Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: NOVI AUTO KLUB - KVAROVI

  1. #1
    r 23
    Guest
    Malo su me iznenadili rezultati, BMW i AUDI na prva dva mjesta po kvarljivosti
    Ali nisu puno bolji ni vw i opel, to je ta poznata švapska kvaliteta.
    <br><hr>

  2. #2
    Initiale
    Guest
    A izuzetno dobro su prosli Renault i Fiat

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Ma daj...!?<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  4. #4
    DKW
    Guest
    Nije stvar u autima samima, nego u vlasnicima koji misle da se bez servisa mogu vozit u nedogled. Ti svi auti bi išli da se naše Hrvatine bolje brinu o njima.

    Ali ne: spika je uglavnom: "Ma švabo ti je to, taj će ti i tebe i mene pokopat"

    Ovog ljeta sam vidio nekoliko BMW-a petica i to ovih od 1995. na zaustavnoj traci sa otvorenom prednjom haubom...

    Problem je i u uvozu. Naime, uvezu se milijarde dizelaša sa po 300000 km a piše im 120.000. A znamo da na 300.000 treba mijenjati pol motora.<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

  5. #5
    Perac
    Guest
    Ako ne i cijeli... Stari mi ima merđana 200E, 90. godište, 320 000km. Motor se pregrijava pa smo morali (PAZI SAD), vraćati se s mora s grijenjem uključenim na najjače!!!
    ××××ga, sad nam je mehaničar rekao da je otišla glava motora i najvjerojatnije ga moramo cijeli mijenjati. Ima tko za prodat?

  6. #6
    skywalker
    Guest
    Perac, koliko bu te to kostalo?

  7. #7
    OS PUNTO
    Guest
    Hoce li sada meni netko reci po cemu je ta mecka od Perca, a i drugih onda kvalitetnija od mog bivseg Fiata benzinca?Ja sam svog Fiata prodao bas sa tom kilometrazom (oko 300 000 km) bez da je motor bio repariran.Do te kilometraze sam stigao sa Fiatu uobicajenim problemima poput kvara centralne brave,nekih manjih strujnih problema,a od ostalog je mjenjano samo ono sto je potrosno (amortizeri,pumpa za vodu,regler alternatora,akumulatora par komada,kocionih plocica,diskova...).Za Fiat iz tog vremena se moze reci da je mjestimicno neprecizno sastavljen,da ima cvrcaka u unutrasnjosti,losija kvaliteta plastike unutra od njemackih konkurenata,ali se niposto nemoze reci da je nepouzdan i da nije trajan.

  8. #8
    Mazda3
    Guest
    OS PUNTO, pa ti si svog prodao sa 300.000 ovaj ima 320.000. Tko zna sto je sa tvojim bilo nakon 20.000km

  9. #9
    Mazda3
    Guest
    Mislim 20.000 km nakon sto si ga prodao.

  10. #10
    OS PUNTO
    Guest
    Prodao sam ga prije dvije i pol godine i jos vidim istog decka da ga vozi.

  11. #11
    Mazda3
    Guest
    Vidjam dosta "tipa" po gradu. Koje je tvoj bio boje? Isti kao sadasnji punto?

  12. #12
    INTERCEPTOR
    Guest
    Uglavnom najviše kvarova na 1000 auta ima BMW sa 35%, slidi Audi, Seat, Alfa... Toyota je također među vodećima sa nekih 20 % kvarova.


  13. #13
    S-B
    Guest
    Mislim da HAK-ove statistike nisu bas mjerodavne.

  14. #14
    DKW
    Guest
    Pa nijedna statistika nije mjerodavna.

    Kod nas ima hrpu starih BMW-a koji znaju zgorit nasred ceste. Novi Yugo (kak se zive-Tempo...) će se manje skvarit od 520 1989. godište....<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

  15. #15
    _Stevo
    Guest
    Jap, kad crkne nikad ga više nećeš upalit ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  16. #16
    govno
    Guest
    INTERCEPTOR, o kakvim ti to postocima govoriš? To ti je 35 kvarova na 1000 automobila, a ne 35% kvarova. Po tvome bi značilo da se pokvari 350 BMW-a od 1000. Ne kažem da to nebi bilo zabavno, ali budimo ipak realni... )

  17. #17
    deso
    Guest
    od kad znam za sebe vozim samo taljane,i nikad greške,prezadovoljan sam,i u familiji ih imamo dosta,i imali smo mnoge modele i nijedan nije imao kvarova,zakon su

  18. #18
    Mali.
    Guest
    E di je sad pametni T-IE da kaže par "pametnih" o njemačkim autima i njihovoj kvaliteti!

  19. #19
    S V T
    Guest
    Pa budimo iskreni, na talijanima se kvare samo sitnice koje je girrari već nave, motori su im dugotrajni i pouzdani pogotovo ako se redovito servisiraju! Imao sam i fiata i alfu pa znam što pričam!

    Ljudi koji ×××× po talijanima u 95% slučajeva ga nikad nisu ni vozili a kamoli imali!

    <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  20. #20
    F 16
    Guest
    Da li HAK-ove statistike računaju samo kvarove na autima gdje su njihovi ljudi izašli na teren ili se statistike dobivaju po nekom drugom ključu. U prvom slučaju to bi značilo da i nisu neko realno ogledalo jer puno ljudi nije član HAK-a, pa ih i ne zove u slučaju kvara, več se snalaze na neke druge načine. Mnogi zastupnici imaju i svoju pomoć na cesti 24 sata.

  21. #21
    Megane_SB
    Guest
    Normalno da nisu mjerodavne.
    Milsim da je i veliki razlog to što je spomenuo F16, da dobar dio distributera ima i svoju službu za pomoć na cesti.
    A o tome koliko ima vozača koji nisu članovi HAK-a, ne treba ni pričati.
    Ali, bez obzira, veseli pokušaj da se nešto proanalizira i objavi kao navedena istraživanja. Kada bi se tome mogli pridodati podatci kojima raspolažu uvoznici, bilo bi interesantnije. Ali, naravno, ti podatci će biti dostupni na sveto nikada.
    Bilo kako bilo, veseli me dobra pozicija Renaulta

  22. #22
    Megane_SB
    Guest
    ADAC za koji kažu da je puno mjerodavniji, nema postotke i opise kvarova.
    Po meni, nije isti kvar problem sa recimo, karticom za paljenje i samozapaljenje auta.
    Oni jednostavno bilježe broj poziva vezanih za određeni tip auta.

  23. #23
    Initiale
    Guest
    Po meni je HAK mjerodavniji od ADAC-a

  24. #24
    Megane_SB
    Guest
    ADAC je napravljen na većem uzorku automobila i pod uvjetima koji apsolutno ne važe kod nas (gorivo, ceste i ostale sitnice ).

    Zanima me što će Mario Haas reći na ovo

  25. #25
    Jenna
    Guest
    Megane SB jesi li ti iz SL.Broda?

Slične teme

  1. NOVI NOĆNI KLUB U MALOM BREZOVCU
    By ZGONC in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 22-02-2009, 22:58
  2. PEUGEOT 306 S16 - TUNING AUTO KLUB
    By POCKET ROCKET in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 62
    Posljednji post: 28-02-2004, 14:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •