Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 186

Tema: OS street race

  1. #51
    OS PUNTO
    Guest
    Senator NOS system

  2. #52
    Bmw Touring
    Guest
    ludilo brale

  3. #53
    OS PUNTO
    Guest
    "Leteči" Bosanac vs plavuša u opakoj Hondi Civic.

  4. #54
    OS PUNTO
    Guest
    E,da sam ja skuzio tamo da je to bila Vlatka Matic imali bi tu sada cijeli photo sesion.Stajala je u mojoj blizini veci dio vremena dok sam tamo bio.

  5. #55
    CLIO SPORT
    Guest
    evo i nesto info iz prve ruke!

    ta zvijer iz bosne ima motor od hayabuse 1.3 sa 170 i nesto konja!

    ove godine vise nece biti streetracea u organizaciji GT kluba!

    vlatkica je inace vozila brzinom kojoj vas 90% nije niti sanjala a kamoli vozila-po cajgeru 260 volvo je bio u zg za CAS!

    a sada......hehehehehhehe....nakon sto su svi otisli.....(ostalo je nas 50-70tak),i iz zajebancije smo jedan iz organizacije i ja(mene je zanimalo za koliko ce me oprat) isli vidjeti koji je brzi, moj dvanulcek ili njegov leon 1.8t (zuti sa naljepnicama stajao na parkiralistu streetstyle)sa cca 230konja!!

    3 puta smo se raceali...rezultat? DVANULCEK RULEZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!

    MEGANE....zasto se nisi javio????????


  6. #56
    mc
    Guest
    Ajme koji lik...

  7. #57
    OS PUNTO
    Guest

  8. #58
    mc
    Guest
    Kaj si oderao tog Leona ili si mu samo bio blizu?

  9. #59
    OS PUNTO
    Guest
    Obratite paznju na retrovizore.Sve za aerodinamiku.

  10. #60
    mc
    Guest
    Mogli su ih i skinuti. Kad si brzi od vecine prometala, retrovizori ti i ne trebaju - samo gas, gas, gas...

  11. #61
    mc
    Guest
    Inace, zutanjak je trenutno u Imoli na nekom tuning showu.

  12. #62
    OS PUNTO
    Guest
    Chevrolet Corvette engine.

  13. #63
    CLIO SPORT
    Guest
    LEON vs. DVANULCEK 1:2


  14. #64
    mc
    Guest
    Nije mi to bas jasno... Tvoj dvanulcek ima navodno 172 ks, a izmjereno na valjcima nekih 140 i nesto. Ako je to tako i ako nisi nista kemijao, nije mi bas jasno kako si oderao auto s 230 ks. Ili taj Leon nema ni blizu 230 ks ili ga tip ne zna voziti... Mozda nesto trece?

  15. #65
    Girrari
    Guest
    Ma to ga je tip pustil. Žal mu je bilo dečeca... <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  16. #66
    mc
    Guest
    )

  17. #67
    Bmw Touring
    Guest
    bice da je on falija motor.to je bija 1.9 TDI ) pa ono kao amo se malo kurcit pa napisat 1.8 T

  18. #68
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ritchie o kakvim cicama ti pričaš? To je kao da kažeš da golf 1.6 D ima 2 bregaste.

  19. #69
    CLIO SPORT
    Guest
    recite sto god vas volja....ja se od dvanulceka ne odvajam barem jos 3-4 godine.....nakon onog jucer....ma strasan je!

    pa ne bi se on ganjao 3 puta da ga nije stiskao!?

    nego...malo ga jebu felge od 19cola, a motor je 1.8t sa 180 konja plus chipoteka i kit K&N i blow off i otvorena spulja...cca 230konja!

    a moj....serijski dvanulcek sa greenom!

    ma DVANULCEK RULEZ!!! nema do dvanulceka!

    idem se danas jos malo ispucat na kartingu!

    e da,sinoc sam stvarno bio mrtaav i u gradu naletim na dvije kamikaze u vectri i golfu III....strasni su decki!(isao bi jos za njima ali sam bio premrtav)! ovom u golfu 3 su frcale iskre iz prednjih diskova kada je kocio na semaforu (vidjeh u retrovizoru!)! dobar je lik! a ovaj u vectri se skoro zabio u nekoga na rotoru...!


  20. #70
    Cezy
    Guest
    Znaci to je tvoja liga,golf 3 i vectra.

  21. #71
    CLIO SPORT
    Guest
    cezy......UPRAVO TAKO!


  22. #72
    OS PUNTO
    Guest
    Mozete se vi rugati dvanulceku, ali meni je to daleko najbolji auto u toj klasi.2.0 motor,170 KS i 227 Km/h krajnje brzine.Kome treba vise od toga u toj klasi i tko nudi vise?

  23. #73
    CLIO SPORT
    Guest
    OS PUNTO......ma imas cugu bez greske!

    ) ) ) ) )

  24. #74
    OS PUNTO
    Guest
    Nema to veze s tvojim klitačem, ja se dvanulceku divim i klanjam vec godinama kao i njegovim predhodnicima.
    Thnx za cugu.

  25. #75
    Alfa 147
    Guest
    OS PUNTO, prodao si dušu za šaku mjehurića!
    Motor je još i onako solidan, s obzirom kakvi sepeti izlaze iz te tzv. renomirane tvornice, ali ostalo je stvarno ispod svih standarda koji barem nešto znače u auto-moto svijetu. Žalosno OS PUNTO, sve zbog jedne pepsi

Slične teme

  1. street race subota
    By driver in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 12-05-2003, 22:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •