Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 146

Tema: MEGANE SPORT

  1. #26
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pocket to što je auto turbak nema nikakve veze. I focus RS je turbak pa ga GTA pere u ubrzanjima. Ne samo od O-100 nego i od 0-200 km/h.

  2. #27
    NEMEM GA
    Guest
    Vidim da vam se jako sviđa Honda ali to su nažalost papirnati konji koji jure samo na papiru sto i dokazuju svaki dan na cesti.Nemojte zaboravit utrku starog kadeta sa motorom od astre 2.0 16v i novog civica type r.VELIKA sramota za tako brz i močan auto.

  3. #28
    viggen
    Guest
    Interceptor, mislim da nije sve tako kao ti kažš. Audi - vw sve isto, Alfa - Fiat sve drugčije. MIslim da o tome se puno pisalo i da so svi siti ovake teme. Ma nisam ja ni trdio da je tako, da je Alfa pola, Fiat....ma nema veze. Želim samo djeliti mnenja sa vama.

    Mislim da je Audi S3 super auto, ima odličan motor, ovijes i sve ostalo. Pustimo sada detalje, sta ima A3 slično sa Skodo.

    Interceptor, možda se zna več nešto o novom S3 Audiju?

  4. #29
    Bmw Touring
    Guest
    jako lijep autek.

  5. #30
    S V T
    Guest
    BMW t brzo toplomjer pod ruku, popij andol i hladan tuš! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  6. #31
    Bmw Touring
    Guest
    SVT ) ma daj ne pizdi pa bas je dobar auto.

  7. #32
    viggen
    Guest
    Bmw Turing, i meni je lijep. Mislim da tu se ne može riječi, ko je lepši, ili ovaj S3, ili 147 i slični.....hoču reči, odvisno, šta se preferira..... Meni osobito mi je lijep, jer ne izgleda ništa posebno, nema neke bezvezne šminke, nekih spoljera.....ali stvar okusa. Recimo kao BMW 330ix, nazven za nepoznavače obična trica, a unutra 6 cilindara, 200 km, pogon na 4 kotače. E to. Meni je to zakon.

  8. #33
    S V T
    Guest
    Ma šala, ukus je subjektivna stvar!

    Al stvarno je odvratan! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  9. #34
    Hondo
    Guest
    I još nitko nije komentirao 330 Nm na prednjoj osovini.

  10. #35
    S V T
    Guest
    330 nm......××××no, strava.....ludnica....prednja osovina fuuuj...bla bla bla...to sam renol može... renol je smeće......alfa zakon...

    pa zar stvarno trebaju ovakvi komentari<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  11. #36
    Hondo
    Guest
    Kakvi komentari???

  12. #37
    S V T
    Guest
    ma hondo ko po običaju pričam gluposti!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  13. #38
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    INTERCEPTOR,
    Razmisli malo o potencijalu koji ima Meganeov motor.
    Onaj tko je vozio turbo zna kakav je osjećaj u vožnji.
    Turbo je nešto divno.
    Čitav život ću voziti turbo.

  14. #39
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    I POSLJEDNJI PRAVI RENAULT TURBO...
    Osobni...

    FAST AS HELL...


  15. #40
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    MEGANE SPORT ima FENOMENALNA UBRZANJA I IZGLED.AUTO ĆE UŽIVO BIT BOMBA SIGURNO.
    NAJVAŽNIJEA JE TURBO...
    MOŽE BIT WARTBURG,ALI AKO JE TURBO,BRATE,VOZIM...

  16. #41
    INTERCEPTOR
    Guest
    Dečko tebi nema pomoći. Ma kakava turbina... Evetualno da se napravi venturijeva cijev i spoji na elisu od onog ruskog zrakomlata i sve to fino prišaravi 9mm vidama za tvoja usta. Onda ima nade za tebe. Biti ćeš pročišćen. A budući da ti je mozak praktički nenaboran biti ćeš spreman brzo upijati nova znanja jerbo su te do sada gušila sva ta govna u tebu.

  17. #42
    Megane_SB
    Guest
    Kao što netko već reče, bilo to 330 Nm na prednjoj osovini ili ne, bio on ružan ili ne, sa ili bez turba, ako cijena bude u skladu sa dosadašnjom politikom Renaulta sa cijenama, mora se priznati da će biti mrak auto. Činjenica. A nije ružan.
    Jedina zamjerka stvarno na špulje, koje izgledaju nekako pitomo .....

  18. #43
    Quest
    Guest
    Ako nije ružan, zašto se meni onda fotoaparat pokvario, kad sam slikao Megana?

  19. #44
    Hondo
    Guest
    SVT, pa nemj biti tako osjetljiv
    Čudno mi je kako sad svi komentiraju Meganeov izgled, špulje, unutrašnjost i sl., a nitko ne piše o tehničkoj strani auta. 330 Nm na prednjoj osovini je više od Alfinih 300 Nm no o tome nitko ni riječi, a znamo da je moment taj koji vrti kotače u prazno i čupa volan iz ruke. Po meni je razlog sljedeći: još ni u jednim eminentnim auto-novinama ni jedao od prestručnih auto-novinara nije spomenuo da to nije dobro, pa raja vjeruje da je Megane puno bolji od GTA jer on ima i lakši motor u nosu iako mu je raspored po osovinama sigurno 60inešto kroz 30inešto. I ta ista raja iz tih razloga vjeruje da je Megane zbog svega toga sportskiji i upravljiviji auto (od GTA), ali ta ista raja ne zna da se tih 330 Nm ispuca na kojih 3000 o/min i da trebaš biti pravi mudonja da to držiš na uzdi i koristiš do kraja.
    Malo sam se zanio, no jako mi je bedasto kad se pojedinci kod nekog auta zaljepe za neke stvari i onda naprave 1000 postova samo o tome a da ih druge stvari ne zanimaju i ne vide ih. Kod GTA su tupili jedno i ništa drugo nisu spominjali, a sad kod Meganea tupe samo izgled i uopče ih ne zanima kaj je ispod haube i kak bi se to moglo ponašati na cesti. Moj komentar nije bio sa lošom namjerom jer uostalom nisam nigdje rekao da Megane ne valja.

  20. #45
    Civic
    Guest
    Moje je mišljenje da usporedba Megana s Hondom TypeR je zapravo smješna!Najbolje će se vidjeti na testiranjima na stazama,mislim da megane nema apsolutne šanse.Iako je vjerojatno dobar auto.

  21. #46
    Pocket Rocket unlog
    Guest
    Smatram da je glupo direktno uspoređivati.
    Megane je turbo,GTA šestak,a Civic vtec i vrti se u nedogled.
    Svaki ima svoje područje u kojem vlada.
    Moj osobni izbor bi bio Megane zbog Turba i zato što volim Renault.
    Vozio sam Civic i ono što mi se kod njega ne sviđa je izgled i to što je automobil mrtav ispod 4500-5000 okretaja.
    Alfa GTA mi ima prevelik motor i nikako mi ne ide u tu klasu auta.
    Isto vrijedi i za Golf R32.
    No to ne znači da je loš auto.Svaki ima svoje.
    Zato postoji više automobila,pa ti fino biraj.

  22. #47
    VR6
    Guest
    Ako nisam nekog zaboravio, ovaj Megane Sport ce biti jedini u toj klasi kompaktnih "sportasa" koji se moze dobiti u verziji s 5 vrata. Po kisi ce mu trebati mnogo elektronike da ostane vozljiv...

  23. #48
    myster C
    Guest
    joj dečki pa kak mrete radit usporedbu reno,audi,opel....sa hondom,ne bute smešni

  24. #49
    myster C
    Guest
    alfa,fiat....itd s hondom-ne bute smešni...to su sve automobilčići a honda je pak legenda dečki ne

  25. #50
    S V T
    Guest
    Interceptor

    daj mi malo pojasni tu venturijevu cjev, čemu to služi!

    Nisam baš u toku s tim "novotarijama"!

    Mislim da toga fićo nije imao!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Slične teme

  1. MEGANE 2
    By frek in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-02-2004, 03:17
  2. MEGANE CC ILI 307 CC
    By cc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-03-2003, 03:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •