Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 155

Tema: Škoda Fabia RS

  1. #1
    _Stevo
    Guest
    Ajde papci ko je čito nezaobilaznu knjigu naših vrsnih novinara iz AutoBlica.
    No ×××× se meni i za novinare i novine, al ova Fabia me se ful dojmila.
    Subjektivno: auto mi izgleda pre××××no. Nije sjeban, taman izgleda kak treba. Motor je dizl, al brijem da je ubojica. Samo zakaj nisu ugradili onaj 1.9 150 ks TDI me zanima.

    Jebalo si mater neda mi se slike tražit, nek metne neko kome se da zajebavat. <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  2. #2
    POCKET ROCKET unlog
    Guest
    dizel...

  3. #3
    Bmw Touring
    Guest

  4. #4
    Bmw Touring
    Guest

  5. #5
    Bmw Touring
    Guest

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest
    0-100 km/h 9.6 sec
    max 204 km/h
    potrosnja 5.1 l

  7. #7
    Bmw Touring
    Guest

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest

  9. #9
    Cezy
    Guest
    Skoda mi se nemre svidat,ni da me rezes motornom pilom.I onda jos dizel bubnu unutra.I to je sad kao sport,tragicno stvarno tragicno.

  10. #10
    Cezy
    Guest
    Btw volan je slican onom iz felicije,i kolko to govno na kraju kosta?

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Nije mi jasno kaj ne meću onaj 1.8 T nutra. Em je lakši, em je puno sportskiji od ××××nog dizela.

    Auto mi OK zgleda iz svih smjerova osim odozada. Zakaj dolazi samo s pet vrata... vrag bi ga znal.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  12. #12
    Cezy
    Guest
    Zato kaj to nikad neki Hochstaplernece kupit,nego sluzbenik sa dvoje djece.
    Mislim na normalnu Fabiu.

  13. #13
    _Stevo
    Guest
    Ma i mene zanima zakaj ne metnu 1.8 T nutra. Ovih 5 vratiju me nimalo ne smeta. Inače nevolim kompakte sa 5 vratiju al Fabija mi dobro izgleda.
    Trn u oku: stražnji ovjes: polukruta...(kolko se ja kužim u ovjese to je ×××××× ) ). Al da se i to popravit.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  14. #14
    INTERCEPTOR
    Guest
    Da Fabija s 3 vrata i drugačijim zadnjim krajem bi izgledala solidno. Al ko ga ×××× to je škoda + dizel i još 9,6 do 100 km/h koji će mi to k.... Čemu to služi?

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    Stevo pa nema auta te veličine koji nema polukrutu, osim naravno najboljeg auta te veličine, a to je => Mini pored kojeg ova fabija izgleda kao truli crv.

    U toj klasi polukruta je sasvim solidna. U kompaktnoj polukruta može biti solidna, može davati prosječne rezultate, a može biti i ××××××. U srednjoj klasi polukruta ne bi smjela biti jer se nikako ne bi mogla nositi s težinom i prevjesom.

  16. #16
    Cezy
    Guest
    Stevi treba takav auto,da bolji dojam ostavi kod Cehinja. )

  17. #17
    doc
    Guest
    Za taj VW-ov TDI sa 130 ks sam na puno mjesta citao da ima vise od 140 KS. Pa mi nije jasno od kud tako bijedne performanse u tako malom autu, s toliko snage i 6. brzina.

    Pa do 100 km/h je i Punto 1.4 sporting brz kao ta fabia.
    ××××s takav RS....
    S tim motorom je trebala ici barem 8.5s do 100.

  18. #18
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa alfa 156 1.8 sa 10 ks više i koliko kila više ide 9.4

  19. #19
    _Stevo
    Guest
    I ja se slažem da su performanse nekak bijedne, al brijem da su među ubrzanja zato opaka.
    Reko sam da se ne kužim u ovjese )
    Da oće metnut TB nutra to bi bilo ok.

    cezy dobra ideja, a tam su škode i jeftine ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    TRebalo bi mjerit međuubrzanja korištenjem mjenjača, pa da vidimo onda ta međuubrzanja.

  21. #21
    Dom-Dom
    Guest
    Dečki pa kaj se čudite.
    TO JE ŠKODA!!!!!!!!!!!!!

  22. #22
    DKW
    Guest
    ××××te, taman sam napisao kompletan doktorat, a onda mi je nekakav dio Windowsa javio grešku i fiju...

  23. #23
    DKW
    Guest
    To se uvijek događa kad radim dugačke postove. Poanta je bilo da sam upoznao i taj motor 130 TDI PD i Fabiju sa jednim drugim motorom

  24. #24
    DKW
    Guest
    Fabija dakle u kombinaciji s tim motorom ima jedan veliki plus i jedan veliki minus.

  25. #25
    DKW
    Guest
    PLUS: Taj motor. Čupa ko mahnit, hrpa Nm, mislim 305, naročito u kombinaciji sa 6 brzina. Fenomenalno.

    MINUS: Taj Fabijin ovjes. Bježi nos kop blesav, rep se gnijezdi , koma.

Slične teme

  1. Škoda Fabia WRC
    By Lancia fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 08-03-2003, 03:18
  2. Škoda Fabia WRC
    By VR6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 02-09-2002, 12:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •