Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 61

Tema: Kerumov Maybach...

  1. #1
    Dr. Strangelove
    Guest
    Evo jutros se vozim Držićevom u Zagrebu, onako snen... i imam šta vidjet u retrovizoru... prva misao.. Lincoln? ne... Cadillac? ne.. Kad ono bijeli (lagano zmazan) Maybach čika Keruma... normalno table ST-KERUM.... Ajmo komentari Zagrepčana i Splićana koji su ga vidjeli.. meni osobno bezveze... ko neki američki limo daleko niže cijene... barem izvana... uglavnom nekako mi je došlo (neznam jel to od vikenda) da se smijem.. auto u toj bijeloj boji izgleda ko sa američkog sprovoda... sve u svemu, kad se sjetih love koju je dotični gospodin izbrojao... kroz glavu mi je prostrujala samo jedna misao.. misao koju često čujem kod svojih prijatelja bosanaca...."..a ××××××ee..."... ) <br><hr>

  2. #2
    Quest
    Guest
    A čuješ, lakše je njemu kupit Maybacha nego meni biciklu, pa mi nitko neće reći 'a ××××××....' ako kupim biciklu.

  3. #3
    Richie
    Guest
    Pa iako mi se Maybach uopće ne sviđa a kupio ga ne bih nikad ne bi rekao da je Kerum ××××××. Jer ta lova koju je on izbrojao je relativna stvar. Taj iznos je njemu lakše odvojiti nego prosječnom čovjeku 8,500 eura za novi punto.
    Kerumov jedan loš poslovni potez bi mu mogao napraviti višestruko veći gubitak nego je cijena tog auta tako da njega boli k.... za tu lovu. On je auto kupio jer mu se sviđao a to jel je precjenjen (a je) ili nije njega uopće ne zabrinjava.
    Uostalom da je tu lovu dao recimo za kuću ne nekom otoku koju ne bi gotovo nikad koristio nitko ne bi rekao da je ×××××× a ovako ipak svi pričaju o njemu.

  4. #4
    Mazda3
    Guest
    A koja je svrha tih tablica sa posebnim brojevima ili slovima?

  5. #5
    Richie
    Guest
    Biti viđen<br><hr>

  6. #6
    Quest
    Guest
    Ja mislim da ga je bilo strah, da mi svi sad ne počnemo kupovat Maybache, pa se onda ne bi znalo, koji je njegov.

  7. #7
    Brock
    Guest
    )

    Od puno ljudi sam čuo da više neće ić u Kerum u kupovinu. A, znate li do čega će to dovest? Smanjit će se plaća ionako potplačenim djelatnicima. Bitno da gazda ima jebački skup auto, a boli ga k... za raju što radi za 2200kn.

  8. #8
    Fresh
    Guest
    Bio sam jednom u Kerumovom dućanu. i hvala lijepo više nikad.

    Kad kreten nema elektronsku vagu nego iznos ispisuje kemijskom na omotu...
    ali glavno da gazda vozi Maybacha.

    A tablica, stvarno bi bilo čudno da nije stavio ime firme. Šta je trebao staviti OO7 MORON.

  9. #9
    Richie
    Guest
    To se zove kapitalizam
    Da je Kerum svakom radniku dao 100 Kn veću plaću za godinu dana je popušio Maybach

  10. #10
    mc
    Guest
    Slazem se s Freshom i Brockom. Nema sanse da cu ostaviti kunu u Kerumu. Zanimljivo je u ovoj zemlji kako se najvise razmecu "najgori" poduzetnici. U ovoj zemlji ima direktora i vlasnika poduzeca koji su puno vece face (po kvaliteti kompanija koje vode/posjeduju)od Keruma, pa se voze u puno skromnijim vozilima. Meni bi na njegovom mjestu bilo sram za u zemlju propast da se ovako sasvim nepotrebno razmecem, a onda pred radnicima objasnjavam kako poduzece nema novaca da ih plati kao ljude umjesto kao roblje. Fuuuuj!!!

  11. #11
    Brock
    Guest
    Da, ako ima preko 4000 radnika...

  12. #12
    Dr. Strangelove
    Guest
    ..jedan detalj... na zadnjoj šajbi s unutarnje strane ima prevučenu zavjesu... koja ima onakav retro "naborani" izgled... uglavnom s bijelom bojom auta i tom zavjesicom... fale mu samo zlatni detalji (umjesto kroma) i bio bi valjda vrhunac kiča... Uglavnom fakat ko auto za prevozit lijes... morate to vidjet...

  13. #13
    Quest
    Guest
    Ako više ne budete kupovali u Keruma, kupovat ćete u butigi nekog drugog kapitaliste, pa će za godinu dana i on kupit Maybacha. I šta ćete onda?

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Onda bumo sami proizvodili za vlastite potrebe. Tzv. naturalna proizvodnja. Malo lukeca, paradajze, koji pajcek, kokice... ) <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  15. #15
    _Stevo
    Guest
    Neki već sad proizvode za svoje potrebe(ili imaju dobru babu ) ).<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  16. #16
    mc
    Guest
    Pa kupovati cu tamo gdje vidim da lova odlazi i na unaprijedjenje biznisa umjesto na gazdino luksuziranje i tamo gdje su radnici tretirani kao ljudi - takav kapitalist si moze priustiti sto ga je volja...

  17. #17
    mc
    Guest
    Girrari - zaboravil si prsut...

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Prvo pajceki, onda pršut. <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  19. #19
    Koko
    Guest
    Koga zanima može si pogledati autić na parkiralištu Keruma kod Cibone. Tip ima i svog vozača. Auto je zmazan iako je praonica cca 100 metara dalje. baš reprezentativno kad platiš 660.000 eura za auto. Iance, ono sa zavjesicama na stražnjem i bočnim stražnjim prozorima mene najviše podsječa na Turke i njihove VW kombije godišta 76. A kerum. Crna košulja raskopčana do pupka i zlatna lančina. Legenda! A tek njegova kčer na prospektima i posteru od keruma u 12/2003.

  20. #20
    D0mi
    Guest
    Kerum konkurira za najveceg seljacinu na Balkanu, a vjerovatno i sire. Ma seljacina kakve nema.

  21. #21
    Bmw Touring
    Guest
    Ta ti stoji Domi ali seljacina je ipak kupila auto od 660.000 Eura

  22. #22
    alfist_zg odlog.
    Guest
    meni osobno taj majbah izgleda ko neki malo izduzeni hyundai.

    Ali, sta je je, tip je lovu zaradio , nije ju ukrao i ima pravo kupiti sta hoce. A ima ih koji su kupili firme i sjebali ih i sve radnike poslali na burzu i svejedno se voze u mercedesima, ali se njih ne sjetimo cesto , ha?
    bolje 2200 kuna, nego burza i očaj.

  23. #23
    Bmw Touring
    Guest
    Alfist zg bravi za post

  24. #24
    Bmw Touring
    Guest
    pardon, bravo

  25. #25
    S16_
    Guest
    Šta svi ×××× po jadnom čoviku? Pa nije on kriv šta je tu lovu da u auto umjesto u dobrotvorne svrhe... Ako čovik ima, nek kupuje avione - mene boli ×××××.

Slične teme

  1. Maybach
    By VR6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 03-09-2003, 22:14
  2. Maybach Manufaktur
    By Avantgarde in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-06-2003, 15:03
  3. Maybach Manufactur.
    By Fabia SDI Elegance. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 08-04-2003, 08:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •