Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: Zašto iz svakog petog auta trešte narodnjjaci!?!?!

  1. #1
    DKW
    Guest
    Pa ×××××u strinu, toga nije bio prije Domovinskog nam rata! A da ne govorimo kad je stari DKW izlazio van i vozio svoje prve aute-krame sa fergazerima i mehaničkim ajnšpricima!

    Pa šta smo postali opet turska kolonija?!?!?!

    Pa jel nam se zemlja totalno poseljačila? Usred Zagreba/Crikve a vjerujem Rijeke i Splita prolaze kromanjonci sa raznoraznim autima (200-200.000 eura, svejedno) a iz auta se čuje:

    Ti tiriditi ti ti tiiii!!!!!

    <br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

  2. #2
    Cezy
    Guest
    E hebiga,ja cjeli zivot bezim od takvih a stalno sam okruzen njima.

    Jos je dobro dok je svaki peti,bojim se da ce skoro bit svaki drugi.

  3. #3
    DKW
    Guest
    U čem je stvar? Migracije? Primitivnost je agresivna, a kultura tiha?


  4. #4
    sepra
    Guest
    ček, ček znam tu stvar... ) <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  5. #5
    Mazda3
    Guest
    DKW, a mozda je samo "bad luck" da si naletio na njih pa ti se cini da je tako?

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest
    najjaci mi je jedan bija u biloj ofucanoj staroj Mazdi 323 sa otvorena sva 4 prozora a unutra tresti Thompson ne varaj me sa golubom u rukama.Tip naravno sa lancinon oko vrata i tetovazom i prstenjem. Celav )

  7. #7
    Mazda3
    Guest
    Pa sta mi ucini Mazdi....

  8. #8
    DKW
    Guest
    Ma nije, Mazda3, Zagreb, Crikvenica, svaki dan prođe neki "missing link between monkey and homo sapiens" sa tom mjuzom...

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest
    ajme Mazda izvini Al ovo nisan nista ja tija rec lose o Mazdi

  10. #10
    Cezy
    Guest
    Pa to je u cjelom svjetu tak,daj pogledaj amere.FORD pick up,trapke,karirana sulja,koju je kupio na benzinskoj,sesir slama u zubima i country "cepa".

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest
    MAZDA AMIGO

  12. #12
    Cezy
    Guest
    Bilo kuda seljak svuda!! )

  13. #13
    Bmw Touring
    Guest
    Mazda moj Amigo mi se nesto naljutija

  14. #14
    Bmw Touring
    Guest
    evo jedna slikica Amigo Mazda za tebe

  15. #15
    Cezy
    Guest
    Jel to toyina slapa? )

  16. #16
    Mazda3
    Guest
    Thank you Bmw amigo ) DKW, ja sam se vec vjerojatno navikao na to. Jer zadnjih nekoliko godina to mi je doslovce svakodnevnica Drustvo, jos iz srednje skole mi je slusalo samo takvu vrstu glazbe. To je mladezi jednostavno postao nekakav hit. Non stop se islo na neke "partye" na kojima su se pustali cisti narodnjaci, a da ne spominjem oprostajne vecere kada se odlazilo u vojsku.

  17. #17
    DKW
    Guest
    Znači da je sve otišlo u k**** i da se polagano obistinjuju Biblijska, Nostradamusova i Kremanska proročanstva!

    Prvo September 11th, pa onda Duško Kuliš!

  18. #18
    Bmw Touring
    Guest
    Amigo evo jos jedna

  19. #19
    Bmw Touring
    Guest
    Imam jedno pitaje Amigo. Kako se stavi ovaj potpis dole kao sta ima Girrari ono Burekman i sepra ono zakljucan u pivovari??

  20. #20
    Mazda3
    Guest
    Amigo, stvarno neznam sto je bolje. Sto bi mi ti preporucio? Ono ispod haube ili na haubi? )
    DKW, Kada gledam "novu" generaciju,sto je dosla nakon moje, vidi se pomak. Sada u modu ulazi trance i ostale "bum bum" stvari Tako da ce (bar se nadam) za koju godinicu narodnjaci otici u "historiju"

  21. #21
    DKW
    Guest
    Odi u "Profil" i napravi si potpis. Kad potpisuješ, ne ideš na instant odgovor, nego klikneš onu strelicu desno dolje (iznad prozorčića instant odgovora)i odgovoriš. Bit će ti checkiran "Želite li u ovu poruku uključiti vaš potpis?
    ".<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

  22. #22
    Bmw Touring
    Guest
    Amigo dobro si reka.Sad je u modi ova malo brza mjuza.
    Preporucujem ti ono na haubi )

  23. #23
    Mazda3
    Guest
    Amigo, na vrhu stranice imas link "Profil" klikni na njega i tamo naredi, tj. upisi svoj potpis. Ako hoces da ti se vidi potpis moras otici na ODGOVORI. Nesmijes upisivati u ovom donjem text polju

  24. #24
    HDI
    Guest
    DKW, kad si već spomenuo mehanički ajnšpric, sjetih se svog Peugeota 504, zapravo i nije bio moj već od starog, ali ja sam ga de facto više vozio od njega. Imao je koliko se sjećam 120 ks i išao je super za ono vrijeme, tkzv. injection sistem ubrizgavanja ( enžeksion fr.)Ma, za razliku od škode 1000 MB koju sam bio vozio prethodno, ovo je bio avion, a udoban, ma auto i po. Šteta samo što nije dugo trajao, mislim da je nakon već godinu i po ili dvije stari ustanovio težak kvar na motoru, a onda nije bilo pravih Peugeot majstora, ili su bili preskupi, i nažalost ode moj ljubimac na prodaju za male novce.Nikad ga nisam prežalio.

  25. #25
    Bmw Touring
    Guest
    kad odem na profil onda kliknem lijevo na promjenu profila.Onda mi se otvori stranica gdje mi je i potpis.Ali nema nigdje dole kliknit osim na "spremi izmjene" u donjem lijevom kutu.To spremim ali opet nema potpisa

Slične teme

  1. Zašto kod WRC auta iz auspuha izlazi vatra?
    By diablo VT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 08-07-2003, 07:22
  2. Zašto bosanci i cigani vole njemačka auta?
    By xan22to in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 29-12-2002, 18:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •