Stranica 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 201

Tema: Apricum Consortium

  1. #76
    ne-prevareni suradni
    Guest
    Pred oko pet tjedna dobio sam moj prvi OBRAČUN i po tom obračunu svu ZARADU, a bio sam prisutan kada je, neznam točno 30 do 40 suradnika dobilo to isto!
    Prošli tjedan smo ponovo dobili novce.
    Poznajem "slučaj Branka" koja je za zaradu dobila novi Punto 1.2EL... i svi su (smo) ljubomorni na nju, ali ona je ipak već prodala 4-5 auta i obične su gluposti priče da je to "prepisala" od nekog drugog! Da je tako, drugi suradnici bi je "živu pojeli".
    Sve ovo ostalo su samo ×××××ni koji pričaju ×××××ךtine. Apricum je hrvatska tvrtka, dok riječ Consortium (KONZORCIJ) NE znači "engleska firma". Naravno, Consortium nije "tvrtka" nego KONZORCIJ (dakle, poslovno udruženje više firmi - što je valjda- ipak nešto drugo) ×××××niiiiii koji tvrdite suprotno.
    I ta tvrtka i konzorcij prodaje u hrvatskoj već nekoliko mjeseci po 50 auta mjesečno, što je zbilja ogromna količina...I vrlo teško da će netko zbog kakve sitne prevare ići uništiti ovakav super posao! Spremaju se na prodaju čak 1000 auta mjesečno, i ako ugovore toliku količinu, dobit će tolike rabate da će moći davati rabate i honorare "kapom i šakom", ali ne svima, SAMO ONIMA KOJI SU SPOSOBNI...

  2. #77
    znanac
    Guest
    Osobno duže poznajem Ivana Gauru, direktora Apricuma. Vrlo sposoban i OK tip. Nekada smo skupa radili s osiguranjim u MLM i čovjek je briljirao i bio na glasu kao super-komercijalist. Zato se sada ne čudim da vodi Apricum.
    Upoznao sam i Branka Vojvodića i možda se nekom ne sviđa, ali ja bih volio da mi je frend. Tip je očito lumen. Godinama je bio No.1 u Yu Show-Bizu bivše Juge i pouzdano znam da ga jako cijene ozbiljni ljudi kojima 100%vjerujem - a koji ga poznaju od uvjek...a tko li je tip koji ga blati? Tko je to Mijatović kojeg blate zajedno s njim???
    I na kraju, bio sam na prezentaciji Apricuma i sigurno se uskoro uključujem...

  3. #78
    siguran
    Guest
    Tko to blati Vojvodića i Mijatovića? Znam 99,9999%:
    Otac i Sin - veletrgovci/uvoznici stotina/tisuća tona mesa u RH, a kojem je prije toga istekao rok uporabe - s falsificiranim papirima, i sad hoće da Hrvati "papaju" uz njihovo trovačko meso (kojeg dobivaju vani zabadava) i njihove ljigave prizdarije...Borgie, ali ne Lukrecije!

  4. #79
    Rade
    Guest
    Oćito netko jako želi žaštititi lopovski Apricum d.o.o Zagreb. Krenimo redom:
    1. Napisano je da Apricum nije dio nikakve engleske tvrtke iako se oni time jako hvale.
    2. Da prodaju oko 50 auta mjesečno bili bi jako poznati, a ne samo neki tamo ××××vjetri.
    3. Mnogi su svoje jamčevine morali vraćati (i još vraćaju) preko tržne i policije.
    4. Kad kupujete kod njih onda dobijete samo jedan bezvezni papir kao potvrda da ste platili jamčevinu, a nigdje nikakav ugovor ni šta ste narućili ni rok isporuke u stvari je to prijevara.

  5. #80
    Pst...pst...
    Guest
    Znam sve! To su sve sami pedofiličari! Koji otac i sin. Sve mi smrdi.
    Fuj, kaj sve ne bljezgare...
    Ta mi ovdje razgovaramo o autima, zna li nrtko nrksj o Apricumu i autima konkretno? Ovaj "zainteresirani suradnik" valjda jedini suvislo govori, a i Pilot jedini spika ono kaj stvarno zna pa kupil je auto za svoje novce od Apricuma i svi se tobož čude kak ga je dobil. Pa ta se firma bavi trgovinom s autima!? Ne s čarapama, mesom ili... Ostalo su bljezgarije čul sam "pouzdano". Govnarski, kaj ne?

  6. #81
    ne-prevaren suradnik
    Guest
    E moj RADE - Rooki.
    Sad se vidi da LAŽEŠ.
    Jamčevina se plaća ili na žirac ili kešom na blagajni uz normalnu blagajničku uplatnicu, uz koju se dobiva potpisani i ovjereni uvjeti s rokom od 30 dana i točno je specificirano na koju se (broj) ponudu vozila odnosi... Fuj kako lažeš. (imam preslik originala tih papira!)
    Mislim da znam tko si, ti si onaj s Lošinja (sutra ću se raspitati kako se zoveš) kaj je prijavio tržnoj i murji i pisao u Večernjaku!! Zapravo ti nisi mogao dobiti kredit kod tri banke jer su ti papiri bili falš! Apricum je za tebe, po tvojoj narudžbi kupio, platio i dovezao Punto, a ti bi sad natrag svoju Jamčevinu!! Lovu traziš natrag nakon što si našao vezu u četvrtoj banci preko nekog trećeg trgovca auta i kod njega si kupio auto. A Apricum tko šiša.
    Koliko sam čuo, možeš se žaliti i Ljubiteljima ptica pjevica, ali lovu nećeš dobiti natrag, jer si lopov i prevarant.

  7. #82
    stari suradnik
    Guest
    Vidio sam u Apricumu ponude za nekoliko TISUĆA KAMIONA!!!!
    Dobili su kroz konzorcij, preko Londona valjda, zastupanje jednog od najvećih trgovaca kamionima na svijetu.
    Sve ponude su bile garnirane s detaljnim fotkama, opisima i cijenama do 20% povoljnijim od tržnih, i na tom području će SIGURNO napraviti dar-mar na tržištu, a mi suradnici ćemo valjda moći dosta zaraditi, bez obzira na svinjska podmetanja konkurencije i ××××××.
    Pal sam u nesvest, takvu ponudu nitko nije ni sanjal...Ponudu će staviti na web, ali samo kao pomoć nama suradnicima!
    Kak sam stari suradnik, tu sam već godinu dana, prodal sam samo 2 auta, ali se nisam baš ni trudil. Za lovu nemam primjedbe, i siguran sam da je to sve skup preveliki biznis a da bi ga za par škuda prokockali. Oni koji bi, tak i razmišljaju, al' to govori o njima a ne o Apricumu!

  8. #83
    Stipica
    Guest
    Kupija sam bolji auto za EURO 14,500 od Apricuma, čeka sam ga 17 dana od kada su mi rekli da su ga pronašli (sve skupa oko mjesec i po), platija sam ga 10 dana prije kešom i skoro umra od straha da će me privarit. Iako smo za te šolde ugovorili auto od 140.000kn, dobija sam auto od 64.000!! Iša sam u servis na kopjuter prgledat i sve je ok! Auto je čudo koje nisan očekiva.
    Dobija sam sve šta su obečali, i puno više, jedino šta su ljudi iz Apricuma malo smišni. Čita sam sve ćakule ovdi i siguran sam da su to ×××××rije. Znam još dvoje ljudi koji su kupili auto kod Apricum i isto misle ka i ja! Kum mi je prošli tjedan isto platio za Golfa, i već su mu ga našli, kažu da ima sreće, i da će mu ga za tjedan, dava dati....
    Istina, još nisan počeja dobijat novce, bit će za 2-3 mjeseca, a da ih ni ne dobijem - dobija san takav auto kakve za te novce nigdi nebi - pa san već u plusu.

  9. #84
    Stipica
    Guest
    Pardon! Nisan ugovorija auto za 140.000kn već auto od 140.000km i dobija auto sa 64.000km za iste novce!

  10. #85
    stari suradnik
    Guest
    Molim "ne-prevarenog suradnika" da mi se javi SMS-om, a moj broj može dobiti ako se javi Štefici - voditeljici suradnika, a njoj ću sve objasniti i zamoliti je da bude naš mailbox.

  11. #86
    ne razumjem
    Guest
    Kako ti ljudi prodaju aute???
    Znam da ima oko 1000 salona i "žica" u državi i svi prodaju na isti način već 100 godina isto kao konje, i još gore.

    Valjda je Apricum nekakvo novo čudo jer nikad nisam čula da netko na takav način prodaje aute - i odmah su ih svi pametnjakovići i zlikovci nazvali lopovima i kriminalcima...
    Valjda su to neki novi "mesije u našoj sredini" ili što... a sigurna sam da priča o lopovima,-- to je priča uličara i lopova i nesposobnih i impotentnih i prištavih tipova o "onim drugima".
    Nek mi neko kaže gdje su i kada ta njihova predavanja i idem vidjeti i to čudo!!!

  12. #87
    NETKO
    Guest
    Pravo mi je zadovoljstvo slušati ove velike ekonomske stručnjake za prodaju i marketing. Volio bih biti kao Vi. Jednostavno ste fantastični. Ovce su nula za vas. A dobro je što vi nemate nikakvih problema, a niti pojma o pojmu.Žalosno je to što pokušavate uvjeriti druge u ono što nije istina, i o čemu nemate pojma. Pametni ljudi u takvim slučajevima šute, a zna se tko laprda gluposti.Pa da toliko znate ne biste radili to što radite, nego biste radili u normalnoj firmi. A pogledajte se oko čega se vi raspravljate. Oko prevaranata Tipa apricuma. Generalni zastupnici koji imaju daleko najpovoljnije uvjete nabave i prodaje automobila ne prodaju toliko automobila kao što oni pričaju. Ali ne treba žaliti one koji rade za njih i koji kupuju kod njih. Neka se muljatori bogate na njihov račun.

  13. #88
    ne razumjem
    Guest
    NETKO neka se vrati svojim crtićima. Vidi se odmah intelektualna razina jedne pudlice, naprimjer. A nemojte se smijati, ta pudlice su pametni psi, imam jednu, jedino često imaju zadah iz usta...

  14. #89
    stari suradnik
    Guest
    To su sve same gluposti. U Evropi već više godina je ZABRANJENO biti tzv. "ekskluzivni generalni zastupnik" i svaki trgovac može SLOBODNO prodavati bilo koju marku auta. Auto-firmama je zabranjeno uvjetovati ekskluzivnost. U tome i jest vic da Apricum postupno postaje PROBLEM jer stvarno prodaje više od tzv. "ekskluzivnih zastupnika". Doduše, u strukturi prodaje, značajan dio su rabljeni auti iz leasinga is Europe.
    Ponuda Apricuma rabljenih iz leasinga (super-sigurno porijeklo bez falsificiranja kilometraže itd.), ja sam vidio liste ponuda je oko 2000 auta TJEDNO. I kaj se onda čudite kak' pura dreku? Nadaju se prodaji i do 1000 rabljnih MJESEČNO!

  15. #90
    NETKO
    Guest
    A ti "ne razimijem" vjerovatno znaš kakav zadah ima pudlica, samo se pitam kako znaš. Nemoj to odgovoriti, svi mi imamo svoj život. Što se tiče njhove prodaje, oni 1000 komada ne budu prodali da ih daju badave. Jer kupci već uglavnom kuže o kakvim je "ljudima" riječ. Simpa mi vas je slušati tako nekako jadne. Prihvatite se motike i radite nešto korisno, jer već i ako ste njihovi članovi i suradnici ne morate druge lagati, i što je još najbolje tvrdite da ste plaćeni za to. Ne znam što računate pod isplatom, vjerovatno niste u životu dobili zasluženu plaću, što me uz ovakvo vaše rezoniranje niti ne čudi.

  16. #91
    ne razumijem
    Guest
    Ti se "NETKO" buniš zbog zadaha pudlice, vidim to te jedino smeta, ali lijepo je da normalno prihvaćaš ocjenu intelektualne razine jedne pudlice. I to je OK.

  17. #92
    suradnik
    Guest
    primječujem da se ljudi baš i ne hvala sa nekim provizijama osim jednog ovdje ili je njihov igrač svi kažu kako još čekaju provizije a auti se navodno prodaju na tisuče . Da čujem komentar!!!

  18. #93
    Pilot
    Guest
    Ja jos jednom ponavljam da sam kupio auto od Apricoma za 8590E u 11.mjesecu (uplatio sam jamcevinu, ukrcao se u bus s ostatkom love i iskesirao ostatak).
    Sve su navedene CINJENICE. A ovih komentara tipa "to su sigurno lopovi" i "meni prijateljica moje prijateljice strine 3 tetka jednom rekla da bi tu nesto moglo biti sumnjivo...."
    Pa dajte ljudi...
    pogledajte koliko ima komentara na ovoj grupi gdje se vidi da osoba nema KONKRETNOG DIREKTNOG iskustva

    PS: Ja se jos nadam povratu 1000+1000E za par mjeseci )

  19. #94
    Rade
    Guest
    Apricum vara, a tko ne vjeruje nek provjri ako ima viška love.

  20. #95
    max max
    Guest
    Pa auto nisu cipele da ih tako kupuješ,na takav način aute uzimaju samo neznalice kojim on služi za prijevoz od točke A do točke B.
    O poslovanju neznam iako sam imao ponuda od njih i sve mi je to smiješno...na takav način nikad nebih kupio auto pa da je i 50% jeftiniji.

  21. #96
    pack0575_
    Guest
    Ma kakvih 1000 centara u Europi??? Oni imaju samo jedan centar - onaj u kojem prodaju i nista vise. Svaka ×××××× danas moze otvoriti takvu tvrtku i kupovati aute preko autoscout-a. Ako bas zelite, mogu vam i ja tako nabaviti auto, a ako vam ukradem lovu mozete doci k meni i istuci me

    Neznam da li su posteni ili nisu ali njihovo poslovanje definitivno nije nikakva mudrost. To moze raditi svatko koji zna otici u Njemacku.

  22. #97
    Za Tončija
    Guest
    ) ) )

  23. #98
    istina
    Guest
    Želite li čuti pravu istinu o toj tvrtci. Ovo što ovdje pišu većinom su gluposti. Vjerovatno ima njihovih članova koji tupo brane svoja stajališta. Istina je da su počeli isplaćivati novce, ali je isto tako i istina da su samo jedan mali dio toga isplatili. Većinu je valda zadržao Bućar(tako oni zovu novce koje dijele međusobno). Isto tako je istina da u njihovom rješenju trgovačkog suda nigdje nije navedena ta djelatnost s kojom se sada bave, što znači da je nelegalno. Branko Vojvodić nije nikakav direktor te firme jer njegovog imena nećete nigdje naći, pričalo se da on vodi GEP-ZASTUPSTVA ali je tu firmu vodi nekakva Gabrijela. S te strane on se dobro obezbjedio. Najbitnija je stavka da nitko od njih koji tamo rade nemaju nikakav ugovor tako da u stvari rade na crno. A svi znamo da ni to nije legalno.Svi oni koji pišu da zarađuju preko njih, lažu. Jednostavno te ljude treba prijaviti jer ne posluju legalno i varaju ljude.

  24. #99
    vw_os
    Guest
    Ja sam prije mjesec dana Apricumu uplatio garanciju oko 12500 kn za auto, auto je prije par dana uvežen u HR, a bio bi i prije da se nisam toliko zajeb... s leasing kućom. Po auto idem sutra i nadam se da je ono što sam naručio. Javim vam kako je sve prošlo.

  25. #100
    Rade
    Guest
    Daj nam opiši kako si i kada uplatio auto i što su oni sve tražili?

Slične teme

  1. Apricum consortium?
    By Tonči in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-05-2004, 08:15
  2. Apricum Consortium
    By Zainteresirani in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-10-2003, 22:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •