Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 60

Tema: Nova Honda Civic

  1. #1
    doc
    Guest
    Evo najava za Frankfurt. Čini se da prodaja baš ne ide najbolje...




    <br><hr>

  2. #2
    Cezy
    Guest
    Ruzna do boli!!

  3. #3
    doc
    Guest
    Na ovoj slici gdje je siva Civic, malo me zadnji kraj podsjeca na nakazu Vel Satis.

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    Ružno!

  5. #5
    OS PUNTO
    Guest
    Jao,onaj natpis 2.0 je toliko suvisan na prednjoj masci.Honda ide dizajnom u krivom smjeru poput BMW-a.Steta,jer su mi to drage marke kao i Alfa.

  6. #6
    Cezy
    Guest
    Alfinjo nejde u krivom smjeru )
    A taj 2.0 bi trebo znacit,satro prestiz,da se u××××s kad ga vidis u retrovizoru.

  7. #7
    D0mi
    Guest
    Ma ko kaze da BMW ide dizajnom u krivom smjeru. Mozda su ljudi danas previse konzervativni pa im se to cini. Siguran sam da ce se u skorijoj buducnosti govoriti o tome kao o revolucionarnoj promjeni u dizanju.

  8. #8
    DKW
    Guest
    žao mi je zbog Honde.
    Naime, svaki pošteni brijač na aute treba brijat na Honde, ali, brate ne na Civic kojeg su ajde malo poboljšali ovim redizajnom, ali su fulali kad su išli radit 307 od njega. Trebao je Civic ostat fini niski i bezobrazni i ljudi bi kupovali. Ovako jednostavno ne kupuju.<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

  9. #9
    DKW
    Guest
    Ma glomazno je to....

    Baš šteta za takve motore i takav interijer.

  10. #10
    S V T
    Guest
    Ova oznaka mi liči na jeftinu kopiju vw-ove oznake s golfa i ostalih škrinja!

    Jednom riječju JADNO, može honda puno bolje!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  11. #11
    DKW
    Guest
    da dobro si primjetio veliki volcvagenovski logo

  12. #12
    S V T
    Guest
    Pa strši ko drek u gemištu, nemoreš da ne primjetiš!

    Odma sam dobil žgaravicu!

    Jel ima ko sode bikarbone??
    <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  13. #13
    VR6
    Guest
    2.0 je novi motor za obnovljeni Civic, 160 KS. Inace ovaj redizajn mi izgleda isti kao i onaj na novoj 156-ici, kao da su sklopili od 2 automobila jedan. Pored Golfa V, novog Meganea ne znam koliko ce im pomoci ovaj redizajn...

  14. #14
    DKW
    Guest
    Neće pomoći.

  15. #15
    DKW
    Guest
    A nekad je Civic imao 160 KS iz 1.8....

  16. #16
    S V T
    Guest
    Misliš 1.6??<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  17. #17
    Hondo
    Guest
    Imao je Civic i 190 ks iz 1.6l (prošli TypeR)
    I mala ispravka: Civic je (nažalost) prvi od kompakta koji je profurao jednovolumenski izgled, dakle prije 307 i sl. i kada se je pojavio iz VW su na sav glas vikali da je to budučnost kompaktne klase i da će novi Golf ići istim stopama. Onda su francuzi iskoristili situaciju i ostalo je povijest. Inače, vozio sam 1.6 motor i u verziji s 3 i s 5 vrata i moram priznati da je auto stvarno ugodno i vrlo jednostavno za voziti, no s druge strane taj Civic nema baš nikakvih dodirnih točaka sa onim na što smo kod Civica bili naviknuti. Pa ni novi motori nisu baš uvjerljivi, bez obzira na deklariranu snagu. Čisti obiteljski auto.

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Ovi kaj da su zaposlili menađere iz FIAT-a koji ih uvjeravaju da tržište baš želi dizajnersko govno. Kuda ide ovaj svet... <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  19. #19
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ovaj auto izgleda ko jedna odvratna kištretina. Ja bi rađe vozio golfa 4 s 5 vrata nego ovaj užas. Užasssssssssss

    Na što li samo liči onaj sivi. Ma kakav kompakt-monovolumen. To je čisti monovolumen i to ružni. Fujčeko.

    Ko onaj debeli iz Jackassa kad izlazi iz bazena i dupe mu se vidi kroz gaće

  20. #20
    Mazda3
    Guest
    Mendi izgleda dobro. Samo nije bas preveliki skok od civica kojeg zamjenjuje. Valjda ce ga jos skockati. Sinoc sam vidio civic 5 vrata u gradu. Malo cudno mi je vidjeti tako povisen auto za tu klasu....

  21. #21
    Dom-Dom
    Guest
    Čak je i Golf ljepotan prema ovom čudu.

  22. #22
    mc
    Guest
    Dom, nemoj bogohuliti - ipak je to Honda. Iako je grda, ipak je pila za Golfa. Ova s troja vrata nije uopce losa...

  23. #23
    Dom-Dom
    Guest
    mc
    Mislim po izgledu, mehaniku , motorin i ostalo ne diram.
    Sa trojim vratima još nekak i izgleda.

  24. #24
    kitic
    Guest
    ma goni ti taj civic onaj stari iz 96. je zakon!!!!

  25. #25
    KAMI-
    Guest
    Nek netko stavi novi s troje vrata,pa i nije tak loš sigurno bolji nego prije redizajna.Doći če i njima iz dupeta u glavu pa če se vratit na stare staze,u nadi je spas.
    Hondo vidim još nisi promjrnio nick,još je malo ostalo Honde u krvi

Slične teme

  1. Honda Civic VTi
    By VEX_RC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 02-09-2004, 16:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •