Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: probušene gume

  1. #1
    piquet
    Guest
    noćas sam došao kasno doma i u kvartu nije bilo mjesta za parkiranje pa sam se popeo na rinzol i parkirao auto na pješački dio s tim da sam se max maknuo na travu da ne smetam pješacima. nekom "zelenom" je to očito smetalo pa mi je nožem malo obradio lijeve gume.
    ovim putem mu javno želim da ga pokupi auto i polomi obje noge.<br><hr>

  2. #2
    mc
    Guest
    Pridruzujem se zeljama - nije to nacin...

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Slažem se. Vrlo pizdunski pogotovo ako ti se ujutro žuri na posel. Tim više ak nisi nikog blokiral... Ma ×××××.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  4. #4
    OS PUNTO
    Guest
    Bome ti je to onda bilo skupo parkiranje Nelsone.

  5. #5
    Megane_SB
    Guest
    Bolje i to nego slučaj "graviranja" SSSS na aute redom na naselju u mojoj blizini, prilikom kojega sam i ja nastradao.... Prtljažnik, da budem konkretan...
    Idiot je mislim bio i u novinama.
    U mjesec dana preko 150 auta ( od Yuga do A6 ). 22 godine, lokalac, IDIOT !!!
    Nikom ništa za štetu...

  6. #6
    OS PUNTO
    Guest
    Megane jel to bio neki iz Bos. Broda mozda?

  7. #7
    Megane_SB
    Guest
    Asshole je domaći . Valjda...
    ××××ga, više se ne zna... Možda je neki asimilirani

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Takve bi odmah na vješala kao primjer drugima.

    Pa ×××× ih pas, ne znam odakle im hrabrosti za to. Umjesto da se pokriju po ušima još ××××.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  9. #9
    sepra
    Guest
    Ista stvar se i meni desila ali mi ga je sključario i još je ostavio poruku: Ne parkiraj na travi.

    ×××× mu konj mater na toj istoj travi.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  10. #10
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  11. #11
    INTERCEPTOR
    Guest
    Jooojj da uhvati kako mi netko reže 165/60x12 yokohama a 539 od 100 eura komad. Joj, a da znate volio bi da dođem u takvu situaciju (tako i tako su za zamjenu) da se malo opravdano ispušem.

  12. #12
    Cezy
    Guest
    SHIT happens,meni su pred tri tjedna popalili bike,a pored mog je stajo canondelle,koji je duplo skuplji,hebi ga.

  13. #13
    Cesare Fiorio
    Guest
    Pazite a meni je netko na autu ˝šarafcigerom˝ popigo vrata!!!
    Ma to rade poremećene ×××××× do 20 godina i puknuti penzići kaj nemaju kaj delat! Nemreš vjerovat!!! <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">The Lancia Delta S4 could accelerate from 0 to 100km/h in 2.3s on gravel road! Henri Toivonen drove S4 around Estoril,the Portuguese Grand Prix circuit so quickly that he would have qualifed 6. for 1986.Portuguese Grand Prix!</font>

  14. #14
    Mazda3
    Guest
    INTCP, tako tanak nozic jos nisu izmislili da prerezu tvoje gume.... )

  15. #15
    T-IE
    Guest
    Ja sam u Rijeci bio vidio kako je na autu brusilicom ispisano Torcida-Hajduk. . Da mi je bilo samo vidit seronju di je uštekao brusilicu.

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Možda je bila aku. ) <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  17. #17
    sepra
    Guest
    Znam i baku koja bi nešto aku.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  18. #18
    Ed Hunter
    Guest
    Cezy, canondalle je možda imal i duplo skuplji lokot. A mozda je tvoj bil ljepse pofarban!

  19. #19
    Mario Haas
    Guest
    Sepra

  20. #20
    piquet
    Guest
    uspio sam gume zakrpati tako da je trošak ispao 120 kuna.
    da ih nisam uspio zakrpati jedna guma kakvu imam košta 1023 kune u drydenu.

  21. #21
    Bmw Touring
    Guest
    evo meni je neko prije pola sata odvalio oba dva retrovizora s prijateljevog Bmw-a 530 d. Znam i zasto jer retrovizori su original od M5.××××ga

  22. #22
    piquet
    Guest
    jučer je neki nesretnik parkirao na mjestu gdje su meni probušili gume tako da je i on imao ujutro bio nagnut u lijevu stranu.
    da mi se bar da postaviti zasjedu i onda malo obraditi zelenog bejzbol palicom jer ne samo da su mi gume probušene već sam sjebao malo i prag.

  23. #23
    Kas
    Guest
    Jel si barem uzeo retrače?

  24. #24
    Fresh
    Guest
    Jučer je neki debil iz PUNTA na zelenom valu bacio petardu iz auta. Ja sam na nju naišio taman kad je ekplodirala, jel ima posljedica ako grune u blizini gume u pokretu.

  25. #25
    sepra
    Guest
    Je bio tamno plavi Punto?<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Slične teme

  1. Michelin gume
    By Car in forum Auto servisi
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 05-10-2004, 19:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •