Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 76 do 89 od 89

Tema: LANCIA FULVIA

  1. #76
    _Stevo
    Guest
    Mnogo lepa kolica.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  2. #77
    OS PUNTO
    Guest
    Preljepa je ova nova Fulvia.Ja kada sam u Zagrebu vidio Fulviu iz 60-tih zaljubio sam se u taj auto.

  3. #78
    INTERCEPTOR
    Guest
    Samo mislim da će imat polukrutu ozadi. Al to nije greda stara fulvia je imala krutu s lisnatim

  4. #79
    Cezy
    Guest
    tjestom ) )

  5. #80
    Cezy
    Guest
    Evo nadoh,1,8 16v 140cv ,990kg.Ubrzanje do stotare 8,6 spica 213kmh.Trebo bi ic brze,ali i sa ovim se da bit king of the road.

  6. #81
    Dom-Dom
    Guest
    Čisto OK!

  7. #82
    INTERCEPTOR
    Guest
    Al sad će se javit masu njih s proljevima koji će reći da je taj 1.8 limuzinski jer se ugrađuje u lybru.

  8. #83
    Girrari
    Guest
    Kako pre××××n auto!!! Čisti, nepatvoreni sex. Jeeebeno!

    Joj kak su je kresno složili, nemrem doć do sebe. A tek taj kokpit.... Pa po dizajnu je to u rangu Bentlya. Pre××××ingkrasno.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  9. #84
    Cesare Fiorio
    Guest
    Ovo piše na italiaspeedu:
    Concept shown in Frankfurt will point to 2004 two seat coupe. Will use 240bhp 5-cyl 2.0-litre engine. Aluminium/composite body, expected to offer 4x4.
    za 2004 spominje se i ypsilon HF 1.6 turbo VVA sa 180ks i 240Nm <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">The Lancia Delta S4 could accelerate from 0 to 100km/h in 2.3s on gravel road! Henri Toivonen drove S4 around Estoril,the Portuguese Grand Prix circuit so quickly that he would have qualifed 6. for 1986.Portuguese Grand Prix!</font>

  10. #85
    Brock
    Guest
    Svaka čast... kapa dolje!

    Predivna je!

    A kaj se žalite na stražnja svjetla, baš su OK, pristaju joj i originalna su!

  11. #86
    INTERCEPTOR
    Guest
    Taj 4X4 će vjerovatno biti onaj što se planira za GTA. Ali koliko vidite po najnovijm vijestima nema ništa od opelovog 2.0 Turbo već se spominje 5 cilindraš.


  12. #87
    Cezy
    Guest
    Je taj sa 5-cilindara,i tom svom opremom bu bil preskup.Ovo sa 1,8 i manje od 1000kg tezine,mi se cini ko dobitna kombinacija.Bas me zanima kak ce se konkureciski coupe-i sa 1200-1400kg moc mjerit sa "fuljviom"

  13. #88
    Girrari
    Guest
    Nek bude skupa kad zgleda do jaja. Ne bu je valjda poklanjali.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  14. #89
    Cezy
    Guest
    Nama zgleda do jaja,ali sumljam da bu se to prodavalo.Seljacine prevladavaju.

Slične teme

  1. LANCIA FULVIA
    By viggen in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 14-03-2004, 04:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •