Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 81

Tema: Kupnja rabljenog auta

  1. #1
    Pomagajte!
    Guest
    Trebam pomoć!
    Htio bih kupit neki rabljeni auto (ne stariji od 95. ili 96. godišta. Na raspolaganju imam 5-6000€ pa me zanima ima li itko od vas informacija šta mogu kupit za te pare, tj. šta mi je najisplativije. Htio bih diesela, što bolje ubrzanje i što veću max brzinu.
    Puno tražim, ha? )
    Svaki prijedlozi su više nego dobrodošli...

  2. #2
    _Stevo
    Guest
    Dobro da još netreba bit i amfibija...<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  3. #3
    S V T
    Guest
    hmmmm kakva slučajnost, to i ja tražim samo za soma eura! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  4. #4
    alfist_zg
    Guest
    ) )

  5. #5
    Cezy
    Guest
    Ni sa najboljim namjerama ti nemrem rec.
    Reci za kaj ti treba auto,si sam ili su i klinci u igri,veliki ili manji auto?

  6. #6
    Pomagajte!
    Guest
    Većinom mi treba za vožnju do posla i nazad (oko 100 km dnevno), zato bi diesela. Auto bi koristio samo ja, htio bi nekog manjeg, sa 3 vrata. Sviđa mi se Fiat Bravo, kakva su vam iskustva?
    Ako netko zna karakteristike, neka samo izvoli.

  7. #7
    Cezy
    Guest
    Stilo postoji td sa 75cv,cini mi se ok,samo neznam kak se cifre krecu.
    A i na nasem trzistu nema bas puno bravo diesela.

  8. #8
    S V T
    Guest
    kupi ladu nivu diesel pa možeš i prečacem na posao! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  9. #9
    Pomagajte!
    Guest
    Iz oglasnika:
    Bravo td, 97. g. uvoz D, full oprema, maglenke, servo, abs, zračni jastuci...
    Ne piše cijena. Šta mislite?

  10. #10
    kritičar
    Guest
    VIDIŠ DA TI SE TU SVI PRAVE PAMETNI, A KAD IM POSTAVIŠ KONKRETNO PITANJE, SVI SE ZAVUKU U MIŠJU RUPU.
    Ja ti preporučam peugeot 306 ili nešto slično. Ostali nemaju svoje mišljenje jer se ni ne kuže u ništa!!!

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Pokušaj pobjeći od uvoza. <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  12. #12
    Mario Haas
    Guest
    Čuvaj se rabljenih diesela, to su pravi mački u vreći. Na forumu je bilo diskusije o tome, pogotovo o Alfama 156 JTD koje su "jako povoljne" i sa "malo" kilometara. Svaki takav auto ima barem duplo ako ne i tri puta više km nego što to kaže brojčanik.
    Osobno me takvi auti ne zanimaju, nikad ih nisam gledao za sebe pa prema tome ne mogu reći ništa o cijenama.

  13. #13
    Mario Haas
    Guest
    Mala komparacija:

    P-306 1.9 TD, 96.g., 4 vr., ABS, air-bag, podizači stakla, cent. servo, 6200 €, ×××/ Broj uz pretplatu

    golf III 1.9 TDi, mod. 96., 126000 km met.boja 5v centr. šiber radio zračni... 7.200 €, ×××/ Broj uz pretplatu

    Astra 1.7 TDS, 96.g., 5v, sport, reg., 5.800 €, ×××/ Broj uz pretplatu

  14. #14
    Pomagajte!
    Guest
    Recite mi svoje savjete!
    Htio bih da auto u opremi ima ABS, servo i ono što sam prije nabrojao.
    Šta vi mislite, šta je best buy?

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Nažalost, sa dizelima fakat nemam nikakvog iskustva.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  16. #16
    Pomagajte!
    Guest
    Pa možete mi davati savjete i o benzincima, baš sve je dobrodošlo.

  17. #17
    Girrari
    Guest
    U tom slučaju mogu ti apsolutno preporučiti FIAT Bravo 1.6.

    1. Masa mojih prijatelja ga ima i fakat su svi zadovoljni.
    2. Lako se i jeftino održava.
    3. Puno gubi na cijeni, pa se da jeftino nabaviti.
    4. Prodavao se kod nas (dosta ih je prodano), pa se može nabaviti u izvrsnom stanju od 1. vlasnika čime izbjegavaš uvoz.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  18. #18
    pastela
    Guest
    146, 2.0 TD, 97. god., registriran do 03/04, crne boje, klima, 106.000 km prodajem ili mijenjam za povoljnije. Tel. ×××/337-756


    BRAVO 1.9 TD, 97 god., full oprema, klima, reg., prodajem. Tel. ×××/688-2380


    BRAVO 2.0 20 V HGT, 96. god., klima, ABS, CD, EPS, al. felge 15 coli, atraktivan za 5.500 € prodajem. Tel. ×××/4200-268

    PUNTO 1.7 TD 94/95 god., reg. do 06/04 god., CB, EPS, servo, ABS, airbag, šiber, al. felge, za 4.800 € prodajem. Tel. ×××/550-7848


    TIPO 1.6 ie 95. god. reg. do 06/04 god., servo, klima, daljinsko CB, odličan za 4000 € prodajem. Tel. 051/228-186, ×××/535-6936


    PUNTO 1.4 GT turbo, metalic plavi, 15 coli alu. felge, CB, EPS, ABS, šiber a struju, u odličnom stanju, za 5.200 € prodajem. Telefonski broj biti će dostupan 20.9.2003.

  19. #19
    pastela
    Guest
    DELTA HF integrale 92god. 149kw,jače karambolirana,5000e,prodajem ili mijenjam.
    Tel. ×××/511-4836;×××/903-3719

  20. #20
    Pomagajte!
    Guest
    Recimo da mi se sviđa Fiat Bravo. KOji tip mi preporučujete, 1.4 12v, 1.6 16v, 1.8 GT, 2.0 ili?
    Dajte mi neke karakteristike da se mogu orjentirati, potrošnja, 0-100, max brzina...
    HVALA vam najljepša!!!

  21. #21
    Pomagajte!
    Guest
    Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp!!!!!!!!!

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Definitivno 1.6!

    1.4 je bio dosta problematičan motor, pa ga je na koncu FIAT izbacio i odlučio napraviti novi (ugrađuje se u novi Punto).

    1.8 GT, mislim čak da se kod nas nikad nije prodavao tako da ih je valjda 90% iz uvoza, a 10% su ljudi sami uvozili nove (kao npr. Lanciu Y). No za to nisam 100% ziher.

    2.0 HGT, troši ko uragan, pa ti ga ne bih preporučio s obzirom da si rekel kak buš radil 100 km dnevno.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  23. #23
    mc
    Guest
    Ako je Bravo u igri, 1,6 ti je po meni prava mjera za solidnu voznju, a ne preskupo odrzavanje. 1,4 je dosta los motor - navodno trosi vise od 1,6!?!

  24. #24
    Pomagajte!
    Guest
    Danas sam kontakirao s tipom i ovo mi je ponudio:
    Bravo 97' god., 1.6 16V, 110000 km, potrošnja ispod 9 litara, 103KS, 0-100 ispod 10 sek, full oprema osim klime i ABS-a, alu, nove gume, amortizeri, federi (sportski) i komplet auspuh, sportski filter u serijskoj kutiji, max brzina oko 205km/h.
    Kaže da je besprijekoran i da leti na cesti.
    Cijena: 6500€, valjda bi se mogla spustit na 6.
    Šta mislite???

  25. #25
    Pomagajte!
    Guest
    E da, šta mislite o Michubishi Coltu (nisam dobro napisao, ali nema veze). Danas sam ga vidio u gradu i izgleda mi odlično. Koje su mu performanse i kako se cijena kreće? Hvala!

Slične teme

  1. Kupnja kojeg rabljenog ....do cca 13kE
    By Dario in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 09-11-2004, 19:14
  2. Kupovina rabljenog auta
    By Cane in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-05-2004, 21:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •