Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Pitanje za Doom-doom-a

  1. #1
    206-os-
    Guest
    Eto pregazio sam vlastitu rijec i vratio se na forum iz jednog razloga. Zanima me koliko bi dosle 4 felge OZ superleggara od 17 cola s nekim boljim gumama tipa dunlop F1 ili Michelin pilot sport ili nekim trecim gumama? To se pitanje prvenstveno odnosi na Doom-a jer on ima cini mi se takve felge. I jos me zanima jer ima ta felga da pristje novom accordu tj. da je s pet rupa. I koja bi dimenzija guma bila najbolja da se ne promjeni visina kotaca i ti parametri koji utjecu na rad brzinomjera i putnog racunala ako je originalno 205/55 H 16..Unaprijed hvala..<br><hr>

  2. #2
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja mislim da dom dom ima azev 5 krakova

  3. #3
    Fresh
    Guest
    Da bi zadržao približno jednaki radijus gume (tvoj je trenutno 316 mm) mogao bi staviti 215/45-17 (312 mm) ili 225/45-17 (317 mm)

    Kak sam pametan. Sve ovo možeš iskombinirat na sljedećoj stranici

    http://www.miata.net/garage/tirecalc.html

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    Superleggera 17" cca.1500kn
    Bridgestone Potenza SO-3 225/45/17 cca.1800kn

    Za ostale gume nemam informacije.Michelin je mislim oko 2000kn, a F1 je jeftiniji , a Dunlop je najjeftinija guma , a nimalo ne zaostaje za ostalima.

    Ako je 205/55/16 , onda u 17" ide 215/45/17 ili 225/45 koja je malo veća.
    Inače 215/45 je jeftinija od 225/45 i to dosta.

    Ako si zbilja zainteresiran nazovi ×××/20 15 505 , Goran Šmit i reci da te Domagoj šalje.

    INTCP , AZEV sam ja prodao jer su felge bile odvratno teške.Jedna 17" AZEV je imala 11 kila , a Superleggera 7,8kg.Pa te ja pitam koliko se to odražavalo u perfomansama i potrošnji.

  5. #5
    S V T
    Guest
    ××××no dobro ti stoje one superl. na alfici <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  6. #6
    Fresh
    Guest
    Dom-Dom, da ne zauzimamo postove na Renault klubu, prebacimo se ovdje.

    Bio sam na OZ stranicama. U izbor bi mogla ući dva modela: Crono i Superturismo.

    Na bbs.com nudi se samo jedan model.

    Sad želje i željice, htio bih felgu kojoj je unutarnji dio uvučen. Crono mi je djeluje tako, iako nisam siguran da krakovi ponovo ne izviruju van, felga se ne vidi dovoljno iz profila.

    Pitaj frenda za te dve felge. Thanks

  7. #7
    Fresh
    Guest


    O ovakvom tipu felge govorim, ova ide na Focusa.

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Fresh mogu ti pitati i za ovakvu felgu .To je RH Cup model, ali pazi oni ti na sliku stavljaju najširi model koji fakat izgleda ××××no , na primjer 9X16 koji ima tolko mesa.Ja bi ti preporučio OZ Crono, jer je felga lijepa i lako se čisti ,i do nasa Superleggere je bila najlakša OZ felga..Superturismo je koma za čiščenje, ha Doc????

  9. #9
    sepra
    Guest
    Ova RH mi je grda ko noć. Nikak mi ne leže te RH općenito <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  10. #10
    mc
    Guest
    Meni se isto ova felga nikak ne dopada i mislim da ne bi lijepo stajala na Focusu. Superleggera bi mu bila super...

  11. #11
    Mario Haas
    Guest
    Slažem se za OZ Chrono. Uz to lijepo pristaje na većinu automobila.

    Baš gledam ovu RH felgu. Podsjetila me na moju prvu ljubav, klasičnu 5-kraku Borbet felgu model Design A... Nepromijenjen izgled već godinama..


  12. #12
    Fresh
    Guest
    Ovu RH felgu sam vidio na jednom Focus karavanu, a mislim da su gume bile 215/45-17. Vidjelo se na stražnjim gumama da grebu o blatobran, s tim da su je gazeća površina gume bila uža od felge, ne puno, ali vidjelo se.

    Stavio sam tu felgu kao primjer jer nikad ne znam kako objasniti dizajn felge koja mi se sviđa.

    Čini mi se da Crono je u takvom stilu, samo nisam siguran dali krakovi na sredini ostaju unutar felge ili su izbačeni van. To ne mogu definirati iz slike.

  13. #13
    Dom-Dom
    Guest
    Odi kod Ciboninog tornja ti stoji Pocketova petica , on ti ima Crono , pa pogledaj.

  14. #14
    mc
    Guest
    Bilo bi jednostavnije da Pocket napise na forumu...

  15. #15
    Dom-Dom
    Guest
    Nema potrebe da Pocket bilo kaj piše.Mislio sam da si Fresh pogleda felgu uživo.A može i u Maxu u Savskom gaju pogledati.

  16. #16
    206-os-
    Guest
    Dom-dom, hvala na odgovorima. Kad odlucim, posluzit cu se tvojom vezom.

Slične teme

  1. Pitanje za doom-domma!!
    By johnny_2003 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 67
    Posljednji post: 15-12-2003, 00:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •