Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: corolla

  1. #1
    toyota
    Guest
    jel pametan izbor kupovina corolle, 1.4 VVTI? Kosta oko 15 500 eura, s klimom, alu felge, radio etc.
    Obilaskom auto kuca nekako mi je izbor pao na nju. Da cujem vasa misljenja prije nego platim

  2. #2
    igor
    Guest
    to ti je pametan izbor.nemam japanca ali mislim da nemaš kaj fulat.uz to i nije više ružna.

  3. #3
    ZEGA
    Guest
    Sve cool samo nemoj nikad kupiti original radio...
    Za pare koje das mozes imati naj pilu, origigi radio je uvijek bila mega pusiona...

    ZEGA

  4. #4
    toyota
    Guest
    U supreme paketu je između ostaloga i radio s CD-om. Imam iz starog auta Grundigov CD izmjenjivač, ako se on bude mogao ugraditi bit će super.
    Znači do sada 2 plusa
    Ajmo dalje!

  5. #5
    toyota
    Guest
    U supreme paketu je između ostaloga i radio s CD-om. Imam Grundig CD izmjenjivač iz starog auta, ne znam može li se on instalirati na taj tvornički radio?

  6. #6
    pila
    Guest
    Ja sam isto gledao taj auto. Toyota corrola naprodavaniji auto na svijetu i na glasu je kao auto koji se najmanje kvari. Ali nisam je kupio zbog premalog prtljažnog prostora. Ako se ne varam samo 258 ili 285 litara. A to je zaista malo za obiteljskog čovjeka. Ukkoliko ti to nije problem i ukoliko ne trazis nesto posebno u dizajnu, kupi. Kazu da su jap. dijelovi skupi. Da jesu, ali se auti ne kvare.

  7. #7
    toyota
    Guest
    I odluka je pala,ali na 1.6. Malo skuplji a puno brži. Prtljažnik će biti dovoljan za moje potrebe. Za koji dan stiže, jedva čekam!! Hvala na vašim razmišljanjima

  8. #8
    TO MAJSTORE
    Guest
    BRAVO, SVAKA ČAST NA IZBORU!!!
    I JA SAM BIO U PROŠLU SUBOTU U TOYOTINOM SALONU I RAZGLEDAVAO COROLLICU
    SVAKA ČAST

  9. #9
    gost iz...
    Guest
    tja, ako se vec nije pojavila, onda si trebao da sacekas Mazdu 3. ona je ono pravo
    za male pare dobijas puno vise nego kod corole: i performanse i opremu (i veci prtljaznik).
    al sad je kasno...

Slične teme

  1. Servis Toyota corolla
    By Ivica1000 in forum Auto servisi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 10-08-2004, 16:28
  2. TOyota corolla
    By myway in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 73
    Posljednji post: 07-07-2004, 15:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •