Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 213

Tema: Rubelj Grill

  1. #1
    Mario Haas
    Guest
    Motorista na APN-cu je upravo na putu prema meni. Veliki šiš s puno luka. U frižideru se hladi Cmrečnjak, bijelo. Samo, treba još radit poslije toga.
    Duboko cijenim lik i djelo smjelih i neustrašivih dostavljača Rubelj grilla koji i po ovakvom pasjem vremenu dolaze hraniti gladna usta!

    <br><hr>

  2. #2
    mc
    Guest
    Nemoj sad it pocinjati

    Dobar tek prika )

  3. #3
    Megane_SB
    Guest
    Kakva slučajnost...
    Upravo padoše jedni sa pommesom, za slobodu i zdrav dah ) )
    Blurppppp

  4. #4
    Brock
    Guest


    Uskoro će ponuditi i mogućnost
    narudžbe putem e-maila!

    Živjela tehnologija!!!!

  5. #5
    skywalker
    Guest
    pohani sir - komada puno & zapecene palacinke sa sirom.
    Opet sam ziv, teta kuharica, hvala Vam

  6. #6
    skywalker
    Guest
    Mario, di si upiknul vino?

  7. #7
    mc
    Guest
    BrOck - najavljuju tu mogucnost vec par godina, pa nista. Nema veze, dobra im je fora s jedinstvenim brojem telefona za narudzbu i to sto imaju tvoje podatke pod brojem telefona, pa ne moras svaki put ponavljati k'o papagaj...

  8. #8
    skywalker
    Guest
    ms, ak nisi, naruci si jednom pizzu iz Mozarta. Ja se unistavam u njihovim kapricozama. Stvarno su dobre, mozda i najbolje u gradu, ak se mene pita.
    Lazanje im bas nisu bile dobre kad sam narucil.

  9. #9
    Fresh
    Guest
    mc
    ja sam danas stavio u tvoju kasu za gablec.
    .... nema na čemu

  10. #10
    Brock
    Guest
    Ja sam gladan...

  11. #11
    mc
    Guest
    Buduci da i radim u blizini, znali smo s posla narucivati iz Mozarta, ali sad vec jako dugo nismo jer im se srozala kvaliteta. Probat cu ponovno ako kazes da su u formi. Inace narucujemo pizzu iz S.O.S.-a (Malesnica) i pizza im je super.
    Fresh, tnx... Jednog dana cu djeci govoriti kako imaju puno igracaka jer ovakvi kao ti trose kod tate u firmi...

  12. #12
    skywalker
    Guest
    mc, ja sam prije narucival iz S.O.S-a, al su se odjednom naglo srozali. Potom sam presao na pizze iz Mozarta, onak, svaka 3 tjedna, i uvijek su mi bile ok. Mozda to ovisi i tko ju pece, valjda imaju vise kuhara/pekara.

  13. #13
    Brock
    Guest
    E.. ajde da nabacimo jednu kratku i jasnu anketu...

    Dakle... koja je dobra Pizzerija (mislim na dobru klopu, a ne na uređenje interijera) a koja loša.

    Dobra:

    Loša:

    Vi ste na redu...

  14. #14
    Cesare Fiorio
    Guest
    samo isprobavam<br><hr><font face="Courier" size="+1">oooooooooooooooooooooooo</font>

  15. #15
    Junior
    Guest
    Dobra : Maslina

    Loša : Stross

    od ovih svakodnevno eksploatiranih.

  16. #16
    Fresh
    Guest
    Dobra: Baschiera I

    Loša: Rubikon (ili tako nešto)

  17. #17
    skywalker
    Guest
    dobra: Mozart, Sestica

    losa: Baschiera II, Rubelj( pizza im je naprosto strasno losa)

  18. #18
    Dr. Strangelove
    Guest
    jebate po vašim prehrambenim navikama dalo bi se zaključit da je davno prošlo vrijeme kad ste mogli vidjet svoj "ponos" uživo, bez pomoći ogledala... hehehehe ) Evo ja jedem pileći file, mlijeko i bananu.... )

  19. #19
    mc
    Guest
    Dobre: Kancona, Stara Sava, Baschiera, Maslina

    Lose: Gabrek, 2

    Treba znati u kojoj pizzeriji sto valja. Npr. u Luni u Vrapcu su pizze srednja zalost, ali imaju pizzu Onion s lukom i spekom u kojoj sam se davio dok sam tamo zivio... Ne rade svugdje sve pizze dobro.

  20. #20
    skywalker
    Guest
    e, da...Stara Sava i Maslina su dobre

  21. #21
    skywalker
    Guest
    najbolje lazanje su mi u Skalinskoj u Nocturnu, i to "skalinske lazanje".
    Ubih se neki dan u njima po stoti puta.

  22. #22
    turbo-limac
    Guest
    sta fali dvici? Meni je to super pizzerija, dapace imam i jednu "custom" pizzu koju stalno trosim....



    Elem:
    Pizzerije: 2, Maslina, Purger mi je bio dobar, nisam dugo bio, Canzona ili tako nekako, uglavnom kod kulture, super restac...

    Meso: Pljesivicka klet, za normalne dane.. Setak House Opatija kad sam u lovi..., kod pavela... kad sam stvarno u lovi....

  23. #23
    Mario Haas
    Guest
    Cmrečnjaka nabavljamo direktno od gospodina Cmrečnjaka.

    Meni je Pizzeria 2 ok, no najbolja mi je ipak Maslina. Za lasagne mi nije žao potegnuti do Samobora u Napoli.

    Inače je klopa najžešća KOD ŽACA. Skupo.

  24. #24
    Kas
    Guest
    Meni najbolja pizza uopće je malo izvan Zg. Preporučujem ju svima. Ako vas put nanese na Sljeme, produžite na drugu stranu u Oroslavje. Pizzerija se zove Oro-goro, i svi znaju gdje je. Od Stubice ima 2-3 km. Krušna peć. Jedna srednja pizza je za dvoje. 33 kn

  25. #25
    Girrari
    Guest
    Canzona je mrak; za Quattro stagione najbolji izbor.

    Baschiera 2 za Ungare

    Stara Sava za mješanu

    Barbara u Zapešiću (ima ista u Murteru) ua Sicilianu.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •