Stranica 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 201

Tema: Apricum Consortium

  1. #26
    Pilot
    Guest
    nebesko plavu metalik s 3 vrata...
    jednako mi je lijep bijeli s 3 vrata... sve ostalo je puno ruznije )

  2. #27
    ap.co.
    Guest
    Ej, pilot, a ko ti je branio da uzmeš 1.2el u autocommerc-a?

  3. #28
    autocommerce
    Guest
    Pa vi ste mu branili kad ste ga prevarili da će te mu vratiti 2000 eura. To je sramota kako pljačkate i varate svoje kupce. Nadalje ti autzi nisu baš neke kvalitete i kad tad če se naći netko tko če vas uništiti.

  4. #29
    žućo
    Guest
    nakon svih vaših informacija pitam se tko je vlasnik te firme. nek mi netko kaže. hvala

  5. #30
    Pilot
    Guest
    Niko mi nije nista branio... i na sve sam svjesno preuzeo rizik...

    I dalje smatram da mi je bolje bilo uzeti u Apricoma 1.2EL i NADATI SE povratu love (imam pecatirani i potpisani dokument) nego za istu lovu uzeti u autocommerca i NE NADATI SE NICEM!!!
    Kakve su to gluposti o autima ne bash neke kvalitete?????!!!!
    Jeste li vi ljudi svjesni sta znaci FIAT?
    - Talijanska tvornica automobila TORINO -

    U prijevodu: SVI se proizvode na ISTOM mjestu i SVI su ISTE kvalitete.

    Ocito da su neki voljni dati vise para ovlastenom zastupniku jer je to ovlasteni zastupnik, pa kad on pljacka kupce onda je to "legalno" i "normalno".

    Kakva gomila kvaziargumenata...
    Bash sam o tome pricao u prvom postu.
    PS: Molim one koji nemaju KONKRETNOG iskustva da se ne javljaju s argumentima tipa: "meni moje babe strine rodice prijateljica rekla da bi to mozda moglo biti sumnjivo... dakle ja to nikad nebi..."

    Ponavljam da povrat novca jos nisam ostvario jer za to jos nije doslo vrime... a sto se auta tice ono je u SAVRSENOM stanju.

  6. #31
    autoi
    Guest
    Pilot, koliko ti je gospodin Ivan Gaura direktor Apricuma platio da sve to napišeš, jer su oni mene prevarili, ali za to ćemo se mi vijeti na sudu.

  7. #32
    Upozorenje
    Guest
    Ne nasjedajte na prijevaru, ja znam neke koji su platili dvije rate kredita a auto nisu vidjeli niti će ga ikad vidjeti

  8. #33
    Pilot23
    Guest
    E moj Pilote, imao si ti vraške sreće kad si uspio odmah kupiti auto kakav ti se sviđa. Da si ga narućio ja mislim da ga nebi nikad dobio.

  9. #34
    ZEGA
    Guest
    Novi punto je u zastupnika 7700Eura na cestu do rege...
    Fakat povoljno (imaju 10000kn popusta)...

  10. #35
    Pilot
    Guest
    odgovor za autoi:

    Nije mi nista platio, vec sam ja njemu platio navedenu svotu za 1.2EL
    I dalje stoji komentar da su mi duzni 2000 Eura (koje bi trebali poceti isplacivati za 5 mjeseci). Ali jednostavno ne trpim ove komentare o ljudi koji nemaju nikakva pojma o kome/cemu je rijec.
    Kako su te prevarili?
    PS: Ja napominjem da sam trazio pecatiran i potpisan dokument o povratu novca nakon 6 mjeseci

  11. #36
    Upozorenje
    Guest
    Platio ja kaparu a auto nikad nisam vidio. Pilote, ja imam s njima više iskustva od tebe i to su fakat lopovi.

  12. #37
    gost5
    Guest
    Reci mi da li imaju svoga ovlastenog servisera ili trebas ici u Autocommerca(za standardne servise)?Sto u slucaju da se nesto pokvari?Tko to pokriva(ipak im je garancija 2 godine)?

  13. #38
    ap.co.
    Guest
    Nažalost "gost5" za servis na automobilu kupljenom u Apricumu moraš u inozemstvo

  14. #39
    ap.co.
    Guest
    Pilot malo previše pričaš gluposti..vrijeme je da prestaneš lagati..ti si vjerojatno neki tamo "njihov"
    .. nitko..nitko do sada kod njih nije dobio auto tako brzo..

  15. #40
    ap.co.
    Guest
    svi pričate samo o automobilima.. nitko ne piše o suradnicima kojima je obećavano 25 do 40% vrijednosti vozila provizije, koji su ostvarili prodaju u drugom, trćem mjesecu OVE godine i još dan danas nisu dobili niti lipe!!! na svakom sasu slušamo svaki hebeni put jedno te isto .."idući tjedan, sigurno ćemo to riješiti" ili "do kraja ovoga mjeseca će svi biti isplaćeni jer smo napokon stali na noge"...bla bla bla bullshit! MAFIJO!!

  16. #41
    ap.co.
    Guest
    Vidite kako je ovaj pilot prestao pričat gluposti čim smo otkrili da je on tamo neki njihov. Pa to je sramota koliko su ljudi opljačkali i koliko če ih još opljačkaz.

  17. #42
    Pilot
    Guest

    Koji komentari...
    <<baba moje prababe rekla da to nevaja...>>

  18. #43
    ap.co.
    Guest
    Evo vidite, ostao čovjek bez rijeći čim smo ga skužili. Ajde komentiraj, kaj šutiš?

  19. #44
    Pilot
    Guest

    Stvarno sam ostao bez rijeci...

    Ja sam auto dobio. Nakon predjenih 4200km mogu reci da sve savrseno radi.
    Jos samo da mi vrate lovu kad bude vrime i nitko sretniji od mene ppp

  20. #45
    ap.co.
    Guest
    Ako nisi tamo neki njihov, svaka čast imao si vraške sreće da si dobro prošao u poslu s lopovima.

  21. #46
    pri
    Guest
    Navodono se tek organiziraju, ponuda je dobra i bolja, Oni su navodno ispostava Engleske firme - koje nema na webu UK - ili sam loše tražio ??

  22. #47
    Pilot
    Guest
    http://www.anindol.hr/automobili/auto-sklad.asp?id=7885

    Ovo je za one koji tvrde da mi je bilo pametnije kupiti polovni auto za tu lovu

    ODG Pri: prema onoj papirologiji koju su mi dali (homologacija i ostalo) definitivno su dio neke engleske firme... ne mogu se sjetiti kako se zove though..


  23. #48
    jošnepopušio
    Guest
    kak mi mogu faxirat cijenu auta od 14.080,00 Eura, za nešto što niti nisam izabrao,nego je okvirna cijena za neki auto generalno???!!!
    Od kud im ovih 80 Eura majke ti mile. Pokušavaju biti uvjerljivi.
    Da ne spominjem da se za konkretan auto u oglasniku javljaju siroti pljugeri koji te šaltaju da će ti poslati ponudu. Kad ponuda dođe opet ništa konkretno nego brdo ×××××× sa bezveznom cjenom.
    zaključak: ljudi ne dajte se jebat !!! Nedajte im ni ček, ni kune, ni eura.

  24. #49
    jošnepopušio
    Guest
    dopuna:

    onaj tko hoće imati najbolju cijenu na tržištu, a time i puno posla, taj ne ×××× o povratu love, nego mu je auto tolko i tolko jeftiniji i bok.
    Kakvi crni bonovi i putovanja, pa to su priće iz doba timesharinga, mrežne prodaje i sl. i sl.



  25. #50
    ap.co.orig.
    Guest
    "ap.co." ne kradi mi nick! PRI dobro si ti tražio..nema ih ni na UK stranicama...naravno, jer lažu! kak samo ovaj pilot laže... čovječe pa jel ti vidiš da samo ti na ovom forumu pričaš o tome kak si dobio auto isti tren, tj. nedugo nakon naruđžbe... svašta..

Slične teme

  1. Apricum consortium?
    By Tonči in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-05-2004, 08:15
  2. Apricum Consortium
    By Zainteresirani in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-10-2003, 22:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •