Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Ja bi brisace ko na VW

  1. #1
    S-B
    Guest
    Nisam ljubitelj te marke ,ali mi se svidja kako su rijesili brisace na novim modelima.Vidio sam i da novi Espace ima iste takve brisace.Mene sada zanima mogu li se ti brisaci montirati i na neke starije tipove vozila? <br><hr>

  2. #2
    FLOKY
    Guest
    Pa zna li netko odgovor na ovo pitanje?Imam Corsu i zanima me mogu li se ikako staviti na nju takvi brisaci.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Je, brisaći su prva liga, no za ugradnju ne bih znal.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  4. #4
    OS PUNTO
    Guest


    I ja sam razmisljao da ih stavim na Punta.Mozda da nazoves neki VW salon i pitas jel moze to ici i na druge aute.
    Inace te brisace proizvodi BOSCH i mislim da bi im se isplatilo to raditi i za druge aute.

  5. #5
    Megane_SB
    Guest
    Pravi vozači Fiata ne žele ništa od Golfa !!!
    Pa ni brisače ) ) ) )
    Šala Ante ....

  6. #6
    OS PUNTO
    Guest
    To nisu iskljucivo VW-ovi brisaci vec su od Bosch-a.Nedozivljavam ih kao Golfove brisace zemljace.

  7. #7
    Megane_SB
    Guest
    Šalio sam se .....
    I ja ih koristim. Nisu baš ti, ali Bosch uglavnom je.

  8. #8
    OS PUNTO
    Guest
    Cudim se da nemas Valeo na Meganeu.To im je inace prva ugradnja.Meni je na Puntu prva ugradnja bio SWF (kao i Audiu),ali mi se guma pokidala nakon pola godine.Zalosno.Sada imam Bosch i dobar je.

  9. #9
    Megane_SB
    Guest
    Kada sam ih mjenjao, nisam puno gledao, da budem iskren.
    One su bile u sredini cjenovne ponude, pa sam ih uzeo bez posebne analize.
    Imao sam ih i na Audiju, sasvim su zadovoljile. Barem u onom intervalu kako ih ja mjenjam.

  10. #10
    OS PUNTO
    Guest
    Imao si i Audia.Ajoj,kad te renaultoljupci cuju. )

  11. #11
    Megane_SB
    Guest
    Lada, Opel Kadett, Opel Vectra, Audi 80 pa konačno auto kojim sam zadovoljan - Megane

  12. #12
    OS PUNTO
    Guest
    Ladu cemo ti oprostiti,ali ovo...ipak si dosao na pravi put,a u krajnjem slucaju i malo popravljas sliku svoga grada tim Renolcekom.

  13. #13
    Megane_SB
    Guest
    He, a tek nagodinu, ako Bog da, sa Megane II

  14. #14
    OS PUNTO
    Guest
    Lijep mi je taj Megane II,ali nikako se jos nisam navikao na taj zadnji kraj.Izgleda mi kao AMI 8,a njega nisam mogao podnjeti kao dijete.

  15. #15
    Megane_SB
    Guest
    Nisam rekao da će biti hatch back.
    Možda sam mislio na sedan, tj. limuzinu

    Dizajn je i mene patio neko vrijeme, da bih ga na kraju prihvatio, i što dalje sve mi je više cool.
    Ja konkretno ciljam baš na hatcha, 1.4 16V ili možda 1.6 motor.

  16. #16
    OS PUNTO
    Guest
    Pa ako mozes bilo bi bolje 1.6 16V...kubika nikad dosta.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •