Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 101 do 105 od 105

Tema: JTD nije stvarna Alfa?

  1. #101
    QV
    Guest
    Dosta ti je jedna niže ako si npr. na 3000 u 4. dodješ na oko 4500-5000 u 3. i onda gas do 6500-7000.

  2. #102
    INTERCEPTOR
    Guest
    A što ako si na 2000 rpm?

    1 ii 2 niže ovisno.

  3. #103
    Alfi Muharić 2.4 jtd
    Guest
    Rossonero, vjeruj mi da nije loša ideja promijeniti 2.0 za 2.4jtd (koja je samo malo skuplja, ali se isplati). Zvuk je fenomenalan (ima 5 cilindara a u tvornici su uspjeli dobiti pravi "alfistički" zvuk), dok 1.9jtd nema takav zvuk i takvu trajnost motora. Što se tiče performansi, one su za tu klasu limuzine gotovo sportske. Svakako savjetujem svima koji su u mogućnosti da isprobaju 2.4 jtd (sa 150KS), pa da onda govore o tom motoru (nije isti kao 1.9, pa makar se radilo o novom 1.9 multijet!).

  4. #104
    cuore okretivo
    Guest
    pa koji ces ××××× na 2000 o/min sa benzincem koji voli visoke okretaje,poludi iznad 5000 o/min i zvuci fantasticno?pa to je smrt za takav motor,gusenje i prljanje,pa za takvog vozaca nije cak ni tdi,vec sdi..×××× vozaca koji ne drzi benzinca izmedju 4000-6500 o/min,za takvoga je traktor. ) nije mi jasno kak covjek tako moze srati po svojim idejama i postovima svakodnevno.

  5. #105
    INTERCEPTOR
    Guest
    Coure idiote nerazumni, hoćeš cijelo vrijeme klati auto 100% vožnje? Jesi ti idiot ili što? Mislim tko vozi u gradu na 5000 rpm konstatno u najmanju ruku je ××××××tina i neznalica. Ako s evozim brzo onda ga treba držati tu gdje si rekao, ali ako se voziš normalno onda to nema smisla,. A sad druga je stvar koliki ti je omjer brzo-normalno.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •