Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Alfa tema

  1. #1
    sepra
    Guest
    gledam malo po forumu pa sam skužio da nema niti JEDNA Alfa Romeo tema pa rekoh da otvorim jednu. <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  2. #2
    Mazda3
    Guest
    Napokon da se je nasao netko na forumu! Odlicna ideja. Tako da i mi malobrojni alfa fanovi mozemo izmjenjivati svoja misljenja.....

  3. #3
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest

  4. #4
    Cezy
    Guest
    )

  5. #5
    _Stevo
    Guest
    Dobro je dobro....A o čem ćemo pričat?

    BTW. Nekaj se šuška da je Girrari našo dečka....ali pssssssssssst. <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  6. #6
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  7. #7
    alfist_zg odlog.
    Guest
    ma vidi ti njega.
    ko je otključo pivovaru i pustio te van?

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    ti si malo zaluta Sepra jebate led.Pa daj pogledaj malo po forumu.Pa Alfa GTA tema pa Alfa Romeo tema pa JTD Alfa pa picke materine.Samo Alfe

  9. #9
    OS PUNTO
    Guest
    Nisi li mozda pomislio da nas Sepra zajebava time? )

  10. #10
    Bmw Touring
    Guest
    a jebate cita san samo njegov post ) Nisan uopce sinja da nas sprdaje )
    Sepra Sepra

  11. #11
    S V T
    Guest
    ) ) ) dobraaa<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  12. #12
    Ed Hunter
    Guest
    Pa fakat glej nema! Poglej ti to da i na ovoj Alfa temi niko neće pričat o Alfi. Fakat prestrašno!!!

  13. #13
    arar
    Guest
    Dragi moji alfisti!Vidim, da na ovom forumu se neda pričati normalno kao ljudi o alficama, tako, da bi bilo vrjeme, da se drugi koji ne shvatu šta je avto,ljepota avta,konfort,... idu na drugi forum.
    Ljepi pozdrav od alfista

  14. #14
    Brock
    Guest
    Da, da... tako je. Ajmo preimenovat ovaj Vidiauto u ... Alfaauto.

    Username i password na forum se od sada može dobit tek nakon što se propisno ugosti (najede i napoji) 5-člana komisija koja mora utvrdit vlasništvo barem jedne Alfe kod potencijalnog korisnika foruma.

  15. #15
    arar
    Guest
    bravo brock baš to je bilo to što sam mislio.Vidim da si vrlo razgledan i razumiješ sve što ljudi pišu.
    Svaki ima svog idola,svakomu se sviđa svoj tip avta,zato baš i nisam ne glup, ne ××××××, ne idiot, zato što se mi sviđaju alfe, a kad smo baš na temi od alfa, mislim da neću pisati kakve gće nosi moja susjeda.

  16. #16
    mc
    Guest
    Ako je propisna krkacina, moze proci i vlasnistvo Matchbox Alfe... )

  17. #17
    Brock
    Guest
    Bum ja... moja nosi zelene (British racing green) tange. )

  18. #18
    CLIO SPORT
    Guest
    jebate,pa ja se sada sjetio da sam ja CLAN KLUBA ALFISTA!!!!!!!!!!!

    jebate,na kraju ce ispast da sam veci alfist od bilo kojeg alfista na forumu!?

    imam alfin rokovnik (neki na SZu su ga vidjeli....stvarno izgleda mraaak), nesto obleke,privjesak...


  19. #19
    sepra
    Guest
    Da, baš sam razmišljao kako bih bilo zgodno da promijenimo ime iz SZ u ZS. Ovo SZ me stalno podsjeća na ONO. <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  20. #20
    CLIO SPORT
    Guest
    vidis..nije ni shakespeare bio lud.....on je po meni automobilisticki nostradamus....romeo je kao zgodan,jak,karakter (lijep dizajn,××××ni motori i ovjes) i dok je bio ziv je bio faca u kvartu a onda se iznenada ubio (opelovi motori i mjenjaci i nakon 10tak godina,budu i opelovu munju imali na prednjoj masci)!?


  21. #21
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  22. #22
    Brock
    Guest
    )

  23. #23
    INTERCEPTOR
    Guest
    Clio Sport o kakvom opelu ti pričaš? Zar se to još radi? Ja sam mislio da se to uvozi samo u države s razvijenom poljoprivredom.


  24. #24
    Megane_SB
    Guest
    Clio je mislio na onu švapsku firmu koja velike dijelove dične talijanske auto-industrije izvlači iz (financijskih) govana, jel tako Clio ?

  25. #25
    INTERCEPTOR
    Guest
    Al ga ××××t u k.. ma od vamam da opel izvlači fiat iz govana? Jeste vi normalni? Kkakv opel, pa opel je i sam u govnima? Jel fiat korisiti koji motor od opela? Ne al zato opel koristi fiatov 1.3 MJTD. Osim toga ako će netko izvlačiti fiat to će biti GM, a ne opel. Molim vas djeco da razlikujete GM i Opel jer nije teško. A alfu ne treba izvlačiti jer da sad ide na burzu prodala bi se u roku odmah.

Slične teme

  1. tema?
    By ............... in forum Dubrovnik i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 16-12-2002, 11:42
  2. tema?
    By .................... in forum Dubrovnik i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 16-12-2002, 11:40
  3. tema?
    By ................ in forum Dubrovnik i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 16-12-2002, 11:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •