Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: clio ili corsa?????

  1. #1
    tix
    Guest
    šta je bolje kupiti? clio dci ili corsu dti??? moli savjet

  2. #2
    sepra
    Guest
    Clio<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  3. #3
    POLOVNJAČA
    Guest
    ON SE MISLI? PA CLIO, NEGO?!?

  4. #4
    Perac
    Guest
    Clio, bar sam čuo dobra iskustva o njemu, a corsa je nekako preskučena. Tako bar kažu...

  5. #5
    OS PUNTO
    Guest
    Naravno da je bolje Renaulta.

  6. #6
    Cezy
    Guest
    Ovak iz trbuha ti to nemre nitko rec.Usporedi "CENE",opremu,i kaj je najvaznije uzmi oba dva na probnu voznju.Jel kaj ti vredi ak svi hvale jednog a ti se u drugom osjecas puno puno bolje.

  7. #7
    Perac
    Guest
    Cezy je u pravu, mi ti možemo reći naša i iskustva naših bližnjih, ali možda ti imaš drukčiji ukus.

  8. #8
    POLOVNJAČA
    Guest
    ) Ja sam ta !!! Probala sam i jednog i drugog.corsa je puno manja ,neudobnija ,nemaštovita do daske ,kruća i skuplja (1.2 16V) ZA 500 kn(ne gledan na tu siću ali je Clio stvarno bolji...) CLIO

  9. #9
    OS PUNTO
    Guest
    Pola jel ti imas Clia 2?Koji motor ti je u njemu?

  10. #10
    POLOVNJAČA
    Guest
    Je ,1.2 16V-75 ks, ali sad sam odlučila stavit 1.4 16V ,jer je ovaj malešan.U godinu i 3 mj. sam prešla 44 000 km. i čini mi se da je počeja dušit(gasi se na semaforu kad nema gasa i digot sam podiže gas).U servisu imaju 1.4 16V sa 3 000 km(motor) koji bi ja stavila i Bogu hvala dobila garanciju, i još bi ga sredila jer dobijan Megana kao zamjensko vozilo( eh, da je ovi novi). Da se razumimo ,nije ovaj bio loš nego sam mu ocidila mast( kaže moj muž)

  11. #11
    OS PUNTO
    Guest
    Ma daj.Sad si me razocarala tim Renaultom.44 000 i da je vec dusu ispustio?Zalosno ako je tako.
    Kako si ga to vozila da si mu "ocidila mast"?

  12. #12
    POLOVNJAČA
    Guest
    Vožnja po gradu!Virova ili ne ali to je tako.Gume su skoro ćelave( i njih mjenjam) a ratkape san skinila jer su bile isfrižane,na mistima pukle.Po Zagrebu je lakše vozit nego u Splitu (živila san u Voltinu jedno vrime pa uspoređujem).Ceste su ovde ajme meni a da ne pričam o kaosu koji vlada ovde.

  13. #13
    OS PUNTO
    Guest
    jel vozis jako brzo Polovnjača?

  14. #14
    POLOVNJAČA
    Guest
    Koliko Clio dopusti.

  15. #15
    OS PUNTO
    Guest
    Svaka cast.Divim se zenama koje tako voze.Jednom sam se sa starim vracao njegovim autom iz Rijeke i vozili smo izmedju ZG i SB konstantno oko 190 Km/h i neke dvije cure su cijelo vrijeme za nama isle toliko u Peugeotu 306.Tek kada sam stao na naplatnim kucicama sam skuzio da su to bile mladje cure.

  16. #16
    Kas
    Guest
    Ja bi rađe Corsu. Ljepša mi je. U Cliu sam se vozio, i djeluje mi nekako jeftino. Motor mu je ok, 1.4 16V, ali unutrašnjost mi nije baš nešto.

  17. #17
    OS PUNTO
    Guest
    Neznam Kas u kojem si se ti to onda Cliu vozio,valjda starom jer je u ovom novom Cliu unutrasnjost i plastika jako kvalitetna.Puno kvalitetnija nego u Puntu,Corsi i 206.Neznam kako se ponasa nakon nekog broja kilometara,ali je na dodir ugodnija nego na Puntu.Punto ima tvrdu plastiku,ali barem nista nezvrnda,sve je fino sklopljeno.Barem je tako na mojemu.

  18. #18
    Kas
    Guest
    Bio je novi. Mislim da ima godinu dana. Ima 15000 km. Presvjetla je i moguće je da zato ostavlja takav dojam.

  19. #19
    POLOVNJAČA
    Guest
    Za Kasa - Corsa je baja nasuprot Cliu .Jednom sam odvozila punih 15 sati ( skoro bez stajanja ) i osjećala sam se O.K. A vozila sam dosta auta di bi me ubilo 3 ure (Golf III )

  20. #20
    mark oh
    Guest
    corsa je kvalitetnija i pouzdanija. clio je smeće!

  21. #21
    Megane_SB
    Guest
    Probao i jedno i drugo, Clio definitivno.
    Čini mi se da je Corsa puno manja, ali ako čovjeku više leži, ha neka kupi što mu je veći gušt.

  22. #22
    Megane_SB
    Guest
    A pored toga, mislim da je dCi agregat neuporedivo bolji od Opelovog dizelaša (ili je još uvijek Isuzuov ).

  23. #23
    mc
    Guest
    Clio dCi imamo u firmi i auto je skroz dobar za tu cijenu, sto moram priznati iako ne volim dizelase. Osim tog, s oba nismo imali problema.

  24. #24
    MoschuS
    Guest
    Imao sam slicnu dilemu prije godinu dana, s tim da je u igri bila i nova Ibiza i 206ica. Priznam da me je Clio najmanje privlacio kad sam krenuo u kupovinu, ali kad sam sjeo u njega ) U Dynamique paketu je unutrasnjost odlicna, sicevu su malo bolje profilirani, plastika je bolja nego u ovim drugim autima te klase (meksa je na dodir, a ne kao da diras plasticnu kantu) i na kraju cijena je definitivno bila najpovoljnija jer kod drugih za nekih 13000 eura nema sanse da dobijes 1.6 16V sa 110 KS, klimu, alu, abs, servo, 4 airbaga, cd sa kontrolom pokraj volana i metalik boju. Ali kao sto su ti vec rekli najbolje da bacis tour po salonima i probas sve sto ti dolazi u obzir pa odluci.

  25. #25
    Marijo SHG
    Guest
    Renault clio.Zato što se Opel nemože uspoređivati sa Renaultom.Renault je francuski Mercedes. )

Slične teme

  1. corsa 1.2
    By rafo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 15-10-2004, 10:40
  2. corsa ili clio ?
    By bibi-3 in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 14-05-2004, 22:44
  3. clio ili corsa pitanje je sad !
    By stihomir in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 31-03-2004, 14:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •