Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 146

Tema: MEGANE SPORT

  1. #1
    doc
    Guest
    "Izgledom se Mégane Renault Sport temelji na već viđenoj i opjevanoj prvotnoj inačici novog Méganea u izvedbama s 3 i 5 vrata. Sukladno snazi motora i naglašeno sportskom karakteru mnogi su karoserijski detalji doživjeli preinake i dorade, tako da automobil sada doista odaje dojam pravog snagatora, sposobnog uhvatiti se u borbu s ostalim cestovnim jurilicama u klasi"
    "Međutim, najvažnija komponenta novog Mégane Renault Sporta je motor. Riječ je o turbobenzincu obujma 2 litre, koji se već nalazi u nekolicini modela. Međutim, za potrebe sportskog Méganea motor je dodatno dorađen i njegova snaga sada iznosi 225 KS uz 330 Nm okretnog momenta. Šestostupanjski ručni mjenjač prenosi snagu motora na prednje kotače. Mégane Renault Sport će od 0 do 100 km/h ubrzati za 6,5 sekundi uz prosječnu potrošnju od 8,8 lit/100 km."




    <br><hr>

  2. #2
    doc
    Guest
    Dakle, 147 GTA idalje ostaje kralj kompakta!
    Malo mi je ružan od iza, a i boja je odvratna

  3. #3
    Mazda3
    Guest
    Svidja mi se. Vec sam naviknuo na megane, vise mi nije ruzan Motor izgleda na papairu super. Neka to zadrzi i u praksi....

  4. #4
    Bmw Touring
    Guest
    Mazda sta ti bi pa promini slikicu?

  5. #5
    Mazda3
    Guest
    Ma malo se zezam. Bilo mi dosadno, pa eto.....

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest
    ma daj di si tu nasa.Ona ti je bila originala teska. Treba si je zadrzat

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Dobro je složen jedino mi ova unutrašnjost ne evocira na sport da ga ×××ך. Kad u ostalim modelima ne zgleda sportski, trebali su bar napravit nekaj drugačije.
    Ista stvar mi je sa Cliom Sport.

    Recimo kod Punta HGT i Sporting je to super napravljeno. Unutrašnjost običnog Punta baš ne vuče na sport, pa su zato HGT i Sporting iznutra temeljito redizajnirani.

    Sa Stilom je ista stvar kao i sa Meganom/Cliom. Nekaj su pokušali kemijat, ali nisu niš pametno napravili.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  8. #8
    Mazda3
    Guest
    Bmw, vratit cu je jednom Sada radim neku drugu slicicu, ovo je privremena zamjena
    Girrari, meni izgleda dobro. Glavno da su sjedala super ovo ostalo je lakse preboliti.

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest
    a mos meni napravit onda jednu sliju?

  10. #10
    Mazda3
    Guest
    Sto bi zelio? Nemam ti ja dara za crtanje. Moja "dijela" su kompozicije vec napravljenih

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest
    e pa to moze. reci mi imas li koju onakvu ka sta si je ima?

  12. #12
    Mazda3
    Guest
    Trenutno ne. Ali za koji dan cu nesto izmisliti

  13. #13
    Bmw Touring
    Guest
    ok Amigo. kad nadjes javi mi

  14. #14
    Bmw Touring
    Guest
    a ja cu tebi za uzvrat stavit slikice mazde

  15. #15
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Auto ima fenomenalno proštepanu kompletnu unutrašnjost.
    Girrari,SPORT se sigurno osjeti u Meganu.Kvaliteta izrade je mrak,a ide i u drugim bojama.
    GTA sigurno ne ostaje kralj kompakta,jer ovo je ipak Turbo.Okretni moment,međuubrzanja i poznato vrhunske Renault getribe,pobrinut će se da ovaj auto bude ono što su nekad predstavljali Renaultovi turbaci...Od 5,11,21...
    Vjerujte,auto je već sada legenda.
    Renault i Turbo...
    Kao Alfa i Interceptor...
    Stvoreni jedno za drugo...

  16. #16
    S V T
    Guest
    jedino mi se ne sviđaju spulje, djeluju nekako nemoćno!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  17. #17
    Rossonero
    Guest
    Oduvijek mi je bio gadan Megane, ali ovo bude stvarno zvjercina od auta. Ne bi se niti malo bunil na dizajn kad bi bilo prilike...

  18. #18
    Rossonero
    Guest
    Po meni uz Type R jedini pravi sportas kompaktne klase. Sorry alfisti... ili turbak ili razvrtaljka... ostalo je kemija s kamionskim zapremninama. Nije da to nema svojih prednosti, ali svako voli svoje.

  19. #19
    Hondo
    Guest
    Stručnjaci, a zakaj sad ne komentirate 330 Nm na prednjim kotačima?

  20. #20
    mc
    Guest
    Rossonero, slazem se, a i dam se kladiti da ne bude skuplji od Type-R-a, sto je dosta povoljno za ono sto se dobije...

  21. #21
    viggen
    Guest
    Rossonero. Samo pitanje? A sta mislis o Audiju S3? Ok, vec je star ali ima sve so puno vas pise. Ima turbo, ima snagon (225km), oblika nije kao 147 ali nije ni loša, nekako klasična, dobro je napravljen, recaro sedeži, a ima ono što nima niko: pogon na sva četiri kotača? Žašto na jega zaboravite?

  22. #22
    D0mi
    Guest
    Makar sam Alfist, moram priznati da mi je najjaci kompakt Civic TYPE-R. Htjeli mi to priznati ili ne Honda ima najbolji motor i najbolju tehniku, jedino jos dizajn fali.

    Pogledajte novi TYPE-R 6.6s do 100, i 235kmh maksimalna, pa to je super

    A da ne kazem tek fantasticna upravljivost, spera naprijed, bas me zanima tracktest

  23. #23
    Rossonero
    Guest
    Nemam pojma. Bas nikad nisam razmisljal o tom autu, a sad ga vec po meni malo i vrijeme gazi. Na papiru lijepo izgleda, a kaj ja znam kak polugolf izgleda u praksi. Brojke su simpa...

  24. #24
    viggen
    Guest
    Da, vrijeme ga gazi, ali mislim da je jos aktualan autic, samo na ovom forumu se o njemu nista nije pricalo pa se malo zna. Nekako mi ne ide, kada kazete Audi - pola VW, kad pocnemo topricati nema kraja i uvijelk pride do ljutnje. Da ja kazem da je Alfa 147 pola BRavo, mislim da bi svi poljudeli, a ako neko kaze Audi pola vw/ škoda - to je ok. Ma da, svak misli svoje.

    Vidim da puno hvalite Hondu Civic Type R. Pitanje: Jel se vam sviđa (izvinite na jeziku ali se trudim) ročica od mjenjača?

  25. #25
    INTERCEPTOR
    Guest
    Viggen za alfu 147 ne možeš nikako reći da je pola bravo. Zašto? Zato jer su motori alfini, mjenjači su alfini, ovjes je alfin, kočnice su alfine, upravljački sistem je alfin, detalji su alfini jedino je auto razvijen na platformi fiat brava. A audi A3 ima ovjes isti kao golf ugrađuju se isti motori, quattro u audiu A3 je u biti 4 motion od golfa, u unutrašnjosti su mnogi jednaki detalji kao u golfu i škodi i seatu. Kočnice u običnim A3 su jednake kao u golfu i škodi.. Isto vrijedi i za upravljački sistem. Razumiješ? Da se radi samo o platformi na koju su prišarafljeni različiti motori, ovjesi, mjenjači ,kočnice itd. od svakog proizvođača pojedinačno nitko ne bi srao, al ovako to je sve isto da ne kažem identično. Tako da ti ta teza alfe 147 i brava nikako ne stoji. Današnej alfe imaju stvarno malo toga od Fiata, a od mehanike gotovo ništa, a ako govorimo o elektronici, tu možće biti sličnosti, al nikako sa starim fiat bravom jer ono što najbrže ide napred je elktronika koja se čak i u proizvodnji mijenja bez obzira na razne redizajne.

Slične teme

  1. MEGANE 2
    By frek in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-02-2004, 03:17
  2. MEGANE CC ILI 307 CC
    By cc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-03-2003, 03:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •