Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: Kamo po nove gume i alu felge?

  1. #1
    Pneumatici
    Guest
    Gdje se najviše isplati kupovati dotična proizvode? Hrvatska, Slovenija...? Koje trgovine? Kakva su vaša iskustva u pojedinim slučajevima?

  2. #2
    Seatibiza
    Guest
    Slovenija, razlika u cijenama osjetna.
    http://www.vulkanizerstvo-furlan.si/
    http://www.vulkanizerstvo-lasic.si/

  3. #3
    HYDRA
    Guest
    Zna li tko pošto su kod nas OZ Hydra 16" felge?

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    Hydra 16" 1113kn kod Maxa u Savskom Gaju.Za gotovinu 10% popusta.

  5. #5
    FIAT-FUN
    Guest
    puno je jeftinije,
    definitvno Slovenija, ako te ne smeta
    Piranski zaljev i Sv. Gera

    ××××× im mater slovensku!

    ××××s ga, ja sam bas u slo, dobova kupio

  6. #6
    307
    Guest
    A koja je najbolja šema za proci natrag u CRO sa novim gumama i felgama bez podlijganja davanjima posto se na gumama sigurno vidi da su nove. I dali se mogu kod janeza ostaviti na cuvanje stari komplet recimo zimskih guma i koliko to kosta i dali uzimaju stari komplet ljetnih koje su skoro nove pod racun?

  7. #7
    Seatibiza
    Guest
    I kod Lašića i kod Furlana u Dobovi se mogu ostaviti gume na cuvanje

  8. #8
    Girrari
    Guest
    307, nije bitno kaj se vidi da su gume i felge nove jer kako god da izgledale, to nije dokaz da si ih kupil u Slo. Ono kaj je bitno je potvrđivanje formulara u pokušaju da ostvariš povrat poreza. Naime, kada ti potvrde formular, slovenski carinici javljaju svojim hrvaškim kolegama. E sad, ti možeš proći na drugi prelaz, ali to ti neće ništa znaćiti jer buš doma na adresu dobil "podsjetnik" da moraš platit carinu, porez i kaznu za "zaboravnost".

    Po meni je najbolje samo proći kroz granicu bez da pokušaš ostvariti povrat poreza jer ionako jeftinije izađe čak i sa njihovim porezom.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  9. #9
    E-type
    Guest
    Nije mi jasno zasto Slovenci to javljaju nasima, zar njima nije u interesu da mi svoje novce ostavljamo kod njih ?
    Cuo sam za taj "podsjetnik" koji se dobije od carine, iako ne znam sto bi se desilo kada bi se osoba napravila luda i jednostavno rekla da ona tu robu nije unijela u Hrvatsku (potvrdjen formular nije dokaz da je roba usla u Hrvatsku vec je dokaz da je roba napustila Sloveniju).

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Naravno da je njima u interesu ne prijaviti nas, ali oni imaju sporazum s našima koji njina javljaju za njihove građane. Naime, u Slo. jedan prosjećan kompjuter košta koliko je kod nas koštala pila od 266 Mhz, 64 Mb RAM-a i 16 Mb grafike prije 5 godina. Zato masovno posjećuju HG Spot, Ve-mil i ostale computer shopove diljem Ljepe naše.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  11. #11
    Fresh
    Guest
    Još jeno pitanje. Koliko smije proći vremena od izdavanja računa do potvrđenog formulara da si robu iznjeo van.

    Mislim, da li možeš nakon mjeseca dana otići u Sloveniju i tek onda potvrditi račun za povrat poreza.

  12. #12
    Seatibi...
    Guest
    to slobodno zaboravis, mora biti isti dan i roba mora biti nekoristena tj. moraju vidjeti d aje nekaj novo

  13. #13
    Fresh
    Guest


    Ako prijenos slike uspije, eto mojih sljedećih guma

  14. #14
    Megane_SB
    Guest
    Hmm, jel ima u kojoj drugoj boji ovaj zadnji model ?

  15. #15
    Fresh
    Guest
    Dom Dom

    Bio sam danas Max-u. Možda bi uzeo Superturismo, ali nisam siguran.

    Otišao sam poslije u Vulkal i našao si Alessio Sanremo 7x15 786 kn - 10 %.
    Vjerovatno ću njih uzeti.

    Pitao sam i za gume Good year F1 195/55-15. Cijena je 1108 kn; za čekove je 997; a za gotovinu 886 kn.
    Kod furlana u SLO je cijena cca 650 kn bez DDV, ili oko 750 kn sa DDV.

    Sad, da li kupiti kod nas za gotovinu, ili se ići zajebavat sa Slovencima. Ušteda bi bila 200 kn po gumi.

  16. #16
    Dom-Dom
    Guest
    Po meni se ne isplati zajebavati na granici ili sa Slovencima.Ove si čelične felge možeš ostaviti za zimske gume.

  17. #17
    Dom-Dom
    Guest
    Superturismo je lijepa felga , ali ××××na za čistiti dozlaboga.Imao sam ju i znam kak je to, uglavnom ne bi ti ju preporučil.

  18. #18
    Fresh
    Guest
    Dom
    ti se rekao da si imao Alessio felge. Znam da usporedba OZ-om vjerovatno nije realna, ali baci bar neki komentar.

    Ne znam da li ti je poznat model ''San Remo'' mislim da je felga šesterokraka.

  19. #19
    Fresh
    Guest

  20. #20
    Fresh
    Guest

  21. #21
    Dom-Dom
    Guest
    Fresh , u životu ti je sve kolko para tolko muzike.Alessio nije loša felga.Kužim , ako nemreš skupiti za Crono kupi ovu San Remo.Alessio muči kaj su prilično teške.I još nešto , ako ti nije sila pričekaj Božić, onda ti oni imaju popuste.

  22. #22
    S V T
    Guest
    <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  23. #23
    S V T
    Guest
    crono evoluzione<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  24. #24
    mc
    Guest
    Lijepa felga. Ima ju jedan tip kod mene u kvartu na srebrnoj 147-ici i dobro joj stoji. Jos je bolja u zivo nego na fotkama...

  25. #25
    Fresh
    Guest
    Nije mi legla, prvenstveno zbog ovih viška rupa u sredini.

Slične teme

  1. Sredio alu felge kod jelenića-doslovce su ko nove!
    By DKW in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 15-01-2004, 22:29
  2. Oglas : felge i gume za BMW
    By Nemesis in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-10-2003, 23:52
  3. Kamo po NAJPOVOLJNIJE alu felge i gume?
    By 307 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 27-09-2002, 10:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •