Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 114

Tema: Platil sam mandatno kazno

  1. #1
    Fresh
    Guest
    Izjebali me Slovenci na granici.

    Kupio sam danas F1 kod Furlana i tražio dva računa na dve gume. Mislio sam ići dva puta preko granice.

    Kak je već pala noć, dvije gume sam ostavio kod frenda u Dobovi, a sa dvije se uputio na Breganu. Veli mi frend koji je išao sa mnom, ovjeri oba dva računa i miran si, reci da su gume montirane.

    Slovenski carinik ovjeri račune, izađe, pogleda gume, i zbunjeno pita a gdje su. Otvaram prtljažnik a unutra samo dvije.

    Počinje paljba, kako vi to mislite ovjeravati račune a ne iznostit robu, kazna, prekršaj....

    Prošao sam sa 5.000 tolara kazne i naravno na jedan račun je napisao ''blago ostaja v Rep. Slo.''

    Dolazim na našu granicu,
    carinik: imate nešto za prijavit
    ja: imam dve gume
    carinik: gdje su, račun
    ja: u gepeku, pokazuijem mu račun
    carinik: hvala, doviđenja

    Pitanje, šta sad s drugim računom koji je prvo potvrđen da roba izlazi, a onda je to poništeno ?<br><hr>

  2. #2
    Bmw Touring
    Guest
    Lukavi su ti Slovenci )

  3. #3
    mc
    Guest
    Ide to tebi... )

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Pizdurine.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  5. #5
    mc
    Guest
    Sto reci nego - ALPSKI CETNICI!!!

  6. #6
    CLIO SPORT
    Guest
    e to je zajeb!


  7. #7
    S V T
    Guest
    u slo. jedino se volim dobro posrat i ne povuć vodu! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  8. #8
    Megane_SB
    Guest
    mc, ovo je najbolji opis zapadnih nam susjeda koji sam ikada čuo( a stane u dvije riječi).
    Svaka čast majstore ) ) )

  9. #9
    Brock
    Guest
    E, ××××ga...

    Ali... zašto si išao ovjeravat oba računa?

  10. #10
    Fresh
    Guest
    a zašto ... to se sad i ja pitam.

    joooj koji tenkre

    Cijela frka, panika kak ću proć našu granicu, i onda Slovenac ide provejravat koje su gume na autu

  11. #11
    Za ne vjerovati
    Guest
    Fresh.. tak ti uvijek prolaze pametnjakovici ko ti koji misle da se buju njima klanjali na granici jer su oni koa u pravu... pa naravno da je slovenas postupio po pravilu i napravio ono kaj treba.Pa nemres ovjeriti merver za nekaj kaj nije izneseno iz Slovenije. Imam smo jedni pitanje: A zakaj onda niste isli cetri frenda pa da svaki carini jenu gumu kad si tak pametan ) )

  12. #12
    mc
    Guest
    Fresh, imam osjecaj da ti je ovo payback za neka bivsa "pranja"...

  13. #13
    Fresh
    Guest
    Ne zamjeram ja Slovencu na tome kaj je čovjek radio svoj posao, ali mi reci koliko te puta do sad Slovenac tražio da mu pokažeš robu koju izvoziš, mene i ljude koje poznam NIKAD.

  14. #14
    Fresh
    Guest
    mc
    bivša pranja ??

  15. #15
    mc
    Guest
    Za ne vjerovati bi ti mogao biti netko koga si "prao" na nekom od topica, pa ti sad vraca...

  16. #16
    Fresh
    Guest
    A ha ta bivša pranja.

    Ja sam već mislio da pričaš o onih par kila bijelog praha koja sam u par navrata vozio u rezervnoj gumi.

  17. #17
    mc
    Guest
    Ma neee... Ako mene nije nista stiglo zbog onih nuklearnih glava koje sam furao, nece ni tebe zbog praha...

  18. #18
    Mario Haas
    Guest
    Fresh, bez ljutnje ali najmiliji su mi takvi mudraci koji kukaju kad popuše u nečemu što je od početka bila "igra".
    Očito si se zaribo u procjeni. ovo s dva računa prvi put čujem, stvarno triper kombinacija. Ti i tvoji frendovi ste zreli za društvo Generalića, Croate i ostalih naivaca. A najgora stvar je podcjenjivat carinika, još k tome slovenca. Ili našeg. Čovječe pa oni te mogu zaustavit bilo gdje i tražit račune za sve živo, imaju milion načina da te sjebu. Uz to rade svoj posao.
    Slovenci su meni jednom prilikom prekopali cijeli auto kad sam ulazio iz Austrije i imao robu s urednim računima u tranzitu i nije istina da ne gledaju robu. Osim toga, "uvoz" guma na hrvatski način davno je provaljen i o tome je bilo puno govora, koliko sam pratio, čak i ovdje na forumu.
    Kriv si sam jer si bio jako pametan kao i većina hrvata.

    Hrpa neugodnosti, živciranje i uz to još mandatna kazna od 5000SIT. Za kaj, jel to vrijedi? Koliko si na kraju uštedio? Isplatilo se? ×××× ga stari, ŠVERCAO si. Na kraju si još DOBRO I PROŠAO, kazna ti nije ni 200kn. Mogao si završit kod prekršajnog suca itd itd, pa da vidiš kako se troškovi gomilaju. Slovenci tu znaju bit zajebani i čuo sam nekoliko vrlo gadnih priča na tu temu.
    Šta bi ti još htio, povrat poreza za druge dvije gume?
    Nemoj se ljutit ali koliko te poznajem po tvojim postovima mislio sam da si pametniji!


  19. #19
    Rossonero
    Guest
    ...Mario je uletio dzonom... a nije da nije u pravu...

    Hej Fresh stigla te bozja kazna za grebanje auti kljucevima!

  20. #20
    Girrari
    Guest
    Fakat ne kužm zakaj ste se okomili na čovjeka. Zaboga, pa samo prenosi iskustvo. Nije napisal da su Janezi kreteni, pizde (to sam ja napisal), idioti...
    Probal je, nije prošlo i šlus. Nisam primjetio da nekog drugog optužuje za svoju nesmotrenost.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  21. #21
    mc
    Guest
    Girrari, ti si kriv za sve - ti si huskao na svercanje... )

  22. #22
    Dr. Strangelove
    Guest
    Po meni je Fresh ispo čovjek samim tim što je podijelio svoj problem sa ljudima na forumu... od kojih mnoge niti nezna... a to je i bit foruma... Što se tiče tog cijelog problema...a ××××ga, najbolje zaboravit sve.. dosta je ljudi na sličan način najebalo na grani... glavno da šteta nije velika..

  23. #23
    Girrari
    Guest
    Ne, ne, ja sam lepo rekel da bum pri kupnji guma i felgi samo prošel granicu tj. ne kanim tražit povrat poreza jer me ionako jeftinije ispadne. U toj kombinaciji nitko ne može dokazat da sam bilo šta kupil (to kaj gume i felge zgledaju novo me boli ×××××; namjerno ih ne bum ni zamazal).<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  24. #24
    Mario Haas
    Guest
    A kaj bi sad trebao, aplaudirat?! Na očitoj gluposti!?
    I ja sam isto prenio svoje iskustvo a još više svoje dojmove o cijeloj operaciji "F1" by Fresh.

  25. #25
    mc
    Guest
    Zezam se Girrari. Ma nema potrebe uopce sekirati se oko ovoga. Fresh je i dalje na dobitku (financijski), a i naucio je nesto iz toga. A i svi mi.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •