Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 52

Tema: Čeka se MONZA......

  1. #26
    Dom-Dom
    Guest
    R23 , dobro si rekao , ljubav prema Ferrariju, je osnova svega.

    Schumahera ne dižem u nebesa.Vjerojatno nisi čitao kolko puta sam znao ga kritizirati.Čak mi se u jednom trenutku sezone činilo kao da mu se više neda.


  2. #27
    Girrari
    Guest
    Ja volim BMW.

    Osim toga ne navijm baš za Schumija nego za Ferrari, a sve kaj je dobro za Ferrari, dobro je i za mene. Osobno mi je puno važniji konstruktorski naslov nego vozačka titula.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  3. #28
    Dom-Dom
    Guest
    A švabe su moja omiljena nacija.
    Kod švaba volim Porsche ( čak mi nešto dolazi do glave za drugu godinu i elfer 993) i BMW.
    Ostalo, ne želim se niti sjetiti.

  4. #29
    RRR
    Guest
    Dom-dom, pa nije valjda da ti se Mercedesi ne svidaju....

  5. #30
    VR6
    Guest
    BMW Power... )

  6. #31
    Dom-Dom
    Guest
    U globalu NE!

    Pa svi su isti ko fotokopije , neznaš koji je koji?

    Ali SLR je prekrasan, moram priznati i sviđa mi se onaj veliki coupe kaj ima Lijanović, mislim da je to CL.

  7. #32
    Cezy
    Guest
    Jedini merc koji mi je tiha patnja je SL PAGODE,a moze i ssk,od karacole.

  8. #33
    Megane_SB
    Guest
    INTCP, zar nije malo prerano za takve komentare ?
    JOš uvjek nitko iz Renaulta nije obiđen za cijeli krug u ravnopravnoj utrci.... Ovo danas se ne računa....

  9. #34
    Cezy
    Guest
    Pa onda nije ni budimpesta bila ravnopravna kad je trulli ×××× stvar celu trku.

  10. #35
    Megane_SB
    Guest
    You missed my point ...
    Mislim na to da su startali sa sličnih pozicija, a ne prvi i zadnji.
    Pored toga, kako velikog majstora može zaustaviti jedan Trulli ?
    Kao da bi bez njega bio u stanju nešto bolje se plasirati. Samo traženje izgovora... Sad ćete početi i Brownovu priču o gumama...... bla, bla, bla...

  11. #36
    Cezy
    Guest
    U madarskoj su prekratki ravni djelovi i tu nemas sanse proc,ak nisi sekundu brzi od covjeka ispred tebe.Schumi nije bio tolko brzi da moze proc ali je bio brzi.Da se uspio provuc ispred trulli-a vjerojatno bi bio sedmi ali nebi dobio rundu.

    Btw cini mi se da je trulli u imoli dobio rundu od ferraria,a nije starto zadnji.

  12. #37
    T-IE
    Guest
    Megane, ne drži ti to vodu. Hungaroring je staza di su preticanja gotovo nemoguća (a Schumi je startao 8.). Alonso je imao prvo mjesto i čistu stazu ispred sebe, a plus toga staza je jedna od najkraćih u kalendaru pa i nije problem obić nekoga za cijeli krug. A i Schumi se bio duže zaustavio u boksu jer je ostao bez goriva.

  13. #38
    T-IE
    Guest
    Megane, ne drži ti to vodu. Hungaroring je staza di su preticanja gotovo nemoguća (a Schumi je startao 8.). Alonso je imao prvo mjesto i čistu stazu ispred sebe, a plus toga staza je jedna od najkraćih u kalendaru pa i nije problem obić nekoga za cijeli krug. A i Schumi se bio duže zaustavio u boksu jer je ostao bez goriva.

  14. #39
    T-IE
    Guest
    Megane, ne drži ti to vodu. Hungaroring je staza di su preticanja gotovo nemoguća (a Schumi je startao 8.). Alonso je imao prvo mjesto i čistu stazu ispred sebe, a plus toga staza je jedna od najkraćih u kalendaru pa i nije problem obić nekoga za cijeli krug. A i Schumi se bio duže zaustavio u boksu jer je ostao bez goriva.

  15. #40
    T-IE
    Guest
    Megane, ne drži ti to vodu. Hungaroring je staza di su preticanja gotovo nemoguća (a Schumi je startao 8.). Alonso je imao prvo mjesto i čistu stazu ispred sebe, a plus toga staza je jedna od najkraćih u kalendaru pa i nije problem obić nekoga za cijeli krug. A i Schumi se bio duže zaustavio u boksu jer je ostao bez goriva.

  16. #41
    Cezy
    Guest
    T-ie jedan post je sasvim dovoljan )

  17. #42
    Megane_SB
    Guest
    Dobro, znači staza je odgovarala Renaultu, pa su zato bili nadmoćni.
    Imola je odgovarala Ferrariu, pa su danas oni dobili utrku.
    I opet se vratimo na početak : malo je prerano za "Ferrari riješio probleme...".
    Mislim da nije tek tako lako dobiti krug prednosti, prošle godine je u Hungaroringu bilo 8 vozača u istom krugu, u Imoli 9. Nije nužno da kratka staza znači neminovne krugove minusa, ove godine je to bila razlika u preformansama.
    A možda bi danas Montoya dobio postolara da nije bilo manjih zadržavanja.
    A glede Trullija danas... Start je bio fantastičan, ali dan nije bio baš najbolji

  18. #43
    T-IE
    Guest
    Cezy )

    A da je Ferrari riješio probleme s ovom pobjedom danas, daleko od toga... al da će bit prvaci i ove godine, a ××××ga oće, šta da vam kažem...

  19. #44
    Cezy
    Guest
    I ovako i onako nebi imo sanse fali speeda na ravnom,i to su onda peglali sa malo downforce-a,mada kompromis bas i nije uspio.A Alonso se docepo boda na guzove,frentzen je rikno u zadnjem krugu.

  20. #45
    Girrari
    Guest
    Cezy, ne vidim ti avatar!

    Ferrari nikako nije riješio bilo šta ovom trkom, samo se održao u borbi za naslov. Mislim da će o vremenu ovisiti naslov prvaka. Molim se za hladnije dane.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  21. #46
    Fresh
    Guest
    Kao prvo pojašnjenje. Navijam za M. Scumachera a ne za momčad. Stoga mi je danas baš bilo zanimljivo promatrati kadrove talijanskog režisera na proglašenju pobjednika koji je cijelo vrijeme mijenjao kadrove

    Schumacher - njemac
    Brown - englez (mislim)
    Todt - francuz

    Meni to djeluje smješno, veliki Ferrari a na vodećim pozicijama stranci zajedno s vozačima (i japanskim gumama).


  22. #47
    Mazda3
    Guest
    Da nije bilo njemaca talijani nebi znali sto je to automobil, tako da nema tu biti sta cudno

  23. #48
    piquet
    Guest
    komentatori, a posebno filipović.
    mene zanima kolike nofce dobije taj čovjek da bude glup dosadan i pun grešaka na tv.
    na startu je ostao jordan za vrijeme reklama i prije sam ja skužio da je riječ o fisichelli nego naš stručnjak. na startu je alonso išao sa zadnjeg mjesta i na kraju prvog kruga mjenjao prednji spojler jer je udario nekog i malo letio zrakom ali svejedno filipović kaže da je u pitanju minardi. trulli odustaje točno usred kadra ali dečki to ne kuže.
    mislim utrka je bilo full statična što se tiče promjene mjesta i da on ne može imati u glavi otprilike poredak i razmake. raikkonen ganja barichella i režiser promjeni kadar na coultharda i genea i filipović se počne smijati kao šta se desilo kimiu. onda montoya izađe iz boksa iza genea i u slijedećem krugu michael izađe iz genea i cijeli krug je potreban stručnjacima da skuže o čemu se radi. čak i grafika nije bila od pomoći.
    i da ponovim zanima me kilike nofce dobije stručnjak koji nam rasvjetljava tajne autosporta da bude glup na tv.

  24. #49
    Richie
    Guest
    Megane pa koji k.... si se uhvatio za taj Hungaroring i Schumacherovo 8. mjesto ko pijan plota. Utrka je loše završila za njega i točka. Još uvijek vodi u poretku i ima najviše bodova. Koji k.... sad tebe ×××× toliko taj Hungaroring stvarno ne kužim.

  25. #50
    Girrari
    Guest
    Niti u jednom sportskom prijenosu nema toliko gluposti i loših komentara kao u prijenosu F1.

    Baš sam pratil svj. prvenstvo u atletici kaj se održavalo u Parizu i s komentatorske strane je bilo odrađeno prvorazredno. Ostali sportovi se isto solidno prenose, pa ne mogu shvatit da konačno ne stave poštene komentatore za F1.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •