Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: Kupujem Lanciu ili Fiat

  1. #1
    Varaždinac
    Guest
    Gospodo! Ako netko ima Fiat coupe turbo 20v ili Lanciu integrale HF turbo god.97 ili mlađe, kupujem iz prve ruke i s ispravnim papirima.Ili ako znate tko prodaje javit.Hvala! <br><hr>

  2. #2
    Kibicer
    Guest
    Integralka 97 godina?????

  3. #3
    Varaždinac
    Guest
    Da izgleda da sam se malo prešel neidu oba dva 97, mislim da je nema mlađe od 95. <br><hr>

  4. #4
    Kibicer
    Guest
    Da i te 95 godina su oko 25-30000 eura.

  5. #5
    Varaždinac
    Guest
    Točno tak, sve jasno nisam ni očekival manje, ak je prava toliko i vrijedi, a i održavanje joj nije baš jeftino.Neki bi pitali još i za potrošnju, pa onda da bude i diessel po mogučnosti folcvagen SDI.

  6. #6
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Varaždinac?!
    Zaista se divim tvojoj hrabrosti...
    To mogu samo ××××××,KAO JA.
    Skupiti hrabrosti i kupiti grale...
    Nećeš je se moći napopravljati ako ćeš ju voziti pošteno...
    ××××ga,ja sam očito fetišist...

  7. #7
    Varaždinac
    Guest
    Pa znaš Poket neznam ni ja koji mi je vrag došel, ja shvačam da ste vi svi od 18 do cca 30 god. ludi, ali kad to meni dođe koji imam blizu 50 onda mi više niš ni jasno. Ali bum kupil jedno ili drugo /kaj bu u boljem stanju/, makar su na dvorištu več tri auta <br><hr>

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Kupi Coupe. Možeš ih naći u fakat dobrom stanju jer se auto radil do 2000-te godine.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  9. #9
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Kupi INTEGRALKU.
    Coupe se ne može mjeriti sa graleom,u ničemu, osim što je odkočna daska po pitanju pouzdanosti.
    Ako ćeš ju uredno održavati,paziti,maziti i ispopravljati,nećeš bankrotirati...
    GRALE JE GRALE.
    IKONA...
    Još ako kupiš EVOLUZIONE...
    Gdje će ti biti kraj?!?

  10. #10
    doc
    Guest
    Samo napred Varazdinac, dobro bi bilo da ima jedna prava Integralka u gradu! Za nju nikad nije kasno da se kupi!

  11. #11
    Varaždinac
    Guest
    Doc!Jesi li primil meil? Vidimo se sutra ili ne? <br><hr>

  12. #12
    Varaždinac
    Guest
    Gospodo! Prodaje se Lancia delta HF turbo, cca 220PS, 97 god. 140.000kn, plavi metalik, zlatne felge, zadnji model tip veli prvi vlasnik, pažena-mažena, jedina u HR, u ZG kod đamije cijena 10.000€. Kupiti ili ne molim vaša mišljenja<br><hr>

  13. #13
    turbo-limac
    Guest
    za te novce radije kupi dobrog Coupea.. i to turbo plus model jer...

    bolje ide..
    ima 2.0 20V 5 cilindarski turbo motor...
    bolje kocnice...

    ima jedan srebrni kod mene u kvartu, bas me zanima dal bi ga covjek prodao.. crna koza, klima itd...


  14. #14
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    To je HPE očito...
    To je bezveze...

    EVO!!!

  15. #15
    turbo-limac
    Guest
    je vidio sam je neki dan... ima otvoreni dump-ventil... prilicno se cuje..

  16. #16
    Varaždinac
    Guest
    Pocket, sve ti je to meni jasno, ali sve EVO su do 92-93 god. i kaj vrijedi to je cijena čak do 50.000€, a ostalo su groblja. A 50t€ dati to zbilja može samo onaj ko je tu lovu "našel na cesti".To je jedina Delta koju sam nakon par mjeseci traganja našel kod nas, istina i bog nisam ju ni videl idem ju probati u subotu pa bum onda odlučil, a imam još jednu opciju a to je AR, gtv 2.0 turbo 98.god. pa sam u velikim dilemama <br><hr>

  17. #17
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Dobro očuvani EVO se može naći i za desetak tisuća ojra.
    Moj prijatelj je prodavao BIANCO PERLATO EDICIJU sa brojem 001 iz 93' za 35,000€.Bila je garažirana,svakih 4000km ulje,bez točkice sa folijama na pragovima još.Auto je brojao 32,000km.
    Pa ti reci.
    S E X

  18. #18
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Moraš znati da GRALE kupuje rijetki zaljubljenik u taj auto.
    Dakle,dobro razmisli treba li ti takav auto,kakve emocije izaziva u tebi.
    Ako ti ne treba takva brutala,već brzi auto za šminku i da si bez brige AR je realniji izbor.
    Ali, meni osobno je apsurdno povlačiti paralelu između kraljice i AR-a.

  19. #19
    doc
    Guest
    Varazdinac, dobio sam e-mail. Jesi dobi odgovor?

    Ja bi rađe onda na tvojem mjestu uzeo fiat coupe turbo nego deltu hpe turbo. Ipak je Fiat dosta brži.

    Kod te delte hf hpe turbo sa 193 ks mi se sviđa što izvana izgleda sasvim obično. Mnogi bi se zajebali na semaforu!

    Meni je Lanica prirasla srcu jos pred 10 godina kad je stari od firme dofurao Themu. Kad sam kupovao auto prvi izbor je bila Delta 2.0 sa 136 ks. Ali prije bi dobio na lotu nego to kod nas nasao.

  20. #20
    Varaždinac
    Guest
    Doc dobil sam odgovor, bumo se dogovorili za popodne, ali za drugi tjedan.Nisam vidio deltu, tip mi veli da ima proširene blatobrane i dist., i da je org. boja, nikad udarena ,i da je turbo na 220ps, bum se odpelal u subotu da probam.Ali kak stvari stoje svi me odgovaraju od Lancie pa čak i u servisu.Najvjerojatnije bu pala gtv.<br><hr>

  21. #21
    doc
    Guest
    Ne znam kakve je to s 220 KS, toliko nema u seriji.
    Kod Lanice je problem sto je taj auto poslje ne moguce prodati za neku normalnu cijenu. Gledam u cakvocu, znam da postoje 3 Lybre. Dobar mi je to auto, ali ne znam kome ce to ljudi prodati.

    Bila je kod prikratkoga jedno duze vrijeme GTV 3.0 24v, 98. godina, srebrna. Predivna zvjerka, ali mislim da je prodana.

  22. #22
    Varaždinac
    Guest
    Je prodana je nisam bil onda zagrijan, ali bu sad dobil gtv turbo, crni metalik lusso, navodno bude garancija na nju. Inače 147 SS nije niti pipao, sve servise sam radil prek grane Graz.<br><hr>

  23. #23
    doc
    Guest
    Ma on daje garanciju na sve rabljene, 6 mjeseci. ali na to se ne mozes osloniti. Ja bi prije uzeo 3.0 nego turbo, ipak je 3.0 dosta kvalitetniji motor. Ja svoj auto servisiram u alfacaru.

  24. #24
    Varaždinac
    Guest
    Doc! Ja mislim taj auto kupiti što je više moguće serijski, i ne ga više prodavati i baš me briga kaj za nekoga nebu vrijedil. Kad bi mislio na kasniju prodaju onda bi kupio folcvagena SDI, tak sam razmišljal uvijek dok sam kupoval AR. <br><hr>

  25. #25
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Varaždinac, ako ta Lancia valja,

    čim sjedneš u nju, probaš ju, stisneš,

    osjetiš feeling...PRODANO!!!

    Vjeruj mi, da te GTV neće ni vidjeti...

    Ako je HPE usčuvana...


Slične teme

  1. Prodajem Lanciu Integrale
    By Integrale in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-03-2004, 02:46
  2. Kupujem S8 4.2
    By classic in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-12-2003, 23:49
  3. Fiat Large - Najveći Fiat budućnosti
    By novosti iz fiata in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 27-01-2003, 19:41
  4. Kupujem Fiat Bravo
    By doctor in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 09-08-2002, 21:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •