Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Fiat Stilo Abarth

  1. #1
    alfa099
    Guest
    Kakav vam je? Ima nekoliko komada na zalihi, po prijateljskoj cijeni...<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  2. #2
    Cezy
    Guest
    Kolka je prijateljska cijena?

  3. #3
    Cezy
    Guest
    Kolka je prijateljska cijena?

  4. #4
    alfa099
    Guest
    Full oprema, navigacija, selespeed, đinđe minđe...origgigi je 25 somova. oko 20 za rođake...
    do 5 somova km, stari do 6 mjeseci...crveni i žuti...<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  5. #5
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    alfa×××, čuo sam za varijantu.
    Ako ti se auto sviđa i ako te zadovoljava, kupi.
    Povoljno je i isplativo.

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    Taj Abarth nejde kurcu , a loče ko smuk.

  7. #7
    206-os-
    Guest
    To su tesni auti?

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Ide on dobro, ali da loče, loče; no ko ×××× potrošnju.

    Jedino ak bi uzimal Abartha, onda obavezno sa manualom.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    U jednom testu je motor trošil oko 17 litara na 100 km.To je 170 konja kretenski puno.

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Ne znam kak je to ispalo na testu, ali prema podacima troši 13.5 na 100 po gradu.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  11. #11
    doc
    Guest
    lep je abarth, samo steta sto nema bar 190 ks. A i volan je potpuno bezosjecajan kao i kod mene.

  12. #12
    doc
    Guest
    dom-dom, ti nikad nisi previse cvilio na potrosnju. Pa nebres ocekivati od motora te snage i velicine da ce trosit ko dizel.
    A ovo 17 litara je lako moguće, sve ovisi o voznji. Rosso kad me provozao par krugova po gradu u svojoj 166 2.0, prosjecna potrosnja mu je bila 19.

  13. #13
    DKW
    Guest
    Eh, DKW je saznao otkud AutoKomercu toliko tih Abartha.

    Kad se radila narudžba, NETKO JE DVA PUTA STISNUO "ENTER"!

    Djece mi, nije zajebancija...

    Sad muku muče kako da uvale Stilo sa prevelkim motorom i sumanutom cijenom<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

  14. #14
    S V T
    Guest
    ) ) ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Dottore, teško da 166 2.0 može imati toliku potrošnju. Pa meni na 3.0 nikad nije prešla 18 litara po gradu.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  16. #16
    mc
    Guest
    DKW, ajme jelena... ) ) )

  17. #17
    Mario Haas
    Guest
    AJde ljudi, kupujte još malo pa nestalo!

  18. #18
    japa tom
    Guest
    bio sam se jako zagrijao za taj auto no jedino što me odbilo je: prosječna po putnom kompjuteru: 14l/100 (provjereno)
    čini mi se puno previše jer frend s M3 (a drapa ga ko vrag grešnu dušu) ima 15,3 (nisam vjerovo dok mi nije pokazao)
    nemam ništa protiv selespida (mislim da je dobra investicija)
    ja bih girrari ipak sa s

  19. #19
    japa tom
    Guest
    (uupss) ×××× ga i ja se za×××× s enter

    - dakle : ja bih ga sa selespidom

  20. #20
    Cezy
    Guest
    Jel ima selespeed,kuplung pedalu?

  21. #21
    Dr. Strangelove
    Guest
    cezy

  22. #22
    _Stevo
    Guest
    cezy, lupi se ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  23. #23
    alfa099
    Guest
    ...ovak, ne bi ja fićeka pa ni abartinja...nego uzeo je frend...ss, a potrošnja po gradu na automatici ne prelazi 13 litrica...uzeo ga je da je potrošnja bila 23! Al auto je bombonček! Sve ima! A kak ide, to je relativno!
    Sve dok ne probaš pravu kuju, i Mara iz ulice ti je sex bomba...
    ...vlasnik je prije vozio 155 2.5V6, nasviranu na preko 210KS, Brembo gold kočnice i te spike, H&R federi/amortizeri, SOLE Inox spulja...
    prodaje se za 5 somova...<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  24. #24
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    ××××te, svi živi novinari, dj-i i ostali u abarthima...


  25. #25
    Girrari
    Guest
    Govoriš o Maxu?<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Slične teme

  1. Fiat Stilo Abarth
    By Savjet in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 31-05-2003, 01:21
  2. Stilo Abarth
    By Fanatik in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 23-09-2002, 17:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •