Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: 12 besplatnih VW-a za DINAMO!!

  1. #1
    dragstar
    Guest
    Sta mislite o tome da prebogati i preplaceni nogometasi dobiju dzabe aute!
    Reklameranje gore ili dolje, ali mislim da je to perverzija!
    <br><hr>

  2. #2
    INTERCEPTOR
    Guest
    Zamislite si sliku da se nalazite u njihovoj situaciji. Imate toliko love da bez problema vozite AMG-e pa čak i Ferrari, ali ne klub želi da vozite narodski VW kakav možda ima najbogatiji mesar u gradu. Mislim ja se ipak ne bi htio nalaziti u njihovoj koži. I pazite onda u ugovoru stoji da moraju samo VW voziti i da ne smiju biti viđeni ni u jednom drugom autu. Fuuuuuuuuj.

  3. #3
    doc
    Guest
    S obzirom na igre koje dinamo pokazuje, nisu za drugo nego da za kaznu svi moraju voziti VW. Mislim da bi im odmah bolje krenulo u evropi!

  4. #4
    gicigici
    Guest
    ha,ha,ha,zamisli Mujčina u VW,ha,ha,ha

  5. #5
    T-IE
    Guest
    ha ha, a da su prošle godine Šibenčanima iz uprave kluba zaprijetili da će im kupit Fiate ako ispadnu iz 1 HNL mislim da bi Šibenik ove godine igrao ligu prvaka...

  6. #6
    doc
    Guest
    Ajde malo orginalnosti T.ie.! )

  7. #7
    sepra
    Guest
    Agić vjerojatno već masturbira.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  8. #8
    sepra
    Guest
    Mislim na VW ofkors naravno osi.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  9. #9
    S V T
    Guest
    joooj da ga meni daju, dobili bi zauzvrat hard test dotičnog! ali mislim stvarno HARD!

    bilo bi to čisto karanje keve!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Slične teme

  1. vodatel 5 besplatnih internet sati
    By gomper in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 18-10-2003, 18:41
  2. 12 besplatnih VW-a za DINAMO!!
    By dragstar in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-09-2003, 20:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •