Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 149

Tema: Glazba i voznja....

  1. #1
    Mazda3
    Guest
    Slusate li glazbu dok se vozite? Koja vrsta se najcesce vrti u Vasem auticu? Dali ste tip koji slusa jako glasno tako da necuje svoje suvozace? Meni je osobno puno draze voziti bez upaljenog radija. Bolje se koncentriram na voznju. A uz to uzivam u slusanju motora Jednom sam stao na semaforu pokraj nekog tipa. Neznam sta je taj sve ima unutra. Glazba je bila tako glasna da sam se ja pored njega tresao. Mislio sam da ce prozori popadati. Da sjednem za volan pod takvom bukom, slupao bi se nakon 500 metara Nije mi jasno kako netko moze tako voziti?
    Vi ste na redu

  2. #2
    _Stevo
    Guest
    Radio mi baš ne šljaka najbolje u autu. Neki mutavi zagrepčanin je potrgal antenu(po 4 put), a i zvučnici su odozada, pa se treba pojačat na najglasnije da se nekaj čuje. Al nemam naviku palit radio, zaboravim...Vidjet ćemo za 2-3 mjeseca dal ću se naviknut. Mada u onom šugavom fordu ima oriđiđi radio sa kazetofonom. Ne isplati ga se slušat. Ne bi se Dire Straitsi čuli kak spada <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  3. #3
    Mazda3
    Guest
    I ja imam "kazic". Zadnju kazetu je svirao prije 5 godina Dire straits nije za auto. To trebas kod kuce na kvalitetnom stereo sistemu slusati. Ja bi zaspo uz njih

  4. #4
    _Stevo
    Guest
    Pa to i je fora. Meni to baš ide nekak zajedno, takva muzika i brza vožnja )

    ××××no bi mi bilo recimo pustit Stairways to heaven i onda kad dođe onaj kraj po gasu raspalit

    Zna Šule o čem pričam <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  5. #5
    Mignota
    Guest
    Zasto ne muzika u autu? Pa vozi kojih 300 km i ××××aj si do mile volje... A Dire Straitse samo ak probaš zbarit komada

  6. #6
    mc
    Guest
    Meni je recimo, hi-fi na prvom mjestu interesa.
    Kad smo kod slusanja muzike u autu, volim slusati glazbu u autu, ali daleko vise ulazem u kucni sustav, jer ne vjerujem pretjerano u hi-fi u autu, a i auto mi nije vrijedan preskupe muzike, pogotovo jer ga nemam namjeru jos dugo voziti.
    Glasno slusam kada sam sam u autu, a kada imam drustvo, najcesce pricamo, pa stisam glazbu jer se ne volim nadvikivati.
    Slusam puno raznih zanrova glazbe, ali mi u autu najvise pase rock ili pop, dok mi recimo klasika i jazz ne odgovaraju, a i kod te glazbe se jako osjeti inferiornost audio sustava u autu u odnosu na kucni sustav...

  7. #7
    alfa099
    Guest
    ...ne bih se složio...dosta vremena provodim u autu i kvalitetna mjuza mi je itekako važna...doma niti ne stignem slušat ništa osim radija u kuhinji...a u autu je druga priča, RF...žao mi je kaj nisam stavio i DVD...<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  8. #8
    mc
    Guest
    Ma ne stignem ni ja slusat puno doma, pa me nekad srce boli sto neke stvari vise skupljaju prasinu nego sto se koriste...
    U autu mi je problem i to sto se ne mogu koncentrirati na ono sto slusam kao doma. Ali slazem se da je u autu glazba jako vazna - kada se vozim sam na duze pruge popizdio bi bez muzike (ili zaspao).

  9. #9
    _Stevo
    Guest
    Dajte meni, bum ja slušal umjesto vas.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  10. #10
    Mignota
    Guest
    ...malo fulam temu, ali svejedno, ima ko slabije pojačalo otprilike 2x100 za prodat?

  11. #11
    mc
    Guest
    Stevo, prije bi ti bubreg dao... )

  12. #12
    Mario Haas
    Guest
    Nedavno sam otkrio Cafe del Mar. Izmišljeno je za auto. I za plažu.

  13. #13
    Cezy
    Guest
    Zadna stvar na cafe del maru mi je zakon."Gabriel" usput mjuza sa reklame za merivu.

    Inace slusam u autu sve zivo zavisi ko je samnom i u kakvom sam raspolozenju.
    Slazem se Mc,na duze relacije popizdis bez mjuze.

  14. #14
    alfa099
    Guest
    ...dobro jutro! Kasniš jedno 5-6 godina...
    Probaj "Verve:remixed"...
    ...meni je CDM lagana ljiga, vrijede do 3-4 CDa, ostalo je stvarno ljiga...
    ...još jedna preporuka:"Rebirth of cool", zatim "Hed Kandi" u svim varijacijama, "Stereo sushi"...i sve ima za kupit kod nas...
    "...samo kod nas, samo kod nas...×××× vas pas..."

  15. #15
    Mario Haas
    Guest
    Pa je, kasnim. I nisu sve stvari dobre ali one koje su dobre fakat su dobre.





  16. #16
    alfa099
    Guest
    ...nabavi si "Stereo sushi", bilo koji, i poludit ćeš...sve su stvari dobre...lagani house, lagani instrumentali a ima ritma...cca120bpm...puno puhačih...flautice, saxevi, klavijaturice...××××no za u autu na duge fure...
    ...najviše mi je kuja palo. osim na R&B, na Iana Pooleya...<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  17. #17
    Nippon
    Guest
    Ako ne slušam radio znači da mi se brže vozi pa si pustim Iron Maiden, Deep Purple, Black Sabbath, Led Zeppelin, G'n'R, ZZ Top...

  18. #18
    deso
    Guest
    ja više volim slušat zvuk mašine,pogotovo na lanci ) samo mi u zadnje vrijeme ništa ne fijuče,to mi je baš cool,ali zato se raspala

  19. #19
    Fresh
    Guest
    Po gradu većinom muziku tiho slušam, jer previše se toga oko mene događa, da bi sve zanemario i prepustio se uživanju, nekad tražim i govorne emisije.

    Odušaka u slušanju muzike si dajem na putovanjima, pogotovo kad sam putujem.

    Na jednom od putovanja sam toliko frljio Santanu, da mi je poslije još dva sta zujilo u ušima.

  20. #20
    Perac
    Guest
    Mate Bulić!!!
    Kad zapjeva:
    "Ej kavano, poslo bi te kvragu, zbog tebe sam izgubio dragu...
    Ej kavano da si moja žena, ne bi nikad bila ostavljena..."
    Samo suze na oči, desni žmigavac i nakon par minuta sam opet spreman za vožnju.
    E da tako idem do Hercegovine...

  21. #21
    Perac
    Guest
    Nemojte sad misliti da slušam narodnjake i sl. To mi se pretjearno ne sviđa, ali mi je je zadnja Bulićeva kazeta stvarno dirnula dušu.
    A što se ostalih žanrova tiče, na cesti sam najopasniji kada svira nitko drugi nego:
    EDO MAAJKA!!!
    Skidam kapu legendi!!!

  22. #22
    mc
    Guest
    Ideees...

  23. #23
    mc
    Guest
    Fresh, cisto iz znatizelje, jel ti se svidja Bela Fleck sto sam ti ga snimio?

  24. #24
    Perac
    Guest
    Ali ima problem i kod Ede, čim zasvira Mahir i Alma, opet ide desni žmigavac i poslije 4 minute i 47 sekundi sam ko nov. MIslim da neki znaju o čemu pričam...

  25. #25
    mc
    Guest
    Nemam blage - totalna sam truba za aktualnu domacu glazbu...

Slične teme

  1. voznja autocestom maks. brzinom automobila???
    By ico in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 13-10-2002, 12:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •