Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 157

Tema: Britanci, Njemci, Japanci, Talijani, itd.

  1. #1
    Hondo
    Guest
    Da se malo odmaknemo od marki, ajde komentari na ovu izjavu koja se tiče cijelih nacija:

    The British know how to innovate. The Japanese know how to copy us. The
    Germans know how to build stuff. The Americans don't know anything but
    have lovely teeth, and the Koreans are learning fast. Only the Italians
    know how to make a car which make you smile.

    Jeremy Clarkson

    <br><hr>

  2. #2
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ima istine, al ima i neistine. U svakom slučaju istina je konačna.

  3. #3
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Po pitanju inovacija, rekao bi da su tu na prvom mjestu Francuzi...HM...
    Na mjestu Germans know how to build stuff bi trebali biti Japanci...
    Ostalo stoji...

  4. #4
    sepra
    Guest
    Mislim da je cijela priča, stajala nekad prije. Danas mislim da moramo svaku marku gledat pojedinačno, ne kao specifičan proizvod neke zemlje i naroda. Njemački auto, ako ga gledamo od čega je sastavljen je sve samo ne njemački. Bilo mi je krivo kad sam saznao da je moj Yaris sastavljen u Francuskoj. Gore je moglo biti jedino da je u Italiji.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  5. #5
    INTERCEPTOR
    Guest
    Uh da. Koliko vidim na forumu je iskustvo s fran. autima gore nego s tal. Pa i ti si živi primjer.

  6. #6
    sepra
    Guest
    Ma meni su ti slastičarski narodi svi isti ) <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest
    Kobasičaru, dabog da ti se kuljina od pive napuhala i senf ti na uši izlazio.

  8. #8
    Cezy
    Guest
    Pocelo je samaranje. )

  9. #9
    600
    Guest
    Pljus! )

  10. #10
    doc
    Guest
    Ja sam uvijek gledao ovako:
    taljani za sportske aute,
    englezi za otmjene limuzine,
    franzui za avangardne aute
    svabe za narodna kola,
    japanci, od svega pomalo!

    )

  11. #11
    S V T
    Guest
    ja bi najrajše enog engleza, pa kud puklo da puklo!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Talijani za lepe aute,
    Talijani za brze aute,
    Talijani za aute koji ××××no leže,
    Talijani...

    Talijani per sempre.

    Još se tu da zguzit pokoji model Renaulta i svi BMW-i do 2001.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  13. #13
    puby
    Guest
    nema ugodjaja u vožnji u autu do ugodjaja koji je u volkswagen golfu..svi ××××no pljuju po njemu a u sebi ga bi svi voljeli posjedovat, ××××no su ljubmorni na one koji ga imaju. TO je istina. neznam što fali jednom golfu 4 tdi 110ks ??? šta mu fali??

  14. #14
    sepra
    Guest
    Ne fali mu ništa, ima čak viška. Čobana za upravljačem.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  15. #15
    600
    Guest

  16. #16
    Cesare Fiorio
    Guest
    puby jel ti to pokušavaš provocirat ljude??? nemam je ništa protiv folcvagena ali da smo mi ljubomorni na vlasnike golfa mi je iznimno smiješno!!! Ja ne da razmišljam o golfu već mrzim taj automobil najviše na svijetu i nema šanse da ikada kupim to švapsko govno!!! možda je i kvalitetan i solidan,ali zasigurno je još jedan u nizu od bezličnih ˝folcvagenovih˝vozila!!! Mrzim tvornice koje na bazi jedne šasije naprave 1001 automobil. BLJAK <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">The Lancia Delta S4 could accelerate from 0 to 100km/h in 2.3s on gravel road! Henri Toivonen drove S4 around Estoril,the Portuguese Grand Prix circuit so quickly that he would have qualifed 6. for 1986.Portuguese Grand Prix!</font>

  17. #17
    T-IE
    Guest
    Jebat ga, al ima istine u onome šta puby kaže. Sad ću opet ispast ko zatupljeni VW-ovac ali kad sjednem u Golfa 4 to je totalno neki drugčiji feeling, koda je za klasu bolji od konkurencije. Nema šlampavosti, površnosti, sve je na svom mjestu, ništa ne cvrči itd, itd...

    I neznam kako ostali, ali kad vidim ispred neke kuće ili na cesti Golf 4 TDI (I ili DI crveno), ili neki bolji model (s 205/55/16 gumama i alu felgama vw-ovim), automatski pomislim da su neki buržuji u pitanju, lovatori, dok kod ostalih mi to nije slučaj...

  18. #18
    doc
    Guest
    Ti.e, mozda si se ti tako osjecao u cetvroki negdje 98. godine. Ali danas je cetvorka među lošijim autima u klasi, zato i dolazi petica.

    A vidiš ja kad vidim takav golf sa ne znam čim sve crvenim uvijek pomislim, pa ××××te kolko čovjek mora biti bedast da sad ide kupit novog golfa IV kad ima tolko boljih, ljepsih i jeftinijih auta u klasu. Ali onda se sjetim da je nekome auto samo prevozno sredstvo pa mi je lakse. Ali ipak, pa kud bas taj stari demodirani golf...

  19. #19
    doc
    Guest
    kazes da je u golfu IV totalno drugaciji feeling. Nisam vozio cetvorku, ali sam vozio trojku. U to vrijeme sam imao Tipo, i onda kad sam isao vozit toga golfa sam ocekivao bas to sto kazes. Osjecaj auta klase iznad Tipa, em je noviji, em je duplo skuplji. A kad ono, totalno razocarenje; nepregledan, nedoban, cvrci vise nego Tipo, bučan, malo prostora, trom, ružan....
    Tako je sigurno i u Golfu IV, nista bolji auto nego u mom Bravu. Eventulano mozda ima mjenjac bolji, jer meni nekad ide tesko u rikverc.

  20. #20
    Mario Haas
    Guest
    Jeremy Clarkson iz Top Geara je najobičniji klaun a ovo kaj je napisao zgodna je poštapalica i ništa više.

    Kaj se tiče vječne dileme Golf da ili ne, možete ga voljeti ili ne voljeti, on ostaje benchmark. Golf je brand za sebe a postići to i održati je umjetnost. Evo, ne branim Golfa ali recite mi kako to da svi ostali proizvođači ne mogu sjebati taj sve-najgore auto? Kako to? Ko im brani?

    Osobno nikad ne bi kupio Golfa jer su mi modeli koji me zanimaju preskupi. Vozio sam sve generacije Golfa i sa jednim Golfom IV sam se posebno dobro sprijateljio na jednom dugom putovanju. A bio je najćelaviji model.


  21. #21
    doc
    Guest
    mario, pa sigurno nije golf sve najgore. Ali cinjenica je da taj auto ima neopravdano visok imiđ.

  22. #22
    Mario Haas
    Guest
    Da li si siguran da je neopravdano?
    Po meni, jedino što je neopravdano na tom autu je cijena. Kao i kod svih njemačkih auta uostalom. A to je zato jer njemački metalski radnik traži skraćeni radni tjedan i veću plaću. Eto. Zato njemački auto tako puno košta.


  23. #23
    Cezy
    Guest
    Golf 4 je prevara ziva,vozio sam u autoskoli sdi-a,i tdi 115cv od rent a cara,nikakav spektakl,samo katastrofalan odaziv na gas i prekratka rucica mjenjaca.

  24. #24
    Mario Haas
    Guest
    Svi "obični" auti danas su takvi Cezy.

  25. #25
    VR6
    Guest
    Tipo je bio konkurencija Golfu 2 prije nego Golfu 3, Bravo je tu zbog Golfa 3. Koliko samo ti(Doc) neistine mozes napisati, za nepovjerovat.

    Golf 3 ima odlicnu preglednost (opet izmisljas kao *** puta do sada).

    Neudoban uopste nije, to jest nije tvrd, malo je bucniji ovjes na rupama, ali nista manje od Tipa.

    Bucan (smijesno), prostora dovoljno, trom (sigurno GTI 16V i VR6 su jako tromi).

    Ruzan (ruzniji od Tipa)?!

Slične teme

  1. Japanci vs. Njemci
    By Kaira in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 13-10-2003, 16:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •