Stranica 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 218

Tema: Naši ljubimci

  1. #51
    VR6
    Guest
    Ko ima najbrzi automobil na forumu, ne mislim na max brzinu, nego ubrzanje i sl?!

    Meni se cini da je to turbo-limac, pa onda ide Black (al njemu nije u voznom stanju trenutno)...

  2. #52
    _Stevo
    Guest
    Pitaj boga dal je Bleki još uopće u hodnom stanju... <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  3. #53
    VR6
    Guest
    Nema ga nesto...

  4. #54
    _Stevo
    Guest
    Može bit da pokušava skočit na Mars sad kad je tak blizu.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  5. #55
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Najbrži?
    HM...
    BULLIT
    CLIO SPORT
    I...
    Pocket Rocket...
    U isčekivanju smo ŠULETA i VOOM VOOM...


  6. #56
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Sjetih se...
    TURBOLIMAC... 2x...
    CIJELA ERGELA i to TURBO ERGELA...


  7. #57
    turbo-limac
    Guest
    turbo limac ne koristi kraljicu za utrke ubrzanja jer to nije dobro za njeno zdravlje..... doduse da naletite na mene negdje na relaciji knin-gracac drugacije bi mislili

    za one koji nisu shvatili... kraljica sluzi za naganjanje po zavojitim cestama, ne za streetrace...

  8. #58
    ŠULE
    Guest
    Pocket ono jučer je stvarno izgledalo ljuto, jako ljuto!

  9. #59
    turbo-limac
    Guest
    ergela...

    1x lancia delta integrale 16V, djelomicno nabrijana, velike felge i gume, bilstein ovjes... u iscekivanju znatnih modifikacija svega.... kad je bal nek je bal

    1x Renault 5 GT turbo, 1.7 turbo motor iz volva 440 turbo, 15 cola oz polaris, 195/45 gumice.... trenutno na standardnom ovjesu nakon propalog experimenta s koni amortizerima i hr oprugama. tarox diskovi nekad bile ferodo pakne... auto trenutno zgleda grozno ali vozi ( ) )

    1x uno 60S, prijevozno sredstvo gospodje turbo-limac.... taj uvijek vozi...

  10. #60
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    ŠULE, hvala!
    IDE PILA,veliš?

  11. #61
    _Stevo
    Guest
    Šule kad stiže pila?<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  12. #62
    alfa099
    Guest
    ...moj ljubimac je doberman...4 godine star...ubija pogledom... <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  13. #63
    Cezy
    Guest
    Mazda evo ovak. Moj je tamnoplavi elegance,sa manuelnim mjenjacem 5brzina.
    Kak ide? Ako te imalo rajca sportcka voznja onda ga nemoj ni gledat.To ti je 2,2 diesel bez turba,i razvija brutalnih 95ks,odnosno tolko su deklarirali,znam da taj motor u c-klasi razvija 98ks,pojma nemam zas ovaj sad ima tri manje.Za preticanje je uzasan,nema onaj kick,i mos se hebat,mene je cak strah u nekim situacijama preticat sa tim autom.
    Na autoputu je zato dobar,bez problema odrzava tempo 160,170,moj stari kaze da ga je prema cuki vec vozio 190,al ubiti je maksimala 175.Motor se cuje u unutrasnjosti,ne jako ali ipak,a kad se zagrije u leer-u ga prakticno ni necujes,samo kaj sajbe vibriraju.
    Kvaliteta obrade me bas nije impresionirala,E230 w124,kakvog smo prije imali je bio puno kvalitetnije i robusnije slozen.A i ×××× ga struja,od jednom sa uopce vise nije htio upalit,nisi nis mogo,niti prozore otvorit,ni radio nis,pa smo mjenjali steuergäret,onda je jos rikno servo motor u vratima iza desno.Kaj se mehanike tice tu je dosad sve ok,evo 200hiljki na glavi,mjenjamo samo potrosni matrial,sad bi trebali kuplung mjenjat i mozda malo dizne pogledat.(OPAKO DIMI)

    Udoban je velik prostran i siguran,ali moja preporuka ti je ili 290 td ili 300 d.Ak te jos kaj zanima slobodno pitaj.

  14. #64
    ŠULE
    Guest
    Stevo, zadnje što su mi rekli 17.IX.

  15. #65
    S16
    Guest
    Crveni Renault 5, 1.1, cijeli standardan. Sjeban ovjes. Boja izblijedila. Jedino je dobra muzika sa subwooferom

  16. #66
    cuore sportivo
    Guest
    alfa 147 JTD 16v od žene,a za sebe Kia sorento 3.5 V6

  17. #67
    Nippon
    Guest
    mc, s Corollom sam fakat zadovoljan, samo da je malo jači motor unutra. Ali to je neka druga priča... Uglavnom, oprema Supreme uz standardne stvari sadrži alu felge, radio-CD(4 zvučnika), komande radija na volanu, klimu, sve na struju. Oni su napisali i ABS, ali mislim da je ABS/EBD u seriji na svim modelima.

  18. #68
    VR6
    Guest
    Sta Sule ceka?!

    Znaci sada najbrzi automobil na forumu je od turbo-limaca...

  19. #69
    VR6
    Guest
    Kia Sorento 3.5 V6 - pravi autic...

  20. #70
    _Stevo
    Guest
    Šule čeka Clia Sport, a ja čekam da me Šule posvoji pa da dobim Clia 1.6 ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  21. #71
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Šule, čekajmo da stigne SPORT.
    Onda cemo se zajebavati i ganjati.
    Ali,eto drago mi je da si vidio kako ide Pocket Rocket.
    Moram ti dati da ga probaš.To je SEKS!

  22. #72
    S V T
    Guest
    Pocket čuo sam da gtt ide LUUUDO!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  23. #73
    mc
    Guest
    Hvala Nippon. Ta oprema bi meni odgovarala, buduci da su mi zahtjevi za opremom ionako vrlo niski, a 1,6 bi trebao biti dovoljan za neku kulturnu voznju...

  24. #74
    ŠULE
    Guest
    Stevo sine, daj neku siću i vozi to.

  25. #75
    Girrari
    Guest
    Zaboravili ste Dom-Doma. 7.3 do 100 je ipak respektabilna brojka.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •