Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 34 od 34

Tema: TZ3 mozda

  1. #26
    doc
    Guest
    imala je i Lanica Ferrariev motor pa se nitko nije previše žalio.

  2. #27
    Cezy
    Guest
    Thema 8/32 opaka pilana.

  3. #28
    D0mi
    Guest
    >ja sumnjam da ce u toj alfi biti ferrarijev motor jer bi to bilo skupo ali i to bi bilo glupo.
    ONDA CE SVAKI DA NE KAZEM STA IMATI FERRARIJEV MOTOR. TO PO MENI STETI NJIHOVOM RENOMEU ILI KAKO SE TO VEC KAZE!
    ferrarijev motor bi trebao imati samo FERRARI!

    Ma TZ3 ce i bti ko Ferrari, auto od kojih 200K eura.

  4. #29
    S V T
    Guest
    Možda ugrade maseratijev v8, nije ni on za bacit!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  5. #30
    Girrari
    Guest
    Slažem se SVT. Meni bi prava mjera bio taj motor u Alfi. Ferrarijeva 12-ica mi je malo pretjerana.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  6. #31
    INTERCEPTOR
    Guest
    Zar nije motor u maseratiju motor iz modene?

  7. #32
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa Enzo Ferrai je iskustvo stekao u alfi i vodio je alfinu sportsku momčad scuderia ferrari.

  8. #33
    Girrari
    Guest
    Je, motor je iz Modene, ali malo oslabljen. Ne bih imao ništa protiv do bude i Ferrarijev V8 iz Modene, samo velim da mi je V12 pretjeran za Alfu.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  9. #34
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ferrarijev motor će ići na tunig u alfu na 800 ks uz pomoć 2 turbine, zatim će biti ugrađen u sportski coupe sa stalnim 4x4. I sve to po cjeni od 125 000 eura. I to nije sve. Prvih 50 kupaca na poklon dobiva 147 1.9 JTD 115 ks za grad. ....

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •