Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: autoskola

  1. #1
    kandidat
    Guest
    Trenutno polazem u autoskoli,i prosli sat mi je instruktor rekao kad sam bio na raskrizju-rekao je kad s autom stojis na semaforu,ili negdje drugdje da je bolje izbacit mjenjac iz brzine(u leru) nego ubaciti u brzini i drzati kvacilo,ali kad sam ga ja upitao zasto rekao je da se trosi lamela(kad je u brzini i drzis kvacilo)-no cudno mi je kako se trosi kad drzis kvacilo i znaci da se lamela odmaknula od zamasnjaka!Da li mi mozete to objasniti,da li instuktor ima pravo?

  2. #2
    Brock
    Guest
    Dobro t je rekel...

    Recimo da si cura/teta koja ima male/kratke nogice i nemre stisnut kvacilo do kraja. Kuzis?

    Ista stvar ako se ti kao mlad/dugonog zaboravis, pa kvacilo ne drzis stisnuto do kraja.

  3. #3
    Cezy
    Guest
    Ak kuplung drzis do kraja nemre se nis desit,jedino ak ga drzis na 3/4 tu di pocinje hvatat,tu se onda trosi.Mene su u autoskoli ucili da ga drzim u prvoj ali sa kuplungom do kraja,iako ga sad drzim uvjek u leru.

  4. #4
    Fresh
    Guest
    Mene su učili da ga držim u leru, a kad se pješacima na zebri upali crveno, onda ga ubacujem u prvu.

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    Fresh , ja sam i svoje kandidate tako učio.

  6. #6
    S V T
    Guest
    ja sam u auto skoli znao kretati iz druge brzine pa mi instruktor ni sral, samo je rekal da na ispitu to ni za živu glavu ne napravim jer da automatski padam!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  7. #7
    Cezy
    Guest
    Kaj prvu nisi mogao pogodit ) )

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    ma nije to nego bice prva brzina na Skodi nije radila )

  9. #9
    S V T
    Guest
    ma nikako stari moj, popiš dva tri konjačića prije vožnje i onda ××××××!

    ×××× ga, da si ti polagao na golfu 2 1,6d znao bi o čemu pričam!

    nekad ni 2,3 konjačića nisu bila dovoljna!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  10. #10
    Bmw Touring
    Guest
    SVT )

  11. #11
    S V T
    Guest
    evo i 5g. nakon aš osjećam posljedice tih sablasnih vožnji!

    sad bez obzira što vozim moram smanjiti koncentraciju krvi u alkoholu! <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  12. #12
    mc
    Guest
    Ja samo znam da dok sam natezao 128-icu koja je imala sjebani mjenjac, kad bi nasao prvu brzinu, to se nije izbacivalo u ler ni za zivu glavu... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  13. #13
    Mario Haas
    Guest
    Jučer me je na semaforu kvrcnuo jedan dida koji je držao pritisnut kuplung i auto u brzini. Srećom nije mi bilo ništa autu ali svejedno sam mu se naje*o majke.
    Kaže on "Pazio sam". A ja vrištim, "Kak ste pazio kad ste se zabili?!"
    Eto kandidat, zato ne treba držat auto u brzini, jer ako je ispred tebe neki ćelavi nabildani gangster onda si gotov.


  14. #14
    mc
    Guest
    Mozda je deda kihnuo?

  15. #15
    Cezy
    Guest
    )

  16. #16
    Bmw Touring
    Guest
    jel bila koja mlada pickica na suvozackom mjestu do dede? )

  17. #17
    mc
    Guest
    ...i prckala mu po rucnoj??? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Ja uvijek držim stisnutu pedalu kuplunga i mjenjač u prvoj. Za slučaj da bakica stane na zebru...<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  19. #19
    Hondo
    Guest
    A i nije baš dobro držat stisnut kuplung na semaforu jer se ×××× tzv. druk-lager illti potisni ležaj. Lijepo u ler ičekaj žuto.

  20. #20
    mc
    Guest
    ...istina...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #21
    Girrari
    Guest
    ×××× ga kad mi je neopisiv gušt vrebat bakice.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  22. #22
    Hondo
    Guest
    mc, jel potpis ukraden od Dire Straitsa?

  23. #23
    mc
    Guest
    Bravo Hondo... sta nije dobar???<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #24
    Hondo
    Guest
    Sve kaj je od njih je dobro (bar meni).
    HEAVY FUEL on TELEPHONE ROAD

  25. #25
    _Stevo
    Guest
    Vidim da tu ima puno fanova Straitsa <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •