Stranica 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 201

Tema: Apricum Consortium

  1. #51
    ap.co.orig.
    Guest
    ...i pilot..da je tako kako kažeš pa znao bi kak se zovu... inače ta "engleska korporacija" zove se APRICUM CONSORTIUM, a ovo lopovsko sjedište u Zg-u zovu APRICUM d.o.o!

  2. #52
    autocom
    Guest
    Je li čitao danas tko u Večernjaku u rubrici "otvoreno" tekst pod naslovom "Apricum nam uzeo 900 eura. Tko zna koliko još ima takvih slučajeva.

  3. #53
    zoom
    Guest
    Oko Apricum consortiuma vrte se dva svijeta. Prvo su "pljugeri" koji žele zaraditi neku kintu, a drugo su potencijalni kupci koji žele odmah auto po povoljnoj cijeni. No, koliko vidim oba svijeta ostaju prevarena. "Pljugeri" ne dobe niti lipe, a kupci ili skuplje plate auto ili ostaju bez novca. Slažete li se sa mnom?

  4. #54
    zoom
    Guest
    Predlažem da pozovemo nekoga iz Apricuma na forum ili neki chat da razjasnimo situaciju.

  5. #55
    autocom
    Guest
    To bi bilo dobro, ali kako to organizirat kada su ti ljudi toliko prepotentni?

  6. #56
    Upo
    Guest
    Tko bi došao do direktora gosp. Gaure? Imam osječaj da je to nemoguća misija

  7. #57
    suradnik
    Guest
    molim vas da netko javi dali je netko uopče dobio svoj bonus u apricumu

  8. #58
    Upo
    Guest
    Siradnik, kaj si bio njihov kupac pa se nadaš bonusu?

  9. #59
    suradnik
    Guest
    jel netko uopče dobio proviziju za prodani auto kao vanjski suradnik molim odgovor

  10. #60
    Pilot
    Guest
    ap.co.orig.
    nemam namjeru nikome nista dokazivati... ja samo govrim za sebe da sam dobio auto za uplacene novce. Da si znao procitati nekoliko postova prije vidio bi da sam im uvjetovao kupnju auta direktnom isporukom auta pri punom placanju.
    Ja za sebe mogu reci da sam ) , a ako ti ne vjerujes, to je tvoj problem...

  11. #61
    Pilot
    Guest
    ODG: ap.co.orig.

    Ne neznalico... ne zovu se tako

  12. #62
    suradnik
    Guest
    jel si ti pilot glup ili nešto drugo ko te pito jel si ti kupio auto ja sam pitao za proviziju i povrat rabata jel netko dobio!

  13. #63
    Pilot
    Guest

    Odgovor ×××××nu pod nadimkom "suradnik"

    Za auto me pitao "ap.co.orig."
    i na pocetku posta sam naveo njegov nick da bi ×××××ni poput tebe znali da ne odgovaram njima...

    A sto se tvog posta tice... proviziju jos s nicim nisam ni zasluzio, pa je tako nisam mogao ni ostvariti
    (suzdrzite se od komentara tipa "bas ces je ostvariti...)

  14. #64
    POLOVNJAČA
    Guest
    Ljudi o čemu raspravljate , pa bila je neka ženska iz AC ,u prijašnjim postovima na ovom topicu ( ne da mi se kopat ) , ali je činjenica da su tu vrlo mutna posla . Šta se svađate bez veze , a to sa krađom nicka ulogirajte se !!!!

  15. #65
    emanuel
    Guest
    Je li ima što novo u vezi Apricuma. da li je možda dokazano da se radi o prijevari ili nije? Naime, ponekad se i kod zastupnika naiđe na probleme sa isporukom vozila i sl...

  16. #66
    suradnik
    Guest
    još nitko nije ništa rekao opčenito i nešto važno o apricumu

  17. #67
    Niko10
    Guest
    Platiš im kaparu i za dva tjedna te zovu da im platiš cijeli auto da bi ga mogli kupit i nakon toga si izgubio svu lovu i ostao bez auta. Provjereno, ne nasjedajte.

  18. #68
    karampana
    Guest
    odg. "gostu" autocom-u... vidim da nitko bas nije primjetio tvoje zapažanje što se tiče teksta u večernjaku.. ne znam koliko točno ima takvih slučajeva, al' to što si pročitao je čista glupost.. koliko sam ja skužila taj tekst, toj "jadnoj" ženi nitko nije kriv, pogotovo ne Apricum,što ona nije bila sposobna ostvarit kredit za kupnju auomobila... oni su samo uzeli ono što im pripada...

  19. #69
    Niko10
    Guest
    A zašto su joj onda rekli da to nema veze) Takvih slučajeva ima jako puno.

  20. #70
    Pilot
    Guest
    Ja se jos uvijek nadam povratku onih 1000+1000E novca! ) <br><hr>

  21. #71
    Rade
    Guest
    E moj Pilote, teško buš ti do love kad ti oni moraju vratiti puno jamčevina kupcima koji su prevareni.<br><hr>

  22. #72
    pilot reply
    Guest
    Stvari su tu kompliciranije nego što mislite. Ja sam čuo da je tamo glavni nekakav Branko i da je on organizator svega. Ili tog MLM-a. A baš tako da dijele lovu, baš i ne. Samo neka Branka je dobila auto(fiat), i to je pitanje kako. To je onaj način, drugi rade a oni lovu i zaradu dijele međusobno.A i ta Branka radi tamo kod njih pa je zato i dobila taj auto. Suradnici stvarno imaju te njihove sase, i stalno se žale da su kupci kupili preko njih auto a da nema love. Pa kako bi i moglo biti kad su je podijelili međusobno. Čak sam siguran da ja taj auto od te Branke dobiven tako što si je pripisala kupce od drugih ljudi.Treba njih jednostavno prijaviti financijskoj policiji i poreznoj pa nek onda dokažu svoje poštenje.

  23. #73
    prevara
    Guest
    I ja sam čuo da je u stvari tamo glavni Branko Vojvodić i da on to sve vodi, a ovi ostali. Bio sam tamo radi kupnje fiata, i to je sve hrpa neznalica. Pa to su ljudi koji nemaju pojma o poslovanju, kao da su ih jučer pokupili s ulice, a prave se tako pametni. Meni je to sve bilo zaista smiješno.
    Nije ni čudo što im ljudi ne vjeruju jer se u stvari ne znaju normalno ni razgovarati.
    Ili je to samo maska onih rukovodećih da lakše dođu do navaca. Tko zna.

  24. #74
    prevaren
    Guest
    "apricum" ili "apricum consortium" vodi grupa lopova i ljigavih muljatora na celu s osoboma pod imenom Branko Vojvodic i Vladimir Mijatovic. Ja se raspitao i saznao da su pokrali tisuce ljudi kroz svoje "poslove", a to su nelegalni MLM-ovi, realizacije kredita koji se nikada ne moraju vratiti, prodaja lutrije na kojima su zajamceni milionski dobitci. Bave se psihologijom ljudi i nalaze slabe i naivne osobe da im poberu lovu. Prodaja automobila je najnovija prevara i nemojte se zavaravati da tu ima bilo kakve ustede na automobilima ili ostvarenja provizije. To su ljudi koji nemaju ni prijavljene adrese stanovanja ili poslovanja ni registriranih brojeva telefona. Podvrda toga je da je i sama firma "apricum" registrirana na nekog levata iz Samobora. Znam pouzdano da svake godine barem jednom mjenjaju ured jer ne placaju najamninu pa samo pobjegnu dalje. Radi se o krvopijama koji misle da smo svi mi hrvati i hrvatski gradani idioti na cijoj se grbaci moze zauvjek zivjeti. Jos nesto - tvrtka "apricum" nije nikakva filijala tvrtke "apricum consortium" iz engleske jer takva tvrtka u engleskoj ne postoji. Vjerojatno jedina veza s engleskom je sto je Branko Vojvodic tamo nakada prodavao falsificirane slike.

  25. #75
    ne-prevaren suradnik
    Guest
    Kad naručite auto u preko Apricuma, mora se platiti Jamčevina/Garancija od 10% i onda ta firma u inozemstvu za kupca naruči (kupi) i uveze auto. Apricum NE prodaje aute (nema skladište auta niti salon), već ih, u ime i za račun kupca, pribavlja isključivo na izričitu narudžbu kupca, a ako je naručeno vozilo korišteno, tada ga i za račun kupca prije odluke kupnje - pregledava... 100% je da ne postoji ni jedan kupac koji je platio auto a da ga nije dobio. To su obične laži.
    Kupac auto može platiti gotovinom ili kreditom banke. Ima pojedinaca koji, nakon što za njih Apricum kupi auto,bezrazložno iz nekih SVOJIH razloga odustaju od kupnje, tada, naravno ostanu BEZ jamčevine, i tada viču: drž'te lopove!!!! Tada ne razumiju više hrvatski: ne znaju što znači riječ "Jamčevina". Tada prijavljuju Policiji, Gospodarskoj inspekciji, pišu novinama...eto, oni jadni, bidni su PREEEEVARENI!!!! i baš ih briga za to što su oni sami naručili auto, tko će platiti troškove, trošarine, skladištenje PDV itd.???, samo oni NIKAKO NE!
    Zaključite sami.
    Pozdrav,
    Daniel, (Suradnik u Apricumu)
    P.S. Znam i to da Apricum normalno vraća Jamčevine PLUS kamate ako u roku 30 dana ne nađe vozilo, i to se već nekoliko desetaka puta dogodili i pa šta?
    Međutim, lažljivima i prevarantima NE vraća jamčevinu SAMO u slučaju kada KUPI za istoga vozilo u inozemstvu - i to je OK.

Slične teme

  1. Apricum consortium?
    By Tonči in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-05-2004, 08:15
  2. Apricum Consortium
    By Zainteresirani in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-10-2003, 22:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •