Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: Dinamo - Dinamo ?-?

  1. #1
    Perac
    Guest
    Upravo polazim na tekmu pa ostavljam vas koji ćete od doma gledati kako rasturamo kijevljane da malo prognozirate rezultat pa ćemo vidjeti tko je bio najbliže.
    Moja prognoza: 3-0<br><hr>

  2. #2
    doc
    Guest
    2-1 za kijev.

  3. #3
    stilo
    Guest
    pati šugavi purgeru!0:2,prijatelju,lakih.Nije ni čudno s takvim amaterima u ekipi!I da ne zaboravim od×××× s takvim temama iz ovog foruma kriplu maloumni!

  4. #4
    VR6
    Guest
    Lakse malo, pa necete te teme po ovom forumu...

  5. #5
    sepra
    Guest
    Evo i ja bio. Desila se nevjerojatna nesreća! Upropašteni smo! Nema više pive stadionu!!! Uz anemičnu igru naših ovo je bio udarac dostojan građana Hirošime. Odmah sam si morao ići ubrizgat veliki šiš s kajmakom jer sam skoro kolabirao!<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  6. #6
    VR6
    Guest
    Sve vas pozdravlja, Karabaja...

  7. #7
    S V T
    Guest
    ) ) )

    utakmica je bila katastrofa, mogo sam i očekivat da će zagrebčani spušit a ja se još i kladio na njih aaaaaaaa katastrofa a pogodio sam da će partizan tuć newcastle, lazio pobjeda, gl. rangersi pobjeda i s×××× me još i grashoper uz dinamo! a mogo dobit 6600 hr. nofaca! <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Znal sam da je ovaj Jozić tudum za golmana od početka. Gdje nam je sad Butina...<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  9. #9
    Perac
    Guest
    Eh, Butina se jučer proslavio, skinuo je 2 penala. ××××ga, i ja sam očekivao nešto kao protiv Maribora, ali ovo je realnost. Još su mlada momčad, bit će bolje dogodine!
    Valjda će danas ostali hrvatski klubovi malo popravit raspoloženje...

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Nadam se...<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  11. #11
    CALIBRA DTM
    Guest
    hajduk danas prolazi protiv hake

  12. #12
    govno
    Guest
    Nema šanse!!! Haka, Haka!!!
    law

  13. #13
    govno
    Guest
    Kad je uopće tekma? Mislim Ajduk - Haka?

  14. #14
    doc
    Guest
    evo, Perac bice ti mozda prognoza tocna!

    Trenuto Varteks vodi 3-0 protiv estonaca. Ali ima jos 20 minuta do kraja.

  15. #15
    Kas
    Guest
    Na sjeveru je bilo najbolje kad su počeli gubit 2:O. Tek je tad atmosfera bila bolja.

  16. #16
    BBBjac
    Guest
    Glavno da je Dinamo pobjedio!

  17. #17
    T-IE
    Guest
    Nije sve tako crno. Imat ćemo 4 predstavnika u 1. kolu UEFE. U 2. kolu jednog, u 3. nijednog...

  18. #18
    Perac
    Guest
    Stvarno imam osjećaj da će jedan hrvatski klub osvojiti kup UEFA!!!
    Nadam se da će mi unuci to doživjeti...

  19. #19
    Perac
    Guest
    Ma šalim se! Vjerujem ja u naše! Ove godine je najbitije da se izborimo za Portugal 2004. i tamo napravimo reprizu Francuske '98.

  20. #20
    Fresh
    Guest
    Koja katastrofa od tekme Hajduka.

    Ali bar su prošli.


    Jučerašnju tekmu nisam ni gledao, gužvao sam se na nasipu i promatrao MARS

  21. #21
    D0mi
    Guest
    >Ma šalim se! Vjerujem ja u naše! Ove godine je najbitije da se izborimo za Portugal 2004. i tamo napravimo reprizu Francuske '98.

    Reprize Francuske nece bit jos 20 godina najmanje, ako je bude i uopce


  22. #22
    skywalker
    Guest
    a ovo je kao auto forum ) )

  23. #23
    Perac
    Guest
    Kolko su završili? A Varteks i Kamen?

  24. #24
    Perac
    Guest
    Zaljubljenici u aute imaju i drugih ljubavi...
    Mislio sam da ovdje nema tabu tema...

  25. #25
    _Stevo
    Guest
    ×××× nogomet. Pogotovo ovaj naš. S tim bi ja mučil zarobljenike u zatvoru. Fakat neznam kak neko može to gledat. Ja gledam max 10. minuta, strgam se od smijeha, vidim kakve mlade ×××××× igraju nogomet, ili bolje rečeno ne igraju jer neznaju trčat, počnem pizdit jer imaju više para od mene a mozak im je ekvivalentan veličini ovog jednog smajlića i onda prebacim program na story super novu da vidim da ima još većih ×××××× od ovih kaj naganjaju dobru loptu po nazovi-to-terenu.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Slične teme

  1. Popusi Dinamo
    By Fizz in forum Nogomet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-08-2006, 19:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •