Stranica 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 186

Tema: OS street race

  1. #26
    Megane_SB
    Guest
    Tog Civica je vozila neka ženska ako se ne varam. Jedna i jedina...
    Ispala je u polufinalu od jednog čudnog vozila sa tablicama brojke-i-slova, spiket reže Formula 5. Ono, open wheels, ispuh drito iz motora na ove strane duž auta, bez krova. Teško je za opisati, možda Punto ima slike.
    Ček, malo možda nešto uspijem uploadati.

    Zemljak, nisi vidio spektakl od Osijeka do Broda.... Uredno sam upao u kolonu natjecatelja iz Broda. Jako mi je žao što to nisam mogao slikati, ali vjeruj, bile su mi pune ruke posla....

  2. #27
    VR6
    Guest
    Jel taj mali autic imao BH tablice?!

    Da nije mozda Westfield, stavljao sam jednom slike.

    Evo :URL=http://members.fortunecity.com/sarajevo:LINK:/URL: !!

  3. #28
    mc
    Guest
    Da to je taj... Cuo sam se i s vlasnikom Civica kojeg je prilicno iznenadilo to cudno vozilo s motorom 1,3!!!

  4. #29
    Megane_SB
    Guest
    Jest, VR6, to je fakat taj.
    Nisam ljubitelj open wheels vozila na street racingu, ali ovaj mali prdavac ih je oprao sve po redu. Pomenutu Hondu je ostavio 50-tak metara na cilju.

    Ali je za mene gđica u Hondi moralni pobjednik
    Kakva žena .....

  5. #30
    Megane_SB
    Guest
    Ali mislim da je šlag na torti bila pobjeda Corvette nad BMW -om.
    BMW Touring, ovo nije provokacija, nego mi se ta M3 činila kao klasični sindrom "tatinog sina". Ali mi se čini ni kao da se nije trudio... Valjda je štedio auto.... Mislim da bi ga i ovaj Westfield oprao ...

  6. #31
    mc
    Guest
    Kaze lega da ce zuti Civic imati malo zesce kemije na SR-u u Sloveniji, pa ce mala biti i pravi pobjednik. Moraju samo srediti onog plavog koji je pobijedio u Velikoj Gorici.

  7. #32
    Megane_SB
    Guest
    I zaslužila je.. Barem se malo potrudila...
    A tek da vidite koko koja je vozila onaj Volvo sa kamerom u startu.
    Naime, jedan "standardni" Volvo je obišao krug sa kamerom snimajući publiku. Dok je tip vjesio van auta snimajući, za volanom plavi anđeo
    Damn !!!

  8. #33
    VR6
    Guest
    Kad je ST402 u Rijeci?!

    Tu bi trebao doci jedan VR6 iz Sarajeva sa oko 450 KS, bas me interesuje kako ce proci.

  9. #34
    Perac
    Guest
    Kad je slijedeći streetrace? ××××no mi je žao što nisam otišao ovaj put, ali valjda ću slijedeći put imat više sreće..

  10. #35
    VR6
    Guest
    Ocito je to taj, ima BH table...


  11. #36
    S V T
    Guest
    u Rijeci bi navodno trebao biti 13.09., ali neznam ništa točno!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  12. #37
    OS PUNTO
    Guest
    Ekipa,evo te male slatke u opakoj Hondi. )

  13. #38
    OS PUNTO
    Guest

  14. #39
    OS PUNTO
    Guest
    Evo jedne za zemljaka Meganea.

  15. #40
    OS PUNTO
    Guest
    To je ta koka iz Volva.

  16. #41
    OS PUNTO
    Guest

  17. #42
    OS PUNTO
    Guest
    Alkotest vozacice Honde.

  18. #43
    OS PUNTO
    Guest
    Preljepi šester za BMW Touringa iz drugog kuta.

  19. #44
    Hondo
    Guest
    Jao majko moja!
    Ova u Volvu je Vlatka Matić - sinkronizirano plivanje i voditeljica neke auto-emisije na nekoj TV, a Volvo je S60R koji trenutno uništavaju svi naši dični auto novinari, pa je tako i gđica. Matić dobila svojih pet minuta u zvijeri od 300ks. Nemam ništa protiv nje, ali kod nas se stvarno svatko može izdati za auto-novinara. Jadan auto!!!

  20. #45
    OS PUNTO
    Guest



    NOS u Senatoru.

  21. #46
    alfa099
    Guest
    ...Hondo! Vlatka je VODITELJICA TV emisije "Brzina" na CCN-u...to je jedan stadij više od novinara ...
    ...novinar je bullit i on je dovezo S60R u Osijek...
    ...Vlatka je snimala prilog za Brzinu... <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  22. #47
    Richie
    Guest
    ×××× ga dečki to vam govori kome je namjenjena ta emisija. Vjerovatno 50% muškaraca ju gleda zbog auta a drugih 50% zbog Vlatkinih cica...

  23. #48
    OS PUNTO
    Guest
    Ja tu njima stavljam slike auta, a oni od svega samo Vlatku zapazili.
    Cudi me kako nitko nezapaza ovaj NOS system iz Senatora. ) ) )

  24. #49
    Bmw Touring
    Guest
    Bmw 6 Thanks Amigo OS PUNTO

  25. #50
    OS PUNTO
    Guest

Slične teme

  1. street race subota
    By driver in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 12-05-2003, 22:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •