Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 201

Tema: Apricum Consortium

  1. #1
    Šime
    Guest
    Da li ima netko kakva iskustva sa ovom firmom jer daju dosta dobre automobile za jeftine pare.

  2. #2
    y
    Guest
    bio ja i narucio kola pa sad cekam i nisu bas vrhunski organizirani a bome ni profesionalni no bumo vidli ili bude

  3. #3
    deky
    Guest
    Čuo ja za njih,vidio par dobrih auta i poslo frenda da ide pogledat.Dam mu adresu,a on se začudi,to je u mom susjedstvu a nikad vidio.I krene ti on na tu adresu,a tamo samo kancelarija,niti jednog auta.Imaju spisak auta,izabereš i oni ti ga dovezu,naravno,bez da ga vidiš,a kaparu si već dao,ili možda nešto više od kapare.

  4. #4
    voiture
    Guest
    pa ne znam baš... bojim se da nisu možda ..

  5. #5
    Zainteresirani
    Guest
    y, koji si auto naručio? i koliko su rekli da buš čekal?

  6. #6
    zizy
    Guest
    bok ljudi..moj decko i ja smo vanjski suradnici Apricuma..zasada smo zadovoljni radom,ubrzali su poslovanje i nisu ..svatko moze pokusati raditi za njih..za bilo kakve informacije nazovite nas..×××9223270 i ×××554634 )

  7. #7
    biba
    Guest
    Što se tiče vanjskih suradnika do sada niti jednog nisu isplatili, a ni ne budu. Možete raditi do besvijesti i prodati koliko hoćete automobila, ali novaca nećete vidjeti. Znam to iz pouzdanih izvora. A to što vas zovu da radite za njih, pa niste valda tolike ××××××, ima i drugih načina besplatne zanimacije.

  8. #8
    Zainteresirani
    Guest
    jako su dobro organizirani kad jedan auto čekaš mjesec i dva tjedna i još ga nema

  9. #9
    fantom
    Guest
    Ma to vam je još jedna MLM mreža, a što se tiče automobila pa tamo nitko pojma nema. Izgleda da je to neka ekipa skupljena sa ulice.

  10. #10
    ima
    Guest
    I ja bas gledam sad u taj papir s autima, ali nisu to samo auti, nego i nekakve kuce za 250 eura m2, zar je to moguce???

  11. #11
    skeptik
    Guest
    Gledam i ja ponudu. Što im znači postpaid rabat, nakon kupnje? Znači da bi ja trebao dati 22000€ da bi nakon toga dobio 2250 u kešu natrag a ostali postpaid rabat proveo na krstarenju karibima? Jako mi zvuči n kao slične \'povoljne\' prilike koje su se pojavljivale u ovoj državi. Zašto dati 2250 ako će ti to poslije vratiti? Kolika je kapara? Inače sa svim rabatima jesu najjeftiniji, ali što će meni minutaža u mobitelu, ja hoću auto. Ako računam samo gotovinski rabat onda se sa malo više tražnje da pronaću i u autosalonima slično auto slične cijene. Da li mi je bolje dati i 1000€ više, odmah dobiti auto, i ne strahovati? Inače već sam kupio rabljeni auto u Zagrebu u autosalonu, imam ga 3 godine i zadovoljan sam u potpunosti i to zadovoljstvo me najviše privlači ponovnom istom načinu nabavke pa makar me i nešto više koštalo.

  12. #12
    Zainteresirani
    Guest
    Kapara ti je 900 eura, a ostatak platiš kada vidiš auto. Ako auto ne odgovara opisu možeš odustati i vrate ti kaparu

  13. #13
    ima
    Guest
    A jesi ti siguran da ti vrate kaparu?
    Jesi kupovao ti od njih?
    De nek netko priča malo više o tom...

  14. #14
    Zainteresirani
    Guest
    Cijena auta se umanjuje za kaparu, znaci da ti praktički vrate

  15. #15
    TRGOVAC
    Guest
    DAJ NE PRIČAJ GLUPOSTI, TI ZAINTERESIRANI KAO DA SVE ZNAŠ A NEMAŠ POJMA, BOLJE ŠUTI. ILI ARGUMENTIRAJ AKO SI KUPIO AUTO KOD NJIH. SAMO ŠTO TI VJEROVATNO I RADIŠ ZA NJIH.

  16. #16
    ima
    Guest
    Meni je to sve sumnjivo, daš kaparu, a jel ti daju kakvu garanciju da ćeš taj auto dobiti, što ako ti uzmu lovu a auto ne dobiješ?

  17. #17
    Upuceni
    Guest
    Rijec je ovbdje o mafiji i perfidnom MLM. Ljudi, ne nasjedajte tim frajerim au crnim ocalama, kratko osisanim i mracnih pogleda. Bio ja tamo, to su mafijasi. Traze lovu na nevidjeno, di toga ima_ Nigdje. I, zato, radije, pijme ga, pijme ga do zore, a mafijasima ni kune, ma ni lipe... Cuvajte se takvih!!! Radio ja za njih, jedva zivu glavu spasio, prijetili su mi. Naravno, love nisam vidio!

  18. #18
    pita
    Guest
    a jel prodaju aute

  19. #19
    Rose JJ
    Guest
    Ja sam čuo da ti stričeki kadšto i zapucaju, da se sve dimi. Mrtve mušterije iznose skoro svaki dan. Ja se zaista ne bih tu petljao. Moj je stric bio mafijaš, a brat mi je bio janjevac. Dosta mi je života pod stresom. Radije ću ići pješke. Odluku o kupnji u ovom aprilili dućanu prepuštam vama, ja radije idem kod Zubaka, ili kod one polupijane strine u Citroen CIB.

  20. #20
    zizy
    Guest
    ej stvarno ste picajz.. ti sta pitas za kaparu.. Kaparu im moš dat u zapećaćenom čeku građana tako da ako ti to ne zelis nikako ti ne mogu uzeti tvoju glupu kaparu ) tj 10% vrijednosti auta..

  21. #21
    zizy
    Guest
    dalje.. nije nikako rijec o MLM-u jer nema nikakvoga lanca i onaj glavni nikako ne ubire lovu svih suradnika! a ti SKEPTIK evo i tebi odgovora .. rabat ti vracaju zato da ti ne ruse cijene na tržištu tako da odmah umanje cijenu za nekih2-3 tisuce eura...

  22. #22
    Pilot
    Guest
    Najdrazi su mi ti koji puno pricaju bez ikakvog iskustva...
    Kad sam se ja raspitivao o kupnji... ista prica...
    - "to mi sve mirise na nesto crno"...
    - "mora u necemu biti kvaka"...

    na kraju sam vidio da svi pricaju o necemu o cemu konkretno nemaju pojma, pa
    sam se odvazio...

    Auto je tu...
    Nista nije pogresno ili neispravno na autu...
    ako se nesto pokvari siguran sam da necu imati predrasude o tome kako su mi
    "oni" to "uvalili"
    Povrat ostatka novca jos nisam dobio jer jos nije isteklo 6 mjeseci, a to je
    jedina stvar za koju sam trazio napismeno potvrdu (potpisanu s pecatom),
    kako bi to svoje pravo ostvario u slucaju mozebitnih problema.

    Razlog kasnijeg vracanja novca je kupnja auta s tom istom lovom (ima smisla)
    A to da su cijene NENORMALNO niske ne stoji jer sam ja svoje auto (1.2EL)platio 8590E-2000E=6590E a u splitu mozete u autocommerca dobit malo bolje opremljeni (drugi zracni+servo) za 8500E

  23. #23
    pun
    Guest
    Mene zanima kako si i kada platio auto? Ja sam naručio 1.2 el u 9 mjesecu i još ga nisam dobio. Uvjetuju mi da ga platim, a ja ga neću platiti prije negoli ga vidim.

  24. #24
    Pilot
    Guest
    Desilo se da su ga imali na "parkingu/lageru" kojeg sluzbeno nemaju... Zaletio sam se do Zagreba iskesirao lovu nakon sto sam pregledao auto, sjeo u njega i dovezao se s njim do njihovog sjedista. To je bilo u nekakvoj zicanoj ogradi gdje neko prodaje rabljena vozila (clan Apricoma).
    Bitno je naglasiti da su mi rekli kako imaju jednog, a kas sam dosao birao sam izmedju 2 ista.
    Trazi i ti isto... mozda ti se posreci pa ga imaju... ali ne mozes racunati na to.

  25. #25
    pun
    Guest
    Gledaj, meni su isto nudili neke, ali ja sam rekao da hoću onakav kakav sanm narućio (mislim na boju. Ako mi možeš reći koju si boju uzeo i broj vratiju

Slične teme

  1. Apricum consortium?
    By Tonči in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-05-2004, 08:15
  2. Apricum Consortium
    By Zainteresirani in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-10-2003, 22:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •