Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 33 od 33

Tema: Kupnja do 3000 eura-njemac ili japanac?

  1. #26
    žac
    Guest
    najbolje ti je uzet golfa II , za te novce možeš uzet dobrog golfa dizela , jednostavan je za održavat , a potrošnja je nikakva , možeš točit i lož ulje bez problema , zato ti preporučam NJEMAC

  2. #27
    kubik
    Guest
    I ne samo za te novce, JAPANCE

  3. #28
    audi_driv3r
    Guest
    koji japanci ×××××× jedne ostaviti ce te bolji dojam na zenske i na drustvo ako se pojavite u audiju bmw-u osim toga njemci imaju takve aute koji se ne mogu porediti s japanskim!NIKAKO JAPANCI!!!

  4. #29
    pack0575_
    Guest
    Prodaja roblja je zabranjena!Kupi radje auto!

  5. #30
    Muki
    Guest
    Čovjek ozbiljno pita, a vi se zezate. Ja ti mogu reći da nikad nisam imao novi auto nego sam do sada promijenio tri auta i to sam uvijek kupio rabljenog japanca. Imao sam Mitsubishija (nije Michubishi kao što onaj piše) pa Toyotu i Hondu. Nikad nisam imao nikakvih problema. Uzmi japanca i nećeš pogriješiti, naravno osim ako nije bio udaren ili je vlasnik nešto zeznuo. Na ta tri auta nikad, nikad nisam dolijevao ulja, a prošli su ohoho km. Što se tiče skupoće dijelova, mislim da su to isto zablude. Danas već imaš jeftinih zamjenskih i dosta kvalitetnih dijelova. Moja preporuka ti je japanac. Prije nego što kupiš povedi nekoga tko se kuži u aute i zna sve trikove koje prodavači koriste. Ako je na njemu nešto brljano svejedno ti je da li je japanac ili nijemac. Bježi od njega.

  6. #31
    HONDAA
    Guest
    Pravo ti kaze Muki, japanca pajdo, neces pogrijesiti, PROVJERENO.

  7. #32
    petar
    Guest
    Ja ti savjezujem uzmi makedonca ili bugara ... ili pak nekog dobrog šipca...

  8. #33
    jaro
    Guest
    ma kupi si mercedesa c, u njemi

Slične teme

  1. Asus i AMD XP 3000 (FSB 333)
    By Q-Turbo in forum Hardware
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-12-2004, 19:36
  2. rabljeni japanac do 3500 EUR
    By novak in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-05-2004, 20:38
  3. Kupnja do 3000 eura-njemac ili japanac?
    By Maky in forum Arhiva
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-10-2003, 13:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •