Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: auto gume "Avon-ZV 1"

  1. #1
    sanjin
    Guest
    ima li tko kakvih iskustava s ovim gumama,i kakva su?

  2. #2
    ZEGA
    Guest
    nemam nikakva iskustva sa tim gumama...
    Ali... mene zanima ima li netko iskustva sa SAVA RAPIDEX gumama, i jos bolje ovim novim nasljednicama rapidexa (eh bemu, ne sjecam se imena) sa "riblja kost" sarom?
    U slo je bezobrazno jeftina cca 400kn 205/50 pak me zanima ako je i dobra nemam kaj misliti...
    E da i iskustva sa odlaskom u slo radi zamjene guma ono odem sa starim gumamam i vratim se na novim...

    ZEGA

  3. #3
    ZEGA
    Guest
    nemam nikakva iskustva sa tim gumama...
    Ali... mene zanima ima li netko iskustva sa SAVA RAPIDEX gumama, i jos bolje ovim novim nasljednicama rapidexa (eh bemu, ne sjecam se imena) sa "riblja kost" sarom?
    U slo je bezobrazno jeftina cca 400kn 205/50 pak me zanima ako je i dobra nemam kaj misliti...
    E da i iskustva sa odlaskom u slo radi zamjene guma ono odem sa starim gumama i vratim se na novim...

    ZEGA

  4. #4
    cicak
    Guest
    ja imam na svome autu Avon ZV1 i mogu ti reci da gume ne da su dobre nego su odlicne i neces pozaliti ako ih kupis.

  5. #5
    Calibra fan
    Guest
    Imam ja na calibri, odlične su, jeftine..16¨ oko 600 kuna!

  6. #6
    dag
    Guest
    Trebao bi informaciju gdje se mogu kupiti gume AVON? Hvala

  7. #7
    nikisorer
    Guest
    ja na golfu imam nasljednicu te gume.Zv3 i meni su jako dobre a nisu skupe.jedino dok su nezagrijane slabije drže.voli pobjec auto preko nosa ako brže udjes u zavoj.ali ikad se ugiju,drze dobro.ova Zv1 je ljepša od Zv3 koja ima asimetričan profil.odi na njihovu stranicu i pogledaj.

Slične teme

  1. tko prodaje Avon gume
    By novak in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 08-01-2004, 07:48
  2. gume i auto akustika
    By q10 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 88
    Posljednji post: 11-07-2002, 13:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •