Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Hyundai elantra?

  1. #1
    Tonči
    Guest
    Zanimaju me tuđa iskustva sa tim autom.

  2. #2
    Mazda3
    Guest
    Nemam nikakvih iskustava, ali zelim reci da mi se izvedba sa 4 vrata svidja Jesi li ju ti vozio? Koji god test gledao svi ×××× za neku losu stabilnost pri vecim brzinama, sada me zanima koliko je to tocno?

  3. #3
    T-IE
    Guest
    Meni je strava iluminacija po noći, podsjeća na VW... ) a i auto mi u globalu nije loš, samo je zadnji kraj banana...

  4. #4
    307
    Guest
    Pa da, ona iluminacija u VW-ima plavo crvene kombinacije i je strava i užas... Hi hi hi hi...

  5. #5
    T-IE
    Guest
    Tješi se tješi, nema ljepše kombinacije od plavo-crvenog...

  6. #6
    Cezy
    Guest
    sa petokrakom u sredini. )

  7. #7
    Quest
    Guest
    Moj šef ima Elantru CDti ili kakva je već oznaka za turbo-dizel. Dosta mu troši. Kaže da mu je godišnji prosjek bio 8.4, što je jedva za 0.2 manje, nego u mom ostarjelom BX-u benzincu (1.6), a koliko ga poznajem, vozi poprilično štedljivo. Tako da se vjerojatno ni ne isplati uzet dizel (s obzirom da je i dosta skup).

    Inače u godinu i nešto nije imao problema s autom.

  8. #8
    T-IE
    Guest
    ) ) )
    Al fali i bijelo... )

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest
    Quest oznaka je CRDi

  10. #10
    Dr. Strangelove
    Guest
    da ima plavo osvjetljenje čukica i zeleno sata, klime i gumba na konzoli??? Inače auto solidan...

  11. #11
    Quest
    Guest
    Da, tako nešto. Tko će to više zapamtit, svaki proizvođač ima svoju kraticu, čak i ako se radi o istom motoru (recimo HDi - TDCi - ako opet nisam falija koje slovo)

  12. #12
    Bmw Touring
    Guest
    ma no problem Quest

  13. #13
    Tonči
    Guest
    Hvala svima koji su se javili i dali svoj konstruktivno mišljenje. U planu mi je kupiti takav auto pa me zanimaju tuđa iskustva.

  14. #14
    Mazda3
    Guest
    Ti bi dizelasa ili benzinca?

  15. #15
    šišmiš
    Guest
    Elantra je treći najprodavaniji model u americi iza camrya i accorda.
    Auto nije šminker iznutra,malo ga ×××× izolacija ali kvalitetom bolji od vecine evropljana u klasi.
    Nemas kaj fulat samo uzmi benzinca ipak je dosta jeftiniji od dizela,manje je bucan,potrosnja ti je tu negdje.

  16. #16
    Tonči
    Guest
    Uzeo bih benzinca. On dođe oko 12,500 eura sa klimom, abs, jastucima i drugom opremom dok jedan golf osnovni model dođe oko 15000 eura, tako da za te pare dobiješ puno više. Znam da je poslije problem oko prodaje takvog rabljenog automobila, ali bitno je da služi dobro puno godina.

  17. #17
    DKW
    Guest
    W A R N I N G!

    Na zapadu se već kupuje nova linija Elantre, koju je oblikovao Pininfarina i koja izgleda izvrsno.
    Nemoj se SLUČAJNO zajebat i kupit ovu sada. Idem nać sliku...

  18. #18
    DKW
    Guest
    http://www.cars-used-new.com/includes/automakers_models/hyundai/hyundai_elantra/hyundai_elantra_01.jpg

    Ma neee. to je redesign... Zamijenio sam je da totalno novom Nubirom od Daewooa...

  19. #19
    Dom-Dom
    Guest
    Trebao si napisati ACHTUNG!
    To se kod nas bolje kuži!

  20. #20
    Bmw Touring
    Guest

  21. #21
    DKW
    Guest
    Treba dedi DKW-u antisklerin...

    a evo i Nubire


  22. #22
    DKW
    Guest
    Bolje Nubira nego predelana Elantra.


  23. #23
    _Stevo
    Guest
    Od tih većih Hjundaja, onda bolje uzet polovnu Lantru. Bar ljepše zgleda od Elantre. Bog majku počel sam pričat ko alfisti <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  24. #24
    šišmiš
    Guest
    Nije bolje uzet staru lantru jer ima čudan mjenjač,klik-klok,kaj ako čovjek ima 13000 e nek si kupi novi auto samo jednom se živi.

  25. #25
    Quest
    Guest
    Meni Lantra izgleda još ružnije. Stvar ukusa.

Slične teme

  1. Hyundai
    By 166 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 156
    Posljednji post: 31-10-2003, 23:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •