Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: KREDIT

  1. #1
    ..........
    Guest
    IMAM JEDAN PROBLEM.
    KUPUJEM RABLJENI AUTO I FALI MI 5000 EURA I HTIO BI DIGNUTI KREDIT.
    PROBLEM JE U TOME ŠTO RADIM PREKO STUDENT SERVISA I NISAM SPOSOBAN ZA KREDIT, A ZNATE KAKVO JE STANJE SA JAMCIMA.
    ZANIMA ME BAVI LI SE ITKO TIME DA POSUDI PARE, A U OSIGURANJE DA ĆU MU VRATIT NOVCE UZME KNJIŽICU OD AUTA ILI TO NIJE MOGUĆE???

  2. #2
    600
    Guest
    Imaš u oglasniku povoljne zajmove od kamatara! )

  3. #3
    S V T
    Guest
    ganu u ruke, uletiš u banku i daš zahtjev za brzinski kredit od 5 soma ojra ili više!

    isplata odmah u kešu i bez jamaca!

    i onda bješte pete posra vas guzica!

    to ti je najbrže i s najmanje papirologije, a rate ni ne osjetiš!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  4. #4
    600
    Guest
    Super ideja! )

  5. #5
    ..........
    Guest
    OZBILJAN SAM...

  6. #6
    Mario Haas
    Guest
    Prijatelju poslušaj savjet mudraca, odaberi jeftiniji auto.

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Ako misliš da bi mogao plaćati ratu, nagovori starce da ti dignu kredit, a ti im lepo vraćaj.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  8. #8
    mc
    Guest
    "Tockasti", daj se saberi. Ako ti obitelj ne moze pomoci, zaboravi sve. Danas ti je svugdje "danas jesi - sutra nisi" sistem, a ti si student bez ikakvih prava i garancija. Ako ti nesto podje krivo, ne vjerujem da bi ti zajmodavac imao razumijevanja - pazi da ne bi bilo plivanja Savom...

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest

  10. #10
    600
    Guest
    Kakva je to mrcina!

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest
    sjeba san se za smajlic )

  12. #12
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  13. #13
    S V T
    Guest
    jesi jesi!! )

    Ma piknjasti mislim ja ozbiljno za pljucu i banku, nekad je to jedino riješenje a i u zadnje vrijeme sve popularniji način kreditiranja!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •