Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: Evo mog pbjasnjenja zasto je Toyota bolji proizvođac od drug

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    xan22to
    Guest
    Naime imam 2 dana staru Toyotu yaris 1.0 vvt-i.Ima ABS, klimu, CD s četiri zvučnika ITD. Vožnja u njoj je superiorna. Imao sam se prilike voziti u REnault cliu, 206-ici i Hyundai getzu, te ta auta se ne mogu uspoređivati sa toyotinim komforom završnom obradom te izolacijom buke u kabini. Toyotin motor je nečujan pri radu te čovjek mora slušati da li radi ili se ugasio. Kad sam vozio CLIO pri ubrzavanjima(1.2 motor)Ručica mjenjača je "šetala" skoro 2-3 centimetra jer se mjenjač napinjao priubrzavanju a također i pri usporavanju. Volan se tresao pri 120 km/h!!!!!!! U servisu ne znaju o čemu se radi jer oni smatraju da je sve u redu. Na sjedalima ostaci konfekcije kao da su škarama rezani. Sve je unutra tako bilo jadno. U toyotinim tvornicama u europi rade JAPANCI jer njihova uprava smatra da su europljani pre traljavi u radu sa automobilima jer japanci posao počnu sa vježbom a europljani odu na kavu te da ne mogu zadovoljit visoke toyotine standarde.
    Pa pogledajte samo koji postotak kvarova imaju Francuski i njemački proizvođači. Katastrofa.
    Jedan BMW da se kvari više od DACIE.

    I na kraju: Smtram da eurpljani i njihovi automobili nikad neče dostignuti japanski perfekcionizam pri izradi jer na kraju krajeva svima je nama u interesu da nam automobil traje što duže a ne što krače.
    NAPIŠIE ŠTO MISLITE ALI NEŠTO SMISLENO MOLIM.<br><hr>

  2. #2
    OS PUNTO
    Guest
    Neslazem se skoro s nicim ovdje napisanim.Slazem se jedino s tim da je Toyota pouzdanija od navedenih ostalih automobila.Nisam vozio Getza i 206,ali Clio ide odlicno jer sam ga vozio.Clio je bio 1.4 75 KS.

  3. #3
    Cezy
    Guest
    A sve je to relativno,al ovo da su "japaneri",perfekcionisti a da su drugi seprtlje to ti nemrem potvrdit.

    Bit ce da volis svoj novi auto,pa si se malo uzbudio. )

  4. #4
    XannX
    Guest
    Po svemu ikad procitanom i prema svim prikupljenim informacijama i meni se cini da je Toyota Yaris i najbolja i najisplativija u klasi. Najvise mi se svidja bogata osnovna oprema i tri godine garancije, te mala potrosnja i dobro ubrzanje. Tako da je Toyota Yaris 1.0 i moj buduci izbor za gradsko vozilo. Medjutim nigdje na netu ne postoji cjenik raspolozive dodatne opreme , pa molim xan22to-a (moze i netko drugi)da ukoliko raspolaze kakvim informacijama javi.

  5. #5
    alfist_zg
    Guest
    opet ovaj pacijent nepismeni...a dugo te nije bilo ksan sine.

  6. #6
    gost11
    Guest
    Mislim da brojne statistike najbolje dokazuju da japanci proizvode automobile sa najmanjim brojem kvarova. Problem stanovništva na ovim područjima je taj što još uvijek ne želimo promijeniti desetljećima staro razmišljanje da kad švabo nešto napravi...

Slične teme

  1. Zašto volite baš tog proizvođača/e ?
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 28-12-2002, 22:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •