Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: Sedicivalvole

  1. #1
    Scuderia
    Guest
    Evo ovako bih vas zamolio sve koji nešto znaju o dućanima gdje mogu kupiti spojlere?Kupio sam Tipo 2.0 16V i ne znam gdje da nađem najveći izbor spojlera?
    Unaprijed zahvaljujem.

  2. #2
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Juris u principu,ti može ponuditi najveći izbor za tvoj Sedici.Ako imaš posebne želje,pitaj da ti napravi...
    Savjet:Ne previše spojlera.Sedici je prekrasan auto sam po sebi...Bolje ići na 16cola,spustiti ga,decentna spulja...
    By the way, super auto.
    Jako dobro ide ako je u dobrom stanju.
    Moram ga kupiti kad tad,makar na tjedan dana...
    Pozdrav,Puno sreće sa autom.

  3. #3
    Pastela
    Guest
    dobro ti je rekao,mrak auto bez diranja,jedino one orig. pragove(to valjda ima sedici),felge neke,malo spustit i nemaš kaj radit po tom auto,to je zmaj od auta,meni i dan danas ××××no izgledaju sačuvani primjerci,srebrni,crveni,bordo,to su mi super boje za njega,i to neki 94 god i noviji

  4. #4
    Scuderia
    Guest
    Ide u kricavo-zelenu boju,felge cu mu staviti OZ Superleggera-16 cola,pitati cu u Jurisa imaju li krovni spojler u DTM stilu i još neke stvari za vanjski dio auta.Unutrasnjost ce biti u zutoj boji.Hocu li sa K&N gljivom + Remus 127 mm dobiti znacajne promjene u zvuku?Zelim da ima sto reskiji zvuk pa bih molio jos savjeta.

  5. #5
    Brock
    Guest
    Može jedan... kad ga tak ofarbaš... zapali ga!!!

    Sa gljivom i Remusom ćeš dobit duboki zvuk. Tebi treba Supersprint, a ne Remus.

  6. #6
    Cezy
    Guest
    Kricavo zeleno sa zutim,pa jesi ti prisebi?

  7. #7
    Fresh
    Guest
    Možda čovjek ima ''Pet shop'' pa mu treba reklamni auto, šta ga odnah svi napadate

  8. #8
    Mario Haas
    Guest
    Kričavo zeleno?
    Kričavo zeleno?
    Kričavo zeleno?

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Nadam se da se čovjek šali.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  10. #10
    _Stevo
    Guest
    Bolje onda u kričavo rozu.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  11. #11
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    I nestao je još jedan primjerak izvornog SEDICIVALVOLE...
    Laka mu zemljica...
    Eto,a ja se čudim kako se nigdje ne može naći serijski sportaš...

  12. #12
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  13. #13
    QVerde
    Guest
    A JAOO!!!
    Uništio 16-ventilca!!!

  14. #14
    Scuderia
    Guest
    Zašto takve reakcije na boju?Želim napraviti neku vrišteću kombinaciju:crvenih je puno,crno sa žutim mi djeluje prejeftino,sivih je također puno...Nisam sam pametan što da učinim.

  15. #15
    sepra
    Guest
    Ima kod mene na parkingu Tipo 2.0 u onoj Renaultovoj Gordini plavoj. Odlično izgleda, mislim da je to serija boja<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  16. #16
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Pa polakiraj ga ti u zelenu.Moguće je da ti uspije MAX POWER efekt.Ali,brate,ova žuta unutrašnjost...Joj.
    Ako ga i lakiraš u zelenu,svi znakovi dolje,brisač zadnji dolje,brave skidaj dolje, zabi ga jako u beton,spusti haubu preko svjetla,stavi 16 cola minimum,spili kat,srednji,stavi Supersprint MAGNUM, stavi GREEN pod haubu, nemoj tamniti nikakva stakla i kititi spojlerima.
    Obavezno stavi na tu boju jedan brisač i spusti haubu preko svjetla.
    I eto,možda dođe Emma iz MAX POWERA slikati tvoj sedici.
    Iznutra ne seljači,stavi crvene školjke (npr. sparco PRO 2000), klasično mangupski volan ala MOMO CORSE, na to bi ja bacio bijele čukice i polirani rool-bar.
    Sve ovo košta toliko prijatelju moj,da si mogao kupiti STILO ABARTH.
    Ali ako hoćeš zeleno,ovakav TIPO kakvog ja zamišljam je najbrutalnija i naj××××nija varjanta.

  17. #17
    Girrari
    Guest
    Ma sve samo ne kričavo. Pa ne voziš Calibru zaboga.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  18. #18
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Girrari,kupi MAX,pa vidi kričavo zelenu HONDU CIVIC Type R.
    Slično bolesno je skockana.
    SEEK.
    Može kričavo,ako će ići u EKSTREMU.
    I ako to financijski može spičkati.
    OČITO MU JE TATA GAZDA AUTOCOMMERCEA!!!

  19. #19
    sepra
    Guest
    Čak i klitoris roza dolazi u obzir ali hauba prek svjetala ne, to mi je gr-o-zno<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  20. #20
    Mario Haas
    Guest

  21. #21
    Brock
    Guest
    Uarghahahahhaahaaaaaaaa!!! Ti nisi normalan!

  22. #22
    Scuderia
    Guest
    Nije mi tata vlasnik Autocommerca,nego imam lakirnicu i želim Tipa totalno bolesno urediti.Da Carlo Abarth zna na koje govno (konkretno mislim na Stila Abarth) mu stavljaju prezime zacijelo bi se okrenuo u grobu.Po mom mišljenju Fiat je totalno zasrao stvar sa novim Top-Stilom jer mi djeluje nekako premekano,nema agresivnosti...Usput ima li di u ovoj državi kupiti krovni spojler u DTM stilu?

  23. #23
    PASTELA
    Guest
    ××××× ti politiku fiata,stilo abarth je trebao bit neki 2.0 turbo nekih 230 i više ks,pa takav motor je imao coupe 2.0 20v turbo plus,ubrzanje 6.5sek ,pa sta oni rade,idu na dole, sta se tiče dizela sta ne ubace i stilo neki 1.9 jtd sa najmanje 150ks ,malo kasne,stilo je predivan auto ,ali ga ×××× gama motora,a da ima dizela jačega odmah bi ga ubo neki jtd 170ks mmm,dok benzinci su zakon,ali treba imat cisternu doma,ili da ti stari radi u INI

  24. #24
    Girrari
    Guest
    Imamo slične stavove oko Abartha. Daj odi na FIAT klub stranicu, pa se učlani.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  25. #25
    Scuderia
    Guest
    Tko i na koju stranicu?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •