Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 89

Tema: LANCIA FULVIA

  1. #26
    OS PUNTO
    Guest

    ...i konacno kraljica.Odavde pa nadalje Lancia mi se sve manje svidja.
    Usudio bi se reci da je ovo mozda najljepsi auto svih vremena.

  2. #27
    Cezy
    Guest
    Kraljica rulez!!

    Pogledajte moju u martini dresu.

  3. #28
    OS PUNTO
    Guest


    Evo ti jedne u ratnim bojama.

  4. #29
    Cezy
    Guest
    To brate,to se trazi!!!

  5. #30
    OS PUNTO
    Guest
    Inace ova Delta Martini na slici je ukradena jednom vlasniku iz Italije....stoga ako je netko vidi.... )

  6. #31
    Cezy
    Guest
    Ako je vidim,onda cu je ja popalit,iste sekunde. )

  7. #32
    OS PUNTO
    Guest
    Delta je stvarno bila napredna za svoje vrijeme.Inace,predstavljena je krajem sedamdesetih godina!!!

  8. #33
    doc
    Guest
    Sjecam se pred jedno 4 godine je bila jedna Fulvia 1.6 na sajmu u Varaždinu. Crna, s kožom (ili skaj!) i drvetom za 2000 dem. I nije bila u tako losem stanju!

  9. #34
    Dom-Dom
    Guest
    Kud je ta Lancia otišla , u kojem smjeru,pa nije mi jasno kako su lijepe aute radili u Lancii, a danas sve neki ludi dizajn koji je totalno neshvačen i zato firma propada.Žalosno, ali istinito.Čak se spominje i gašenje te slavne auto firme , kaj bi bilo tragedija.Pa u P.M. ako auto nema dobru prodaju , miči dizajnera mamu mu nataknem , znači nemožeš uspostaviti kontakt sa publikom i miči se.Treba drugi.Ali čemu ,Deltu je trebalo samo malo obnoviti i to je i danas prekrasan auto.

  10. #35
    doc
    Guest
    Meni Thesis izgleda jako dobro, pa i Ypsilon. Ali mislim da se taljani opcenitu nebi smjeli mjesati previse u luksuz.
    Taljani bi morali radi manje vise sportkse aute, to im je u krvi.
    Za prava luksuzne aristokratske limuzine su englezi pravi majstori.
    Za avangardne i drugacije aute su zaduženi francuzi
    A za narodne aute, pa zna se, svabe!
    )

  11. #36
    OS PUNTO
    Guest
    Fiat je sve to lijepo zamislio da Fiat bude auto za mase,Lancia za luksuz i Alfa za sport.Jedini je problem sto je Lancia mozda u sportu postigla vrijednije rezultate od Alfe.Pokusavam se sjetiti ima li Alfa neki rezultat u svojoj povijesti koji se moze usporediti rezultatom od 6 svjetskih titula za redom u Rallyu koji je postigla Lancia.

  12. #37
    Cezy
    Guest
    Doc je sve rekao!!

  13. #38
    doc
    Guest
    Ma Lanica je oduvijek vukla malo na luksuz, ali i na sport. A sad su sport potpuno odbacili.

    Os-punto, alfa ima 2 naslova u Formuli 1, istina pred sto godina, ali pamte se!

  14. #39
    OS PUNTO
    Guest
    Da,to su ona dva naslova koja su osvojena u prve dvije godine postojanja F-1.Mislim da je Lancijin rezultat veci,ipak je to 6 naslova zaredom.

  15. #40
    Cezy
    Guest
    1950 Farina
    1951 Fangio
    Za alfu naravno,pomeli smo ferrkace,tablote,i brm-a.

  16. #41
    doc
    Guest
    Ima Alfa i par pobjeda na Le manse.
    Istina da Lanica ima bolje sportske rezultate, jos uvijek imaju najvise Rally pobjeda u povijesti a vec 12 godina se ne natjecu!

    A ima Alfa bezbroj pobjedau u razno raznim kruznim utrkama tipa STC, DTM...
    Ali to se sve puno manje cijeni od Rallya, vjerujem opravdano.

  17. #42
    Cezy
    Guest
    Najbrzi odvozeni krug svih vremena na Targa fioriu ALFA TIPO33 STRADALE.

  18. #43
    OS PUNTO
    Guest
    Mislim da bi talijani trebali ozivljavati legende iz svoje prebogate povijesti.Uciniti nesto poput Minija.
    Talijani imaju toliko automobila iz povijesti koji su bili iznimni po svemu i samo da ih uspjesno reinkarniraju kao sto su englezi (istina uz pomoc njemaca) Minija opet bi im krenulo bolje.Kada sam cuo da ce ponovno raditi najvjerojatnije Fulviju, odusevio sam se.
    Jel netko zna gdje na netu ima nekih slika od prototipa nove Fulvie?

  19. #44
    Girrari
    Guest








    U iščekivanju frankfurtskog salona...<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  20. #45
    Dom-Dom
    Guest
    Ova Fulvia mi jako lijepo izgleda.Jedino bi zadnja svijetla malo doradil.Ajde daj Bože da krene Lancia!

  21. #46
    Mazda3
    Guest
    Dom-Dom pozlatile ti se rijeci ! Auto je

  22. #47
    Lancia fan
    Guest
    Evo hvala Bogu vratio se i ja na forum nakon jeb.... obaveza!!! nadimak mijenjam u Cesare Fiorio jer mi je Lancia fan nekako više previše jeftino!! Evo uživajte u još ponekoj slikici fulvije prototipa!!!----a da više nema desnog klika na italiaspeedu! ××××××... Ali dobro pročitao sam da bi se mogao ugrađivati motor 2.0 turbo 240ks i 4x4...

  23. #48
    OS PUNTO
    Guest
    Girrari,to te ja pitam! )
    Ja sam trazio te slike i nisam ih nasao.Prekrasno izgleda taj prototip, samo da krene u proizvodnju i da naravno ima razumnu cijenu.Neprognoziram joj bas neki uspjeh na ovim prostorima, ali u zapadnoj europi bi mogla valjda nesto napraviti.
    Viva Lancia.

  24. #49
    Girrari
    Guest
    Auto zgleda odlično. Na prvim slikama (u naranđastoj boji) mi je zgldal dosta jadno.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  25. #50
    OS PUNTO
    Guest
    Izgleda mi dosta malo,kao sto je i izvorna Fulvia mala.Dok nisam vidio uzivo Fulviu iz 60-tih u Zagrebu mislio sam da je to veci auto.
    Uglavnom ta "Zagrebacka" Fulvia me oborila s nogu.

Slične teme

  1. LANCIA FULVIA
    By viggen in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 14-03-2004, 04:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •