Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: TZ3 mozda

  1. #1
    D0mi
    Guest
    Ako je vjerovati ekipi s ItaliaSpeeda, na Tokyo Motor Showu u 10. mjesecu, ce biti predstavljena TZ3. Onda bi se konacno stvari vratile na mjesto, tj. Alfa na sam vrh <br><hr>

  2. #2
    600
    Guest
    Jedva čekam!

  3. #3
    S V T
    Guest
    Nisam odavde, što je to TZ3??<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  4. #4
    Perac
    Guest
    To ti je auto(valjda).

  5. #5
    govno
    Guest
    To ti je Tomos Zastava (TZ) treće generacije.

  6. #6
    S-B
    Guest
    Kakva vam je to Alfa?<br><hr><font size="+2" color="yellow">Pas je covjekov najbolji prijatelj.</font>

  7. #7
    D0mi
    Guest
    TZ3 je nasljednik legendarnih Alfinih trkacih TZ1 i TZ2 modela iz 60-ih.
    Glasine su da ce TZ3 vjerovatno pokretati Ferrarijev 6.0 V12 i da ce imati oko 600ks

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Turbolare Zagato! <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  9. #9
    Cezy
    Guest
    Taj sa v12 ce se zvat TZ3 GTA SCUDERIA FERRARI.

  10. #10
    OS PUNTO
    Guest
    Jel ima negdje slika tog auta?

  11. #11
    Cezy
    Guest
    Samo skice,potrazi na Italiaspeedu.

  12. #12
    OS PUNTO
    Guest
    ockej

  13. #13
    zonta
    Guest
    TZ= Tubolare Zagato
    Tubolare na talijanskom znači "cjevasta", a koristio se da bi označio specijalnu konstrukciju šasije od čeličnih cijevi. Auto je konstruiran od Zagata na bazi Giulie. Prvo je 1963 izašao TZ1, a onda i TZ2 (1965) sa TS sistemom koji je u TZ1 bio opcija. Korišteni su motori iz Giulie- 1600 ccm sa 113 KS u prvoj TZ-jki i čak 170 KS u drugom izdanju.
    Prema neprovjerenim informacijama auti su do neke mjere bili rađeni i za civilno tržište, dok im je prva namjena bila natjecanje na touring utrkama.................


  14. #14
    VR6
    Guest
    To je motor od Enze?!

  15. #15
    Mario Haas
    Guest
    Dobro jutro. Danas Mario Haas časti Alfiste s foruma:

  16. #16
    Mario Haas
    Guest

  17. #17
    Ed Hunter
    Guest
    Jedino mi nije jasno zakaj forsiraju te felge s krugovima. Mene to podsjeća na onu kefu za tuširanje.

  18. #18
    D0mi
    Guest
    Ma te "telefonske" felge su zakon

  19. #19
    OS PUNTO
    Guest
    I ja kazem.

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    Da VR6 to je motor iz Enza malo smanjene snage. Inače slabija verzija bi terbala imati 450 ks i bazirati se na GM-Fiat V8 eletron motoru koji će u alfi biti osnažen na 450 ks. Mislim da to podrazumijeva sveobuhvatan tunig jer se tu radi o drastičnoj razlici, oko 100 ks mislim.

  21. #21
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ovako d ase razumijemo GTV je ipak manje osjetljiv auto na neravnine od GTA. Jer je GTA jači auto i sukladno tome tvrđi. Osim toga GTV ima naprijed jednostavan mcpherson dok GTA imaju dvostruka ramena koja su kompliciranija i imaju više kugli i selena. A gornja alu ramena tj. njihovi seleni su posebno osjetljivi na grabe - sva sreća što nisu skupa.

    Isto tako GTA ima veće felge i manji profil.


  22. #22
    INTERCEPTOR
    Guest
    Kriva tema.

  23. #23
    Cezy
    Guest
    )

  24. #24
    S V T
    Guest
    definitivno ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  25. #25
    mara
    Guest
    ja sumnjam da ce u toj alfi biti ferrarijev motor jer bi to bilo skupo ali i to bi bilo glupo.
    ONDA CE SVAKI DA NE KAZEM STA IMATI FERRARIJEV MOTOR. TO PO MENI STETI NJIHOVOM RENOMEU ILI KAKO SE TO VEC KAZE!
    ferrarijev motor bi trebao imati samo FERRARI!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •