Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikazujem rezultate 126 do 146 od 146

Tema: MEGANE SPORT

  1. #126
    Mario Haas
    Guest
    Hondo, brojke su na mjestu. Ali.
    206RC ima stražnji most preuređen po uzoru na 206WRC, gdje su ramena dodatno poprečno ukrućena dijagonalnim vezama.

    Nisam još stigao na miru pročitati cijeli usporedni test u CAR-u, no 206RC je pobijedio upravo iz razloga što je kao "paket" bolji i brži od Type R na NORMALNIM CESTAMA i u NORMALNIM UVJETIMA. Tu je uračunato sve, od motora do handlinga. Kad se detaljno informiram, javit ću se na Peugeot Club!


  2. #127
    Mario Haas
    Guest
    Općenito je na svim usporednim testovima Type R prolazila loše uorpavo iz razloga što je setup njezine šasije ekstreman i dolazi do punog izražaja jedino na pisti!

  3. #128
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Moram priznati da ne volim ljude koji se tvrdoglavo drže jednog auta i ne priznaju niti jedan drugo.
    Pogotovo ljude koji ×××× po autu koji nikad nisu vozili.
    Čak i ako su ga vozili, nisu dovoljno vremena proveli s njim da bi sudili o nečem.

  4. #129
    Quest
    Guest
    Pa, većina ljudi ovdje hvali i gadi auta koje nikad nisu ni vozili i svađa se na osnovu onoga što su pročitali(zasigurno nitko nije vozio P206 180 KS i Megana Sport, a vjerojatno malo tko i GTA, pa i onu Hondu)

  5. #130
    Mario Haas
    Guest
    "Moram priznati da ne volim ljude koji se tvrdoglavo drže jednog auta i ne priznaju niti jedan drugo."

    To je pretpostavljam išlo meni. No, Pocket kaj se ti ne prepoznaješ u toj svojoj rečenici?? Koliko si ga ti zatupio sa svojim turbakom jedino ti Clio Sport može bit konkurencija.



    Moj komentar je bio taj da je u usporednom testu magazina CAR Peugeot 206RC prošao bolje od Civic Type R i to je sve. Nisam vozio ni jedan ni drugi od ta dva sjajna auta ali sam o njima pročitao sve što mi je došlo pod ruku. U svim usporednim testovima koje sam čitao Civic Type R loše prolazi zbog svog beskompromisnog trkačkog setupa koji je, kažu, slabo upotrebljiv na običnim cestama. Obzirom da se radi o CAR-u, uz EVO daleko najboljem svjetskom auto magazinu, nemam razloga da ne vjerujem njihovom sudu.

  6. #131
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Mario, daj ne ××××ckaj...
    Ima stotine automobila koje obožavam svih proizvođača...
    GTT je samo moja prva ljubav.
    Po tvojoj rečenici možemo protumačiti i tebe kao zatucanog 205 Fana...
    A vjerujem da nije tako Hass...
    ILI?!?

  7. #132
    Mario Haas
    Guest
    Definitivno 205 fan. Ali ne maltretiram ostale toliko agresivno kao ti. Čak i pazim na riječnik. U tome je razlika između nas dvojice.


  8. #133
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Pa Mario,koji ti je?
    JA samo raspravljam...
    Čak me ni nema na forumu uopće.
    Daj se zbroji.
    Svi vole nešto...
    Ona svi maltretiraju.
    Uostalom,pročitaj moj post na mojoj temi.

  9. #134
    Mario Haas
    Guest
    Na ovoj temi sam pročitao tvoj post i to je dovoljno.


  10. #135
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Prevedeno?!?

  11. #136
    netko
    Guest
    Revija AUTO. Supertest 24ore(24 sati) na trkački stazi.
    -BMW 325ti Compact
    -Subaru Impreza WRX
    -MG ZR160
    -Toyota corolla T sport
    -MG ZS180
    -Ford focus ST 170
    -Ford Focus RS
    -Honda Civic Type-R
    -Renault Clio RS Lite
    -Peugeot 206RC

    Na kraju:
    1. Peugeot 206 RC (661 krugova-2683,66km)
    2. Renault Clio RS (+14 krugova)
    3. BMW 325ti compact(+17)
    4. Honda Civic Type-R (+26)
    5. Subaru Impreza WRC (+37)
    6. BMW 325 ti compact (+49)(ovoga nisu vozili profesionalni vozači nego obični ljudi)
    7. MG ZR 160(+125)

    Kvarovi:
    Peugeot i BMW ništa
    Renault - mali kvar na (izvinite jer neznam kako se kaže 'izpušni lonec')
    Honda- mjenjač(pola utrke su vozili bez 2 i 3)
    Subaru mjenjač(blokirao, doveli ga do box-a i ponovno vratili na utrku)
    MG ZR- zaboravio šta se dogodilo

    Na kraj nisu stigli:
    -MG ZS180 (73 krug)(opet neznam kako se kaže 'sklopka')
    - Focus ST (53 krug)(elektronika)
    - Focus RS (10 krug)(vžig)
    - Toyota (163 krug)(eksplozija motora)

    Ako vas još nešto zanima samo pitajte(potoršnja goriva, rezervnih djelova...)

    Izvinite na mom jeziku jer nisam iz vaše zemlja tako da se jako mučim.

  12. #137
    Mario Haas
    Guest
    Netko, ti i ja ćemo postat najbolji prijatelji!

  13. #138
    netko
    Guest
    Ok!

  14. #139
    VR6
    Guest
    206-ica je uzasno brza na stazi, samo kad se predje granica naglo izbacuje zadnji kraj...

  15. #140
    turbo-limac
    Guest
    206 RC ima straznji most od 206 SW-a, i kao sto je rekao mario ima dodatna poprecna ramena... O izbacivanju guzice necu dok ne probam auto.. .. ali mislim da nakon 205 GTI i 5GTT-a nijedan auto ne baca guzu toliko (u toj klasi)
    Sto se tice testa u CAR-u... poznato je da neki auti bolje prolaze na realnim cestama. Uzmite samo za primjer Focusa RS-a koji je ××××ni auto, ali prilicno bezkompromisan na normalnom asfaltu. Ja sam, recimo, brze dosao do splita s Lagunom 2.0 Turbo, nego s integralkom, upravo zbog toga sto sam se po rupama mogao brze voziti.... Nemoram objasnjavati koji mi je auto ipak daleko bolji.... Osjecaj za volanom i gust koji ti auto daje vecinom nema veze s realnom brzinom tog auta... Da 206 RC tako dobro prolazi na testovima nemora nikog cuditi, trebalo im je predugo da ga sloze. A kao sto je glavni inzenjer na projektu rekao (a njegov je bio i 205 GTI) vise nikad nece smjeti raditi tako "opasne" aute kao sto je bio slucaj s 205-icom...

  16. #141
    CLIO SPORT
    Guest
    siguran sam da su ovi iz peugeota poslali svoje decke da stave bananu dvanulceku u spulju pa ga sjebali! ali eto......na drugoj utrci bu decki iz renaulta pokazali zube!

  17. #142
    Quest
    Guest
    turbo-limac, ovo si odlično napisao!

  18. #143
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Turbo-limac,GTT se izuzetno skliže,a na najmanjem abgasu guzica leti na sve strane...
    Zna biti jako opasan.
    To mi se nekad izuzetno sviđa,kada se zabavljam, no kada treba brzo proći(jako brzo) zavoj,nastaju problemi.
    Prekratak je.Skliže se kompletan...
    Prednji kraj jako pri svakom porastu tlaka turbine,a zadnji čim i najlakše probaš regulirati njušku uduzimanjem gasa...

  19. #144
    turbo-limac
    Guest
    pa nemoras to meni govoriti ... Iako je moj GTT imao naviku baciti guzu naglo van, pod opasnim kutem, i onda bi stao... sjecam se da sam samo jednom se zavrtio na cesti a to je bila cista moja greska...

    moram jos reci da sam ja imao uzu serijsku gumu na njemu, 175/60 13 a kasnije 185/55 13 koja je bila najbolja. 195-ica je bila nekako previse balonasta i nije auto bio dovoljno dikretan, doduse to sam probao na drugom autu...

  20. #145
    Mario Haas
    Guest
    Ha. Paljenje guzice kod GTT-a je usporeni film, da ne velim stop snimka prema paljenju guzice kod GTI-a.

  21. #146
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Hm,ono što je fora,je to što turbolimac kaže je kad guza krene energično i onda stane negdje kad misliš da neće stati,već da se vrtiš...
    Kao karting...
    Tako je bilo na mojem koji je bio jako spušten i sa gumama 195/45 15.
    Moram priznati da je serijski ovjes na GTT u usporedbi sa mojom varijantom je čista ljuljačka.Pogibeljan je...


Slične teme

  1. MEGANE 2
    By frek in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-02-2004, 03:17
  2. MEGANE CC ILI 307 CC
    By cc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-03-2003, 03:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •