Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Golf TDI vs Golf TDI 4motion

  1. #1
    Dvojba
    Guest
    Daj mi objasnite razliku između ova dva auta. 4motion je skuplji za 2000€, manje ubrzanje, manja max brzina, više troši...
    Pitam zato što ću najvjerojatnije kupovat golfa kad iziđe 5ica kad mu se cijena sroza za kojih 5000€. )

  2. #2
    VR6
    Guest
    Pogon na sva 4 tocka...

  3. #3
    Dvojba
    Guest
    Ma razumijem ja to, samo ne znam šta to vrijedi, možeš li mi možda objasniti?

  4. #4
    VR6
    Guest
    Sta pitas, za 2000 Eura (ako je toliko) dobijes oko 90 KG vise na zadnjoj osovini, i prenos snage na zadnje tockove. Prednost je po kisi i posebno snijegu, a mislim da i ESP dolazi u paketu sa 4Motion. Dok se ostali budu mucili po snijegu, klizali ti ces voziti skoro kao po suhom.

  5. #5
    Dvojba
    Guest
    Znači, stvar je u prijanjanju na cestu?
    PS. Šta je ESP?

  6. #6
    VR6
    Guest
    Pa tako nesto, automobil umjesto 2 pokrecu 4 tocka.

    ESP - Electronic Stability Program, kada se automobil zanese u krivini, elektronika ga uz pomoc djelovanja na kocnice (negdje i motor) vraca na pravu putanju.

  7. #7
    Dvojba
    Guest
    Isplati li se onda pljunut 2 soma eura više za 4motion?

  8. #8
    VR6
    Guest
    Pa sam skontaj, samo ces trebati pozuriti, 5-ica se vec pocela sklapati...


  9. #9
    Rossonero
    Guest
    Idu kontejneri... )

  10. #10
    S V T
    Guest
    Pa od napred to čudo još i liči na auto!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  11. #11
    T-IE
    Guest
    Bravo SVT.

    Ali još ti fali par suvislih rečenica;

    još moraš reć; bočno izgleda super, od iza nije loš, i iznutra je odličan i bit ćeš pravi macan...

  12. #12
    Bmw Touring
    Guest
    bolje da skucas jos 2000 eura i kupis sa 4-motion.Moja preporuka.Bit ces car na kisi i snijegu kao sto je VR6 reka

  13. #13
    Dvojba
    Guest
    Šta vi mislite koliko pada cijena kad iziđe 5ica?

  14. #14
    Dom-Dom
    Guest
    Kome Golfu IV???? Golfu cijena nikad ne pada.

  15. #15
    Dvojba
    Guest
    )
    Za ozbiljno, isplati mi se čekat i kolko ću uštedit?

  16. #16
    Dvojba
    Guest
    E da, negdje sam pročitao da je vozit auto s pogonom na sva 4 potpuno drukčije nego vozit "normalne".
    Ima li istine u tome?

  17. #17
    Bmw Touring
    Guest
    pa normalno,jesmo ti objasnili i ti opet isto pitanje

  18. #18
    Kas
    Guest
    5-ica izgleda dosta loše. Kao šta je rekao Rossenero, idu kontejneri. Od Golfova bih samo jedinicu i trojku.

  19. #19
    S V T
    Guest
    Kas ma nebi ja ni to! Jedino možda jedinicu gti-a, pravog izvornog gti-a!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  20. #20
    Rossonero
    Guest
    Pa naravno da auto nikak ne izgleda kad je radjen za konzervativne dedeke koji imaju takav ukus. I tak bude uvijek i izgledal. I Golf 6, 7, 8... budu takvi. Neugledni, prakticni, skupi i po ponasanju u voznji i opremljenosi losiji od konkurencije. Amen.

  21. #21
    S V T
    Guest
    što je veći broj to je i veće ××××××....<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •