Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Visoke temperature

  1. #1
    Q
    Guest
    RIJEKA – Je li u pitanju urođeno nasilničko ponašanje ili razlog leži u visokim temperaturama koje nesmiljeno peku danima, bolje reći mjesecima, znaju samo dvojica rabijatnih mladića – Matuljaca. Kako bilo da bilo, njihovo grubo ponašanje prema dami za volanom i njenom pratiocu, suvozaču nikako se ne može opravdati. U našu je redakciju, naime, došlo dvoje Riječana i ispričalo nam svoje neugodno iskustvo s molbom da njihov puni identitet bude poznat samo redakciji. N. S. (42) i H. B. (46) samo su se htjeli okupati – a umjesto na plaži završili su na prvoj pomoći.


    Ne izlazite – ubit će vas

    Nedjelju, 24. kolovoza i odlazak na kupanje zapamtit će vojna liječnica N. S. (42) iz Rijeke i njen suputnik H. B. (46) po vrlo neugodnom incidentu. Vozili su se u smjeru plaže u Medveji i dolaskom na sam zavoj prije poznate plaže gotovo su naletjeli na automobil zaustavljen nasred kolnika i mladog muškarca koji ležerno razgovarao s putnicima u »opel vectri«. Zakočivši pred »društvom« neočekivanim u zavoju, potrubila je i navodno doviknula kroz otvoreni prozor: »Maknite se, stojite na glavnoj prometnici, naletjet će netko na nas!« Prema njezinom iskazu, u tom trenutku »opel vectra« odlazi, a rabijatni mladić dolazi do njezinog auta i kroz otvoreni prozor pokušava ju udariti. Uspijeva je, međutim, samo okrznuti po uhu, a na njen zgrožen upit: »Jeste li normalni?« navodno je udahnuo i pljunuo je u lice. Iz liječničinog automobila izlazi suvozač H. B. (46) s namjerom da pozove policiju, ali prilazi i drugi mladić te ga navodno zajedno hvataju za ruke, bacaju uz pješčani rub kolnika i započinju »cipelarenje« po glavi. Prema iskazu žrtve, nesmiljeno su ga udarali gdje su stigli – nogama i rukama. Istovremeno staje cijeli promet, a ljudi u drugim

  2. #2
    sepra
    Guest
    ...autima su ih prepoznali i uplašeno povikali: "Bježite, bježite to su oni luđaci s Vidiautovog foruma!!!"<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  3. #3
    cuore sportivo
    Guest
    fali ti dalje teksta....ali kako znam ta likcu sta je pljunuo je neka puna sebe,neka doktorica za vojsku,vozi novu E klasu pa valjda misli da je bog i batina na cesti,da joj se svi moraju micat s puta

  4. #4
    govno
    Guest
    sepra

  5. #5
    sepra
    Guest
    Misliš li da je parkiranje nasred ceste u zavoju pametan potez?<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  6. #6
    cuore sportivo
    Guest
    nisu parkirali,nego stali pricat,nije u redu,ali treba cut obje strane ,a imas likova koji samo traže ×××××rije i rade to namjerno ,ali ova ocito sjela po trubi,pa ovome pukao film ,itd ....

    probat cu skinut dalje tekst s novog lista,mislim da je to neko od tamo stavio,ali nije mu sve stalo

  7. #7
    cuore sportivo
    Guest
    ...a ljudi u drugim automoblima nemoćno promatraju kako dvojac tuče H. B. (46). U trenutku kada je vozačica, liječnica htjela izaći iz automobila i pomoći pretučenome, putnici iz drugih automobila počeli su joj vikati: »Ne izlazite iz auta, ubit će i vas!«


    Ne može nama policija ništa...

    Kada je nasilje prekinuto doviknula im je da će zvati policiju, a oni su joj navodno odgovorili: »Ne može nama policija ništa, 'ko ih j..e, može nam eventualno nešto Vojna policija, ali i tamo imam veze...«
    Prije no što su se nasilnici udaljili u nepoznatom smjeru u »fiat bravi« RI 885-GB, prišli su vozačici s namjerom da joj slome ključeve u bravi, ali nisu uspjeli – samo su joj ozlijedili ruku.
    Nakon, najblaže rečeno, horrora u kojem je paru doslovce bio ugrožen život, krenuli su na opatijski Hitni trakt gdje su ih liječnici uputili na daljnju obradu i slikanje u KBC Rijeka na šušački hitni trakt. Suvozaču H. B. utvrđene su nasreću lakše tjelesne ozljede, ozljede glave i velik broj hematoma na lijevom uhu. Fizičke ozljede će zacijeliti, ali apsurdnim, nemotiviranim nasiljem pretrpljen strah teško će izblijedjeti...
    O cijelom događaju izviještena je opatijska policija i nakon potrage za odbjeglim nasilnicima, kojoj je zasigurno pomoglo i to što je vozačica zapisala registarski broj auta u kojem su se odvezli – pronađeni su i identificirani. Policija je utvrdila da se radi o Berislavu Doričiću (33) i Aleksi Afriću (2 iz Matulja. Protiv dvojca podnesene su prekršajne prijave po članku 6. za naročito drsko ponašanje. Zbog nemotiviranog nasilja ili kako u svakodnevnom žargonu kažemo »ničim izazvanog rabijatnog ponašanja« u dogovoru s nadležnim državnim odvjetništvom uslijedit će im najvjeroja

  8. #8
    Mazda3
    Guest
    Prekrsaj za cipelarenje covjeka? Ja bi ih pregazio. Pa neka onda traze vezu kod Svetog Petra

  9. #9
    sepra
    Guest
    Znači ako su stali popričat OK? Malo smo stali u zavoju popričat? Mogli su i roštilj bacit.
    Prije par dana vozim se u dugom lijevom zavoju (kod Stare Save) oko 60-70 ne brže. Zavoj se ne vidi baš jer je ograda od SC-a. Kad se odjednom ispred mene u mojoj traci stvori frajer u Passatu kak juri u rikverc. Stanem brutalno na žlajfu ali me skoro bacilo u rizol. I šta sad reći za takvog lika? Ništa, on je najčišći primjerak klasičnog hrvatskog debila i tu nema pomoći.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  10. #10
    sepra
    Guest
    Aleksa Afrić pa nemreš se tak zvat i bit normalan. To je rijedak primjerak afričkog Srbina, podružnica SAO Mozambik.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  11. #11
    Mazda3
    Guest
    Sunce ×××× mi rostiljamo.... )

  12. #12
    cuore sportivo
    Guest
    ima svakakvih debila ,sta ces,ja sam inače iz Rijeke pa tako nemam pojma gdje je to,ali masu njih samo trži ×××××rije

  13. #13
    cuore sportivo
    Guest
    domaći )

  14. #14
    DKW
    Guest
    Sepra

    "Afrički Srbi!....

    Haha-...

    Mugabe Timotijević

    Jovan Mapilele

    N'Dougu Aleksijević

    i, naravno,

    Aksentije Mendela...<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

  15. #15
    sepra
    Guest
    A jesi gledao jučer atletiku a?

    Haile Bre Silasije.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  16. #16
    DKW
    Guest

  17. #17
    S V T
    Guest
    ××××no!! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  18. #18
    Ja
    Guest
    I ja sam jednom dozivio slicno u Crikvenici! Jedan je sato nasred ceste (golf trojka) i razgovarao sa nekim tipom. Ja sam dosao odozada, stao i blicnuo (samo jednom)! Razgovarali su jos par sekundi, tip izvan auta je dosao do mene i poceo se derat na mene da ce me razbit ko pi*ku, da koji ku*ac mislim i uhvatio me za ruku! Kako se sve odigravalo blizu jednog birca bilo je dosta ljudi koji su se poceli derat na tu seljacinu i on je odtrcao! Da nije bilo nikoga mislm da bi me istukao! Od tada rijetko blicam (a skoro nikad ni ne trubim!

  19. #19
    Girrari
    Guest
    Treba primjeniti drugu taktiku. Umjesto trube, lijepo se zaustaviš pokraj njih, propisno upališ sva četri, izvadiš palicu za golf iza sica po mogućnosti Waliex nagen sa osiromašenim uranom, odšetaš kulturno do gospode sa palicom iza leđa i počneš lamatati po njma... Nakon što kapi krvi dobrano uprljaju šajbu njihovog vozila, vratiš se u auto i nastaviš svojim putem.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  20. #20
    mc
    Guest
    Ili odes kod striceka Q-a da ti ugradi projektile zemlja-zemlja, pa jos u nadolazenju malkice prikocis i ispalis jednu-dvije da rascistis put...

  21. #21
    skywalker
    Guest
    tak je jedan majmun prije par godina na semaforu prisao mom starom da ce ga razbiti. Stari je popizdio, bio je jos u autu, i fino izvadio vatrogasni aparat,onaj mali,pa o××××o liku u facu.

  22. #22
    mc
    Guest
    Ha, ha... striko Darth Vader s vatrogasnim aparatom protiv sila zla... )

  23. #23
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  24. #24
    skywalker
    Guest

  25. #25
    Q
    Guest
    Aleksa Afrić je rijedak primjerak
    afričkog Srbina, podružnica SAO Mozambik.
    Haha...Sepra zakon ti je ovo

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •