Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Djevojački šarm jači od ljepote

  1. #1
    pastela
    Guest
    Uz ovogodišnji frankfurtski sajam izostalo je obilje show programa, no, atraktivne hostese ipak smo uspjeli pronaći. Dakako, ne na svim štandovima. U većini su ipak bile pomalo zbunjene cure koje su na naš zahtjev da se približe vozilu, da ih fotografiramo, uzviknule: "Ja? Pa, zašto baš mene?". Da, i mi se pitamo: zašto baš nju...
    Svejedno, uspjeli smo pronaći nekoliko pravih osvježenja, i to na Seatovu štandu te kod marki Fiat Grupe, dakle uz Fiat, Alfu i Lanciju. Dok su Seatove cure plijenile ljepotom i oskudnim krpicama, s Fiatovima je situacija bila drukčija. Većinom su hostese bile odjevene "od glave do pete"; zgodne jesu, ali ne može se reći da su najljepše. U čemu je onda stvar? U onome što, na žalost, obično nedostaje našim prezgodnim, ali i premrzovoljnim hostesama. U šarmu. U osmijehu. Titulu najšarmantnije u Frankfurtu dodjeljujemo djevojci čije je radno mjesto uz Lanciju Fulviju. Lancia ?! mmm

  2. #2
    Bmw Touring
    Guest
    pa dobro sad kad si se rasprica daj stavi slikice )

  3. #3
    Girrari
    Guest
    To je tekst iz Večernjaka.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  4. #4
    _Stevo
    Guest
    Ja sam tražil slike tih baba ali nisam našo ništ konkretnoga. Kad bu mi se dalo bum iskopal nekaj.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  5. #5
    Bmw Touring
    Guest
    onda iskopaj )

  6. #6
    _Stevo
    Guest
    Nemrem sad, sad kopam nos.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  7. #7
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    Stevo )

  9. #9
    DKW
    Guest
    Da... puno su bolje naše trebe.

    Mogli bi ih izvozit... Barem Rvacka ne bi bila u tom vanjskom dugu...

  10. #10
    _Stevo
    Guest
    Nedam ja ništ na izvoz. Osim ak ne počnemo uvozit čehinje. Onda može.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  11. #11
    Brock
    Guest
    A, svidle ti se.... a? )

  12. #12
    _Stevo
    Guest
    Afkors ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •