Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Volvo

  1. #1
    OS PUNTO
    Guest
    Trazio sam nesto u vezi modela 480.To je onaj prelijepi Volvo iz 80-tih godina proslog stoljeca sto ima farove na podizanje.Trazeci njega,naisao sam na ovaj prekrasni Volvo coupe koji mi cak ljepse izgleda od lijepe BMW kockice.Nikad prije nisam vidio takav Volvo,a bas i nema na netu o njemu pa ako netko zna... <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  2. #2
    OS PUNTO
    Guest


    Jos jedan auto ispred svog vremena.Bilo je to vrijeme Golf 2-jke i Kadetta,Ritma...Volvo djeluje puno naprednije.

  3. #3
    Cezy
    Guest
    480 sam ja sanjo dok sam polago vozacki,fakat mi se svidao i htio sam ga kupit.Al onda me frend raz××××,to puno guta,kad ti se turbina pokvari mozes kredit dignut,osiguranje,ovo ono.tak da sam nakraju odustal i zel puntata.

  4. #4
    OS PUNTO
    Guest



    Nakon Alfe,evo i Volva na sklapanje.

  5. #5
    OS PUNTO
    Guest


    Opaka pila,T5 koji mi je jos ljepsi u karavanskoj izvedbi.

  6. #6
    OS PUNTO
    Guest

  7. #7
    OS PUNTO
    Guest
    Volvo meni ima najljepse karavane,naravno poslije Alfe 156 SW.

  8. #8
    OS PUNTO
    Guest

  9. #9
    maali
    Guest
    u osijeku ima jedan crni kojemu se svjetla dižu...

  10. #10
    Kas
    Guest
    850 T5-R.

  11. #11
    Kas
    Guest
    859 T5-R Estate.

  12. #12
    maali
    Guest
    ej punto, gdje si kupio alu felge?

  13. #13
    OS PUNTO
    Guest
    Kupio sam ih u Sloveniji.To mi je koliko se sjecam Girrari ili netko sa foruma preporucio.Nisam znao da su tamo upola jeftinije.Mjesto se zove Dobova,a vulkanizer je Furlan.

Slične teme

  1. Volvo 740
    By dankic in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-11-2004, 13:03
  2. Volvo S60 R
    By Calibra Zender in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 28-04-2003, 17:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •