Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Maserati i VW

  1. #1
    Hondo
    Guest
    Možda netko već zna, no meni je novost. Danas u Jutarnjem u auto prilogu piše o postignutoj suradnji Maseratija i VW. Između ostalog kažu da je Maserati zainteresiran za velike TDI motore!!!
    Majko moja, kam ide ovaj svijet???<br><hr>

  2. #2
    Brock
    Guest
    Isusek...

  3. #3
    mc
    Guest
    Budu im napravili biturbodiesel...

  4. #4
    Bmw Touring
    Guest

  5. #5
    mara
    Guest
    meni je to drago s jedne strane jer pljujete po svemu sto je VW. ne valjaju dizeli, ne valjaju benzinci, ne valja nista. kako je to moguce? slazem se da je VW zidovska tvrtka i da sve placas skupo a nista nije tako kvalitetno. ali opet je nemoguce da doslovno nista ne valja.
    cak je i porsche uzeo VW-ov tdi 5.0!
    ja mislim da su ti inzinjeri puno pametniji i imaju vise iskustva i znanja nego bilo tko ovdje na forumu kad su se odlucili za te motore.
    vi kazete da je tdi ×××××× ali Porcshe je uzeo bas puma-duse a ne common-rail.
    prema tome ocito imaju neku racunicu ali paze i na sportske osobine jer su izabrali bas taj motor

  6. #6
    viggen
    Guest
    Nažalost je tako. Globalizacija u svetu avtomobilizma ne poznaje milosti. Onaj ko se prilagaja preživi a drugi tonejo. Nažalost. Recimo jučer sam v Automobilismo prebrao da če biti novi volvo mislim da S40 na osnovi bodučof Focusa? Ili Saab na osnovi Opela. Ili jaguar na osnovi MOndea. Katastrofa. Ali svi ovi, Volvo, Jaguar i Saab radijo vrlo dobro.......Porsche radi sa vw, RR na osnovi BMW....

  7. #7
    Brock
    Guest
    Naravno... to što je Porsche uzeo VW motor nema nikakve veze sa tim što su u istom koncernu...

    Gle.. ne komentiramo mi sad taj motor. Ja vjerujem da je on vrhunski proizvod, nego SULUDU ideju da se u legendarne sportske automobile ugrađuje diesel mašina. Kužiš?

  8. #8
    Koko
    Guest
    A u kojem je to Porsche modelu VW TDI. Poznato mi je samo za VW V6 u Cayenneu. U Porscheu nikada nisu potvrdili nekakav dizel. Ne povodi se za naklapanjima. A ako je to s Maseratijem istina krivi su si sami talijani, koji sklapaju bogohulne poslove sa s ciljem povecanja prodaje Quttroportea. TDI su najbolji dizelski motori na svijetu, no nemaju što tražiti u jednom MAseratiju kao niti u Ferrariju, niti u Porscheu itd... Što je sljedeče? 460 GT V16 TDI? Negdje granice moraju postojati kako bi se održao imidž marke.<br><hr>

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest
    jednom recenicom, otislo sve u k....

  10. #10
    viggen
    Guest
    Mara, potpuno se slazem sa tobom. Vjerovatno (ne provociram!!) mozem sada pitati INERCEPTORA i ostale, zasto Maserati odlucio za vw i ne za nekoga drugega? Kako bas vw, jer po vasim recima nije nista sportsko (Audi+ quattro+s3+s4+s6+s8+rs+relly 1980+le mans+TDI....)?

  11. #11
    viggen
    Guest
    KOKO imas pravo, ali oni ne gledajo toliko tradicijo nego šta traži tržišče.

  12. #12
    Brock
    Guest


    OVAKVA mašina treba ići u Maserati i nikakva drugačija.

  13. #13
    Bmw Touring
    Guest

  14. #14
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    TURBOOOOOOOOOO....
    JUPIIIIIIIIIII....


  15. #15
    Girrari
    Guest
    Odurno! Fuj!!!! Bljak!

    Nadam se da ovi pišu gluposti.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  16. #16
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Ma Girrari, ovaj turbo gore je jupiiiiii....

  17. #17
    _Stevo
    Guest
    Ja se udružujem s Tarom Patrick...u svrhu razvijanja novih tdi motora...<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Samo pomračenim umovima poput onih kaj su napravili Chayena može pasti na pamet staviti dizel u Maserati.

    Kaj je najgore, još bu se ××××no prodaval. Nemojte se čudit ako za 5 godina 70% prodanih Quattroportea bude sa dizel motorom.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  19. #19
    viggen
    Guest
    Da girrari, vjerovatno če biti tako....

  20. #20
    Fresh
    Guest
    Girrai, kad ti za par godina na autoputu u retrovizor zablenda Maserati, a ti onako sav ponosan si misliš maknut ću se ipak je to Maserati, tip prođe a na guzi žarko crvenim slovima piše W10 TDI.

    Nek još ima neonku ispod auta i ihhaaaaaa.... evo veselja ) )

  21. #21
    Fresh
    Guest
    Girrai=Girrari (isprika)

  22. #22
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  23. #23
    Mazda3
    Guest
    Cuo sam da ce nova verzija GTA izaci sa dizelskim agregatom. Tako da i alfa ima svog takmaca protiv C30 AMG. Motor ce biti 2.8 jtd "nabrijan" na 240ks.

  24. #24
    Bmw Touring
    Guest
    i jos kad ga ukoci neki kamion pa onda otpusti i doda gas a ono crni dimcek izlazi iz cetiri spulje

  25. #25
    Mazda3
    Guest
    Ja bi jedan mercedes C30 AMG. Dizel pover

Slične teme

  1. Maserati
    By Pack0575 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 24-02-2004, 17:33
  2. Maserati MCC
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 16-01-2004, 12:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •