Stranica 2 od 17 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 407

Tema: 147 GTA

  1. #26
    Mazda3
    Guest
    OS PUNTO, neznam. Nagadjam

  2. #27
    OS PUNTO
    Guest
    I mislio sam.Nesumnjam da taj Golf neide,ali zaista neznam sta bi me navelo da si kupim Golfa kada bi vec kupovao takve pile.Golfu bolje pristaje SDI,nema mi nimalo brutalnosti u njegovom dizajnu.Golf 5 mi se puno vise svidja.

  3. #28
    Mazda3
    Guest
    To sve ovisi o ukusu... Nekome ce golf probuditi emocije a alfa nece i obrnuto I tako u nedogled

  4. #29
    OS PUNTO
    Guest
    Istina.

  5. #30
    Dom-Dom
    Guest
    Hvala Mazda3 ,ormar je prekrasan.

  6. #31
    Dom-Dom
    Guest
    Clio prijatelju , pa nemoj biti jalan.Ta GTA je prema dvanulčeku , nebo i zemlja.Meni je jasno da tvoj Clio ide , ali ova Alfa je over××××ed.Moraš to priznati.

  7. #32
    Cezy
    Guest
    Dokazano je da je alfa na ravnom brza,zato netreba o slici uopcediskutirat.


    Za gospodicu,147 gta je najaca seriska alfa ever.Barem dok ne dode 166 gta.

  8. #33
    Mazda3
    Guest
    Cezy nije dokazano. Sve ovisi gdje trazis dokaz, jer negdje je golf brzi Dom dom a da ti ubodes nesto sasvim novo tipa rotary?

  9. #34
    Dom-Dom
    Guest
    Misliš na Mazdu? Ne mislim ništa novoga kupovati , jerbo no money.Ali mi je ova 147 prekrasna.A to kaj troši 18 litara, ×××× ga na to sam naviknut.Meni da auto troši ispod 12 litara, mislil da je nekaj u kurcu ili ja ili auto.

  10. #35
    Cezy
    Guest
    Na ravnom je,ubrzanje i top speed.Za one kojima je stalo do toga.Ja bi je imo i da ima 8 do stotare,i spicu od 2 glave.

  11. #36
    Mazda3
    Guest
    Da, mislio sam na RX-8 Cuo sam da vec imaju 40 predbiljezbi za nju u Hrvatskoj. Ako auto furas radi gusta i ne prelazis puno km sa njim potrosnja je najmanja stvar koju treba gledati

  12. #37
    OS PUNTO
    Guest
    Bas tako.Meni netko da nudi 147 2.0 naspram R32 prije bi uzeo Alfu.

  13. #38
    Cezy
    Guest
    E tu se mazda slazemo,ja potrosnju isto nikad ne gledam,jel radim jako malo kilometara.Mozda ce sad bit nesto vise,jel su mi popalili jucer bike,sa kojim sam obavljo gradske zadatke.

  14. #39
    Dom-Dom
    Guest
    Pa Mazda RX-8 je OK auto i zbilja ima fer cijenu.Čak mi se i sviđa.
    OS Punto , ja Golfa ne bi vozil da ima 867 konja i 25 cola kotače.T-IE nemoj me baciti u more u Jadranovom,ne mogu si pomoči Budem platil pivu da mi oprostiš.

  15. #40
    Megane_SB
    Guest
    Clio Sport, rekoh da ova Alfa izgleda strašno, jer sam podivljao čekajući Megane II u režiji Renault Sporta.
    Rekoše pred kraj godine ako se ne varam....
    A ondak....

    Moja odanost Reanultu je neupitna
    ( kako mi ide vađenje ? )

  16. #41
    OS PUNTO
    Guest
    Izdao si se...mislim da si zarazen...dijagnoza glasi alfititis.
    Od nje oboljevaju mladi diljem svijeta i zasad je jos neizljeciva. )

  17. #42
    Megane_SB
    Guest
    Ne, ne, neeeeeeeee

  18. #43
    OS PUNTO
    Guest
    E to ti je isto jedan od simptoma...budes zarazen,a da to i neznas. )

  19. #44
    VR6
    Guest
    VW Golf R32 ima vecu maksimalnu brzinu (deklarirano).

    Renault Megane RS dolazi u Frankfurt, 2.0 Turbo sa 220 KS. Pocetna cijena se ocekuje oko 27000 Eura (u Francuskoj).







    Ovo NISU oficialne slike...

  20. #45
    S V T
    Guest
    Dom Dom ne sekiraj se, ako t-ie nije do sad mene upucal neće ni tebe!

    Svakodnevno dobi porciju vokabulara na račun golfa, onako malčice, tek toliko da ga podsjetim na taj nusprodukt auto industrije! <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  21. #46
    S V T
    Guest
    Eh da, taj virus alfa je full ××××n, evo ja već 8 g. imam lagane simptome!

    Ni da sam zadrti alfist al od kad sam ju imao osjećam neke simpatije i poštovanje prema toj rasnoj sportašici!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  22. #47
    T-IE
    Guest
    Dom-dom pa već si platio cugu. Eto, neki kredit imaš, to je taman da tjedan dana pljuješ po Golfu...

  23. #48
    Girrari
    Guest
    Clio zaboga pa koliko ti možeš prosrati... <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  24. #49
    OS PUNTO
    Guest
    Dobro izgleda ovaj Megane.Kada je Renault u pitanju nesumnjam ni u dobre performanse.Znali netko kakve ce mu biti?

  25. #50
    Dom-Dom
    Guest
    SVT ,tko pa tebe da upuca? Cro Cop! Tu ste negdje po gabaritima.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •